-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/6d54efd8956f2ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/d9cdaf637d5c53f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/652235dfbe896633.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/ee0d70dfcf3a404e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/d99630d5f7c4535e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bianka19']Mam takie przeczucie :calus: A za łapeczke dziękuje bardzo - śliczna :loveu: Jeszcze autograf potem poproszę :evil_lol:[/QUOTE] [B]no, później lub jutro ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I reszta fotek:[/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/c86334501217ba18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/a4a5343ead92d11c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/15eec14c36bfcabf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/86772dac3219a1f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0a4618c943b9a17e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Aarionne']Hehe, fajnego dostałam pazura :evil_lol:[/QUOTE] [B]niom ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='bianka19']Ach no tak:p Lepiej być ostrożnym przy nieswoim psie , bo może uciec :shake: Masz w zupełności rację zresztą , jak zawsze :D[/QUOTE] [B]skąd wiesz, że zawsze ?[/B] [quote name='bianka19']Wow , jesteście sławni !! :multi: Gratuluje :loveu: Też poproszę łapkę, jeżeli można :oops: I od razu autograf!! :eviltong:[/QUOTE] [B]Od razu - to ja autografu nie mam ... ale łapkę - proszę :multi::multi::multi:[/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/1zgucmo.jpg[/IMG]
-
[url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/co8875_DSC02589.JPG[/url] [B]Jak zabaweczka ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[url]http://farm3.static.flickr.com/2424/3738223429_1fde29e76a.jpg?v=0[/url] [B]hihi ... fajny, jak nie wiem co ... :multi::multi::multi: [url]http://farm3.static.flickr.com/2556/3739016216_854826435d.jpg?v=0[/url] a Chrupek jakiś smuuutny jest ... :roll:[/B]
-
[B]Ależ proszę bardzo ... [/B][IMG]http://i30.tinypic.com/f3axj7.gif[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/108e1pg.jpg[/IMG]
-
[quote name='Darianna']Brawo!!! Jesteście sławni :cool3: Dostanę autograf i odcisk łapy od Dindka? :diabloti:[/QUOTE] [B]hahaha ... sławni ... [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2lc7410.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2lc7410.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2lc7410.jpg[/IMG] [B]Narazie dam ci samą łapę dindkową ... [/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/2jbpso9.jpg[/IMG]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
halgre replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[url]http://lh5.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SmCWY6AprlI/AAAAAAAADl4/TrAjIUPQvMw/s800/IMG_0276.JPG[/url] [B]Fajna ta fota :multi:[/B] -
[url]http://i26.tinypic.com/2e52u01.jpg[/url]
-
[quote name='Darianna']Morfi ma oko na Hektorka ;) pozdrawiamy :)[/QUOTE] [B]Dokładnie tak jest ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]byłam, widziałam i lecę dalej bo czas goni mnie :) ściskam i pozdrawiam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]Też pozdrawiam ... :multi::multi:[/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]śliczny jak na mieszańca ze schronu;) zresztą... mieszańce, znajdy... najczęściej są piękne :loveu: nie pomniejszając urody rasowców :cool3: nasza też przygarnięta... uratowana... też zmiksowana... i tak się została:) chodźcie za mną... wiem, gdzie biegnę :evil_lol: :diabloti: [url]http://images6.fotosik.pl/506/cce98aa080e2bd96.jpg[/url][/COLOR][/B][/QUOTE] [B]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
.~*GaLeRiA AgRoKi*~.powoli zapomnia o schronisku :) Zapraszamy!
halgre replied to BlackSheWolf's topic in Foto Blogi
[B]Cześć ... :multi::multi::multi: No tylko nie to :crazyeye: jak to wypuścić ... Ja wam życzę, żeby ta śliczna Agorka została jednak :multi::multi::multi: No proszę, jaka słodka: [/B][url]http://i307.photobucket.com/albums/nn320/blackshewolf_album/Agora/c9509a77.jpg?t=1247779042[/url] -
[quote name='bianka19']Heej wam ;) Przyszliśmy obejrzeć fotosy :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/65/65e21cb70ac05c33.jpg[/url] Ale mu fajnie uszka sterczą :D [url]http://images8.fotosik.pl/65/7eae3e26565e933f.jpg[/url] Czy już mówiłam , że Dinduś jest cudowny i przeuroczy ?:cool3: Bo nie pamiętam.. :eviltong: [url]http://images6.fotosik.pl/506/cce98aa080e2bd96.jpg[/url] Ale była zabawa :loveu: Czemu te pieski są na jednej smyczy ??:razz: [url]http://images8.fotosik.pl/65/4aaf04e5f6933f89.jpg[/url] Śliczne ujęcie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B]Dziękujemy, dziękujemy :multi::multi::multi: I nawet jeśli mówiłaś, to wcale się nie pogniewamy :shake: jak będziesz to powtarzać :multi::multi::multi: Są na jednej smyczy, bo jak już pisałam - pańcia hektorkowa skręciła nogę w kostce i pan od Morfiego zabiera po drodze Hektorka do parku - dopóki noga się nie wykuruje. Lepiej jak są na jednej smyczy, bo jakby chciał uciec czy co ... To w końcu nie nasz pies ... :shake: Wystarczy, że przyleci nagle Borys :evil_lol: - wtedy ... jak amen Hektorek będzie biegł za nim gdzie popadnie ... :evil_lol::eviltong:[/B]
-
[quote name='groszek83']Wiem czytałam ale niestety też nigdzie w okolicy tego pisma nie sprzedają:shake: Ma szczęście bo bym mu:mad::eviltong:[/QUOTE] [B]To tak jak u mnie ... Jak już jest - to "Mój pies" :eviltong: No trudno, trzeba jechać do śródmieścia ... :diabloti:[/B]
-
[B]Witam ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ak0e4k.gif[/IMG]
-
[quote name='groszek83']Dinduś to polski kundelus pospolitus czyli najlepsza rasa na świecie:loveu: wiem bo sama mam:evil_lol::evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/65/267701a3c882bae7.jpg[/URL] fryzura na Bitelsa:evil_lol: I jak zły humor poszedł sobie precz??;)[/QUOTE] [B]Jesteśmy z Dindusiem w "Przyjaciel pies", ale jak narazie nie dostałam tego pisma ... :shake:[/B] [B]Zły humor poszedł sobie ... :evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/c05bc1748b2f873b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/11224c5d1991b0dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/a2fe501d0de6b23f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/2e3bbcf306eb92a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/0549a7b37297724d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/65e21cb70ac05c33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/c7cc994eb69a1c19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/67e6d7df257281cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/8e2d480330c59f9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/e2d1c781eb91fb28.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/7eae3e26565e933f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/06b884e0cf1dd494.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/6737861dea4ac75a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/322060bf3fbbc491.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/bdbce685a172d3da.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/cce98aa080e2bd96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/428746dd5435bd13.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/d30e5ceb554dab1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/01ce0c2b5eb60255.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/e4a4b0d11b53feeb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/38c1f004b034efd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/07cf5dbdccf65cb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/4dcaf0107ca99bba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/6198603536a8e804.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/3872879d1aeced3c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/4aaf04e5f6933f89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/4d6bad248c56478f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/060132db25a42d16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/24881153e598f706.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/f3a84fb51fc8a6af.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/003d24a7ede9bd01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/a5e004336a2f4b95.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/bad7708c1ad2b7de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/9fcc76cf9dfc1251.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/ebef19fed98bd657.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="5"]Fotki dzisiejsze:[/SIZE][/FONT] [SIZE="2"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/267701a3c882bae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/c71c6bb045e2a6c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/20dd8ecd07a6ae9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/9932a36ba1acfc1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/65/b0ffd3441daa6a80.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [B]Morfi i Hektorek są złączone smyczą :evil_lol: Pańcia hektorkowa skręciła nogę w kostce i póki się nie wykuruje - pan od Morfiego zabiera po drodze Hektorka do parku ... :evil_lol:[/B]