Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/608/druginiegniegxi2008066nk7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Oooo... tu na przykład Borys poczuł jakąś miętę do Kleksika :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8237/druginiegniegxi2008073fl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5165/druginiegniegxi2008074yn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8242/druginiegniegxi2008075hh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/4807/druginiegniegxi2008078lj7.jpg[/IMG]
  2. [quote name='deer_1987']Zajrze tu na spokojnie po szkole Eh. zazdroszcze ci tego parku i psow :([/quote] [B][COLOR=darkred]No to czekamy spokojnie :loveu: I nie zazdrość mi tak, bo u was też pięknie :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Ten łaciaty fajnie wygląda na śniegu ;) - ten biało-czarny, rzecz jasna :)[/quote] [B][COLOR=darkred]To dalmatyńczyk - bardzo fajny zresztą i zabawowy ... :multi: Zawsze jak się zjawi na torze - to jakoś dziwnie wszystkie psiury chcą go gwałcić ...:crazyeye::crazyeye: Dziwne ... [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]widziałam jak Kleks wszystkich zwalcza :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]albo jak inni zwalczają Kleksa :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img81.imageshack.us/img81/962/druginiegniegxi2008072yr1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]u mnie po śniegu tylko wspomnienie właściwie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzisiaj w nocy było ciepło i śniegu ni ma ! :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]U nas też wszystko topnieje, dzisiaj jest mokro, brzydko, robi się błoto, a na następne dni zapowiadali jeszcze cieplej i ... deszcze :mad:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=darkred]Już się pomału zbieram do parku ... Do zobaczenia potem :multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR=darkred]Teraz to mi się coś chyba pokręciło ;) ... chyba dałam jakieś podwójne :eviltong:[/COLOR][/B]
  5. [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5782/druginiegniegxi2008068yn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/761/druginiegniegxi2008069dc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9721/druginiegniegxi2008070rv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2755/druginiegniegxi2008071jz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/962/druginiegniegxi2008072yr1.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3241/druginiegniegxi2008061pw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2552/druginiegniegxi2008063kh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1717/druginiegniegxi2008062qd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9315/druginiegniegxi2008064jm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1134/druginiegniegxi2008065ea8.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1571/druginiegniegxi2008061eo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4540/druginiegniegxi2008062zj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1500/druginiegniegxi2008063sl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1836/druginiegniegxi2008064wa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7831/druginiegniegxi2008065kg9.jpg[/IMG]
  8. [B][COLOR=darkred]Doberek wszystkim w ten brzydki dzień :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No to zaczynamy od Kleksika :[/COLOR][/B] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6666/druginiegniegxi2008054oj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5980/druginiegniegxi2008055ki3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5696/druginiegniegxi2008056od5.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8672/druginiegniegxi2008057jd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4899/druginiegniegxi2008058iq0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]On tak szybko do was leci ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='jbk']Bo wiesz, co za dużo, to niezdrowo :)[/quote][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_21.gif[/IMG][/URL] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wszystkie pieski sie odznaczają ładnie od śniegu tylko SAMOJEDZĄCY piesio się zlewa z otoczeniem :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oj jaki słodziutki :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img227.imageshack.us/img227/8492/pierwszyniegxi2008394xv5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Samojedzący ? hahaha A to dobre ... :grins:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Dinduś jest słodki ... ja wiem ... :p[/COLOR][/B] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxmk142YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL]
  10. [B][COLOR=darkred]Przerwa... bo coś słabo zaczęło Image działać :evil_lol: Może się zmęczyło ;) ?[/COLOR][/B]
  11. [quote name='jbk'][URL]http://img511.imageshack.us/img511/8742/druginiegniegxi2008197ev7.jpg[/URL] - to jest niesamowite :) Bardzo mi się podoba :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Dzięki ... :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='jbk'][URL]http://img152.imageshack.us/img152/5553/druginiegniegxi2008046ig3.jpg[/URL] - a ten frunie ze schodów ;)[/quote] I fajnie mu zawsze przy tym uszy latają ...:multi:
  12. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8007/druginiegniegxi2008044ch9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7669/druginiegniegxi2008045mn6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5553/druginiegniegxi2008046ig3.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3192/druginiegniegxi2008047vn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4072/druginiegniegxi2008052qv5.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1834/druginiegniegxi2008036oa8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9753/druginiegniegxi2008037kh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/682/druginiegniegxi2008038qn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/431/druginiegniegxi2008039tt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2053/druginiegniegxi2008040ei5.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3192/druginiegniegxi2008027gc0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Kora...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4940/druginiegniegxi2008028zf4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek z Korą ... (chyba :evil_lol:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8159/druginiegniegxi2008031ab4.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/899/druginiegniegxi2008034uv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1271/druginiegniegxi2008035zh6.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9012/druginiegniegxi2008009fw8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Znów trochę Boryska :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2930/druginiegniegxi2008010mx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/387/druginiegniegxi2008016ot6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4438/druginiegniegxi2008018wm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4066/druginiegniegxi2008020uk0.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4061/pierwszyniegxi2008391rg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4940/pierwszyniegxi2008392hq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8948/pierwszyniegxi2008393ej9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6145/pierwszyniegxi2008413no1.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2930/pierwszyniegxi2008417lk3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Przez tą ulicę przechodzimy, jak idziemy do parku i z parku... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1613/pierwszyniegxi2008353ml9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2268/pierwszyniegxi2008354jj7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To oczywiście Sammi ... :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7192/pierwszyniegxi2008359td6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8433/pierwszyniegxi2008368av4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Kora ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3826/pierwszyniegxi2008377ec4.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5938/pierwszyniegxi2008003so6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6807/pierwszyniegxi2008005bw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7113/pierwszyniegxi2008030kn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5049/pierwszyniegxi2008338ep6.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8646/pierwszyniegxi2008348pz3.jpg[/IMG]
  19. [quote name='deer_1987']Tutaj to zawsze duzo zdjec!! :D[/quote] [B][COLOR=darkred]A u ciebie to niby nie ? :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis']U ciebie co wchodzę to nowy psiak i dużo pięknych zdjęć :loveu::loveu: [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7145/druginiegniegxi2008022og1.jpg[/URL]śliczny zimowy Dinduś :multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Dziękowawszy ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4117/pierwszyniegxi2008004vq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3305/pierwszyniegxi2008016wk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2980/pierwszyniegxi2008389aw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8492/pierwszyniegxi2008394xv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/4393/pierwszyniegxi2008420gk7.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9771/druginiegniegxi2008015qc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2812/druginiegniegxi2008021ms4.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7145/druginiegniegxi2008022og1.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9868/druginiegniegxi2008017nc0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A to Borys - którego już znacie :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7959/druginiegniegxi2008026zd9.jpg[/IMG]
  22. [B][COLOR=darkred]Trochę nie-psów też ...:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8277/druginiegniegxi2008119sn5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To jest ten tor, gdzie biegają nasze psiurki :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7050/druginiegniegxi2008179vt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8742/druginiegniegxi2008197ev7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Nagle się tak ciemno zrobiło ... przed następnym śniegiem ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1122/pierwszyniegxi2008335ee2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I znów ogarek ...:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1633/pierwszyniegxi2008336gz5.jpg[/IMG]
  23. [quote name='deer_1987']sobotnich fotek?? a to powiesz ze masz pon, wtorkowe i srodowde tez?[/quote] [B][COLOR=darkred]Nieeeeeeeeeeeee :shake::shake::shake: Tylko sobotnie i niedzielne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=darkred]Jakie one są śliiiiiiczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [URL]http://images34.fotosik.pl/406/6af156183254c0f2med.jpg[/URL] - [B][COLOR=darkred]a to jakie słodkie :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]I w tej wodzie... Kurcze ! wszystkie śliczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='jbk'][URL]http://img300.imageshack.us/img300/1378/pierwszyniegxi2008019ou9.jpg[/URL] - chodź do lasu, chodź![/quote] :multi::multi::multi:[B][COLOR=darkred] A po lewej stronie zdjęcia, trochę wyżej widać kawalątek Morfiego... który już czeka :evil_lol: Widzisz go ?[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...