-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7948/1grudnia2008199dy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/409/1grudnia2008201kr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1724/1grudnia2008202vu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8/1grudnia2008203tj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5841/1grudnia2008204ka7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4166/1grudnia2008182bu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8313/1grudnia2008179og3.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1219/1grudnia2008181qs1.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7150/1grudnia2008183cz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/3476/1grudnia2008188dm6.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zastanawia mnie jedno...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gdzieś Ty schowała resztę tego śniegu :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie ładnie z Twojej strony że nie chcesz się nim dzielić nawet z psami ktore za nim przepadają :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=#808000][URL]http://img205.imageshack.us/img205/7299/1grudnia2008401fz4.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Tu jest resztka śniegu ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Witam :loveu:[/COLOR][/B] [U][COLOR=#0000ff][/COLOR][/U] [quote name='deer_1987']Ale szczesliwe psiaki!!![/quote] [B][COLOR=darkred]Szczęśliwe jak nie wiem co ! Nie chcą się potem rozstawać :shake:[/COLOR][/B] [quote name='jbk']Stuk puk porannie ;)[/quote] [B][COLOR=darkred]Doberek ...:multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5710/1grudnia2008164ms1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3732/1grudnia2008168bz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6004/1grudnia2008172ia2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/93/1grudnia2008174ez8.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4641/1grudnia2008177ui7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9840/1grudnia2008153ev1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2198/1grudnia2008158hp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3266/1grudnia2008160ma2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1931/1grudnia2008161cf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4374/1grudnia2008162qd2.jpg[/IMG]
-
[quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img143.imageshack.us/img143/5383/1grudnia2008129nz2.jpg[/URL] jakie to słodziutkie :loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=darkred]Oni tak zawsze :loveu: bawią się jednym patolem :loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3783/1grudnia2008143ol0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3189/1grudnia2008145iu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9369/1grudnia2008146rg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7919/1grudnia2008147jk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3311/1grudnia2008148th0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8658/1grudnia2008137po6.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/92/1grudnia2008138go9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6278/1grudnia2008139lb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4330/1grudnia2008140ns1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7370/1grudnia2008142cr3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/529/1grudnia2008128ay7.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5383/1grudnia2008129nz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6105/1grudnia2008130cq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7616/1grudnia2008132ik6.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7712/1grudnia2008136it0.jpg[/IMG]
-
[quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img205.imageshack.us/img205/8523/1grudnia2008087bj4.jpg[/URL] Dinduś biegnący [U]:multi:[/U]ale tam u was szleństwa :loveu: Ale widzę że Kleksik i Dindek najbardziej zgrani i zwariowani :diabloti:[/quote] [B][COLOR=darkred]No, tak jakby ... :loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8649/1grudnia2008103oo1.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1724/1grudnia2008104zl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8895/1grudnia2008112py2.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1173/1grudnia2008114wd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/5184/1grudnia2008119xf9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Jejku ... co się stało, że to bajorko jest puste :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://img205.imageshack.us/img205/5567/1grudnia2008034vk7.jpg[/URL][/CENTER] [CENTER]On chyba biegnie z prędkością światła :diabloti::loveu:[/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha...:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Shetanka']Witamy się :loveu: Piękne foteczki całego stadka :loveu: trochę rozmazane ale nie szkodzi :shake: [URL]http://img205.imageshack.us/img205/6087/1grudnia2008029iv7.jpg[/URL] a gdzie głowa panci? :crazyeye:[/quote] [B][COLOR=darkred]Oooo... witamy nowego gościa u Dindusia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy zaś... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A głowa zamazana, bo to nie moja głowa :shake: Inne pańcie mogą sobie nie życzyć, żeby ich gdziekolwiek pokazywać ...:eviltong:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3460/1grudnia2008086ib6.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8523/1grudnia2008087bj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2253/1grudnia2008088pt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5258/1grudnia2008094yg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9460/1grudnia2008102sz6.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]A to Tores - czasem do nas zawita ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5293/1grudnia2008047bs8.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/421/1grudnia2008052cc1.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6296/1grudnia2008055ii5.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5205/1grudnia2008069ht8.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1/1grudnia2008083us1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/913/1grudnia2008033ma2.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5567/1grudnia2008034vk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8176/1grudnia2008036ws0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8594/1grudnia2008038dy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5354/1grudnia2008039zq2.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR=darkred]A śnieg jeszcze mamy ! Ooo... tyle:[/COLOR][/B] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7299/1grudnia2008401fz4.jpg[/IMG] :grins::haha::megagrin::shiny::scream_3::laugh2_2::roflt: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6915/1grudnia2008023zm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5538/1grudnia2008027ol3.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6087/1grudnia2008029iv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5752/1grudnia2008030ye4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1051/1grudnia2008003yk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5568/1grudnia2008004bx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/944/1grudnia2008005ef0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5909/1grudnia2008007vr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/779/1grudnia2008013bv9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]I znowu to bajoro ...![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Doberek ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie wiem jak wam, ale mnie się już znudziły te zimowe fotki ... :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Zostawię resztę zimowych na kiedy indziej - będzie jak znalazł jako wspomnienia zimy, bo i tak nie będzie śniegu przed świętami :shake: Przynajmniej ja tak myślę :p Co wy na to ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Za to mam nowe - dzisiejsze i myślę, że fajne są dosyć ... Ale są jeszcze w aparacie. Zaraz się za nie biorę :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#006400]Może być ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Witamy sie u Was!!![/quote] [B][COLOR=darkred]A witamy, witamy ... :multi:[/COLOR][/B] [quote name='anitaaa i bartis'][/color][/b] [B][I]Jejciu jaki był słodziuśki :loveu::loveu: Barti będzie miał już 2latka :lol:[/I][/B][/quote] [B][COLOR=darkred]hehe... myślę, że każdy szczeniaczek jest słodziutki :loveu: - potem tylko czekać, co z niego wyrośnie :eviltong: Ja tak miałam, bo to mieszaniec, więc skąd można wiedzieć jak będzie wyglądał jako dorosły ...:evil_lol::evil_lol: ??[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]coś jak agility z tym że skoki odbywają się nie przez płotki tylko przez inne psy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]fajnie się piesy bawią :) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkred]Jeszcze im płotki potrzebne ... to by się pozabijały w tym całym ich szaleństwie ...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_138.gif[/IMG][/URL] hahaha...[/COLOR][/B] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxmk142YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL]
-
[URL]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/8a.JPG[/URL] - [B][COLOR=darkred]jak ślicznie się tu uśmiecha :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Witam oczywiście ...:p[/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83']Minke swoją to widze miał od początku:evil_lol: 4 latka piękny wiek u mnie to wszstko już starszaki:evil_lol: Doberek:multi:[/quote] [B][COLOR=darkred]Mam nadzieję, że Dindek też jeszcze sobie pożyje :multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [quote name='pusia2405'][URL]http://img300.imageshack.us/img300/2568/druginiegniegxi2008145aj8.jpg[/URL] I w doopę mu:diabloti:![/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='jbk']Moja Fialusia cztery lata będzie mieć w wakacje :) Za to dzidziuś dopiero pierwsze urodzinki ma przed sobą :) Witamy w niedzielę :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Łooo jejciu ... to dzidziuś pierwszy śnieg widział dopiero :multi::multi::multi: ![/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Witam :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Nie wiem, którą fotkę wyróżnić :shake::shake::shake: ... wszystkie takie słodkie :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]Doberek ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Wpadłam zobaczyć, co się dzieje ...:eviltong:[/COLOR][/B]
-
[quote name='anitaaa i bartis'][B]I Diduś i Kleksik nie wyglądają na ok.4 lata :razz: A wogule tenczas tak szybko leci :shake: Jaz Bartim mam dobrze bo ma urodzinki 15grudnia i prezent będzie miał pod choinkę i na urodzinki :evil_lol:[/B] [B]Dobranoc :loveu:[/B][/quote] [B][COLOR=darkred]Ale tyle mają :eviltong: A Dinduś wydaje mi się - że dopiero był taaaki malutki: [/COLOR][/B] [URL]http://img99.imageshack.us/img99/3748/nowe026xb8.jpg[/URL] [URL]http://img135.imageshack.us/img135/8958/nowe027qe0.jpg[/URL] [URL]http://img135.imageshack.us/img135/6346/nowe025uh1.jpg[/URL] [URL]http://img135.imageshack.us/img135/3701/nowe024qi6.jpg[/URL] [URL]http://img352.imageshack.us/img352/4074/5550ac90b367b279medxw4.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Miał 2. m-ce, jak do mnie trafił ze schroniska :loveu: Jaki on był słodki !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A które to urodzinki będzie miał Barciś 15. grudnia ?[/COLOR][/B] [quote name='groszek83'][URL]http://img300.imageshack.us/img300/8400/druginiegniegxi2008160zc0.jpg[/URL] no bestia z niego od razu do gardła sie przymierza:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][COLOR=darkred]One się tak bawią i ktoś kto ich nie zna, mógłby pomyśleć, że rzeczywiście one skakają sobie do gardeł ...:multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=darkred][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_13.gif[/IMG][/URL] Życzenia już wszyscy składali,[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]byłaś pewnie uśmiechnięta,[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]ale jest jeszcze jedna osoba,[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]która o Tobie pamięta ...[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Dindusiowa Tobie życzy[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]wiele szczęścia i słodyczy,[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]wiele wspomnień, miłych wrażeń[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]i spełnienia wszystkich marzeń ! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_12.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#8b0000][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_9.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_13.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=_undefined"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_10.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb113_ZNxmk142YYPL&utm_id=7921"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb113&pp=ZNxmk142YYPL[/IMG][/URL]