Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Darianna']nikt nas nie kocha, nikt nas nie komentuje :placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] [B]Ja też jestem ... [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2a5i2a8.gif[/IMG] [B]Charciki fajne, ale wolę jednak seterka ... :multi::multi::multi:[/B]
  2. [B]Witam ... [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2a5i2a8.gif[/IMG] [B]Śliczne fotki kwiatów ... [/B]
  3. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]no podoba się podoba:) a tak z ciekawości.... Dindek to co to za psiul? rasa jakaś czy pomieszany? bo jakoś tak się doszukać nie mogłam, kto on :biggrina: [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Dindek jest mieszańcem ze schroniska w Katowicach [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2a5i2a8.gif[/IMG] [quote name='Alicja']:glaszcze:.....[/QUOTE] [B]Dzięęęki ... od razu lepiej ... [/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2a5i2a8.gif[/IMG]
  4. [quote name='agaciaaa']Bo miało, ale widocznie nie wszędzie pojawia się od razu ;)[/QUOTE] [B]Ahaaa ... no to zobaczę jutro w naszym kiosku ... :evil_lol:[/B] [quote name='bianka19']Witanko wieczorem :loveu:[/QUOTE] [B]Witanko, witanko ... :multi::multi:[/B]
  5. [B]My też się witamy [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG]
  6. [quote name='agaciaaa']U mnie dziś jeszcze nie było PP :cool3: Cześć :multi: Nadrobiłam zaległości :p [url]http://images8.fotosik.pl/64/a13a9ffb1d9f9103.jpg[/url] to jest super :lol::lol:[/QUOTE] [B]A słyszałam, że właśnie od dziś miało być w kioskach ... Cieszę się :multi::multi: haha ... ta fotka się wszystkim podoba widzę :multi::multi::multi:[/B]
  7. [B]Dobry wieczór ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG]
  8. [B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG] A gdzie maleństwo [IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG][/B]
  9. [B]Dobry wieczorek ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG] [B]Widziałam Sarcię - pływaczkę :multi::multi::multi:[/B]
  10. [B]Cześć ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG] [B]Przesłodkie te psinki ... :multi::multi::multi:[/B]
  11. [B]Dobry wieczorek ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2nliqa.gif[/IMG]
  12. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]laski - żyjecie? :razz:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Ja żyję i kwitnę ... [/B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  13. [FONT="Georgia"][SIZE="5"]Czy ktoś kupił może "Przyjaciel pies" ? Ponoć jesteśmy tam z Dindkiem na 14. stronie, ale ja nie dostałam i jutro muszę poszukać w mieście.[/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć Dindusie:) przychodzimy z rewizytą:) całej Twojej galerii raczej nie uda mi się przejrzeć, ale byłam już na początku i na końcu :p super fotka:) Dindek ma ekstra dłuuugi śnupol - uroczy taki:) [url]http://img100.imageshack.us/img100/7502/wdomku18022008009lt8.jpg[/url] świetne ujęcie:) [url]http://images6.fotosik.pl/506/9cecdabc19be3ffc.jpg[/url] gąski gąski do domu... boimy się... czego... wilka złego :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/64/a13a9ffb1d9f9103.jpg[/url] [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]Dzięki za odwiedzinki :multi::multi::multi: Cieszymy się, że Dindek się podoba ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B] [quote name='groszek83'][URL]http://images8.fotosik.pl/64/a13a9ffb1d9f9103.jpg[/URL] dwa zające i zły wilk:evil_lol: Zły humor ma sobie iść:mad:[/QUOTE] [B]:multi::multi::multi: A zły humor jeszcze jest ... nie chce sobie iść ...:diabloti::mad:[/B]
  15. [quote name='deer_1987']Co sie stalo?[/QUOTE] [quote name='deer_1987']No widzisz a ja jestmer i sa foty. Te z taplanoia fajne ale widze dlugi czas i nie wyszly ostre :P[/QUOTE] [B]O jejejej ...:-o [/B] [B]No, ojejej - szkoda że nieostre ... :eviltong::evil_lol:[/B]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/d99f0ca71de646d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/27f4b082b8e6faec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/1916e1232048ff18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/34e07bcfcc6928ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/4dd4b87b5f6e2842.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/71386f655940d549.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/551074353fcc3f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/9cecdabc19be3ffc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/a082922d87443b00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/d2be1a8c78f0a8d8.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/955d62fbb139637f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/9cbb00e8b844a6c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/5d1a7335f5d2f097.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/7d69ca81492c15b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/90a376f86d28dbc5.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/a2ddb644675512e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/5328b80374721f60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/506/e6c46c0f0aae2e8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/eb09f0082a1db449.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/f3e37b7b018a4b68.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='deer_1987']Co sie stalo?[/QUOTE] [B]A nic ... :shake::evil_lol::roll:[/B] [B]Dam resztę fotek: [/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/a13a9ffb1d9f9103.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/ca382d5745515014.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/e0b593d355cede84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/e3fb299efef34560.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/64/587591ec256a6b1a.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B]Nieeeeeeee ... ale jestem dzisiaj nie do życia, mam zły (strasznie) humor itd., itp. - dłuuuuga historia ...:roll:[/B]
  22. [B]Cześć ...[/B] :multi::multi::multi: [B]Jesssss ... ale cudniaste foooooty ! PS.: też żeram sobiem ogórki małosolne ... a czosnek też uwielbiam ... :eviltong::evil_lol:[/B]
  23. [quote name='Onomato-Peja']Hahah jestem ciekaw co Dindek na to ! :D [url]http://images6.fotosik.pl/504/7d0f6310224a9bd4.jpg[/url] Ej Dindek a wiesz, ze .... [url]http://images6.fotosik.pl/504/b671279d082be969.jpg[/url] Ale super ! Idę powiedzieć Morfiemu ! :multi: [url]http://images6.fotosik.pl/504/9194c58be3ccf05f.jpg[/url] Dobrze, a ja przypilnuję, żeby nikt nie urkadł ! [url]http://images6.fotosik.pl/504/a6606cc9419e8ec3.jpg[/url] Mooorfi ! Mordo ty moja ! [url]http://images6.fotosik.pl/504/6a00c757654b0b16.jpg[/url] Słuchaj ! [url]http://images8.fotosik.pl/63/da367f9e5a74dd95.jpg[/url] Czy oni serio myślą, że... [url]http://images6.fotosik.pl/504/11935bc1b23fc4e7.jpg[/url] Buhahahah jacy idioci Hhahah! [url]http://images6.fotosik.pl/504/fb2e1ff1515031b2.jpg[/url] O widzę po najnowszych fotach, ze w końcu się wykąpały te brudasy niemyte :shake: :evil_lol:[/QUOTE] [B]Oooo ... jakie fajne nagłowki zrobiłaś ... :multi::multi::multi:[/B] [quote name='Kinia']O widzę, że labek zaliczył kałużę, inaczej być nie mogło:evil_lol:[/QUOTE] [B]No, nie było innej opcji ... :shake::evil_lol:[/B] [quote name='bianka19']Witanko ;) Śliczne foty Dindka :loveu::loveu::loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/505/e0b59953b2683fbe.jpg[/url] Jaki sprint :evil_lol:[/QUOTE] [B]Dzię -ku -jemy :multi::multi::multi:[/B] [quote name='Alicja']......................:hand:[/QUOTE] [B]Cieść ... hihi:multi:[/B] [quote name='bianka19']Hejoo :hand:[/QUOTE] [B]Hejoo ...:multi:[/B] [quote name='Aarionne']A czy wszyscy już widzieli nowego "Przyjaciela Psa"? :eviltong: Zapraszam na stronę 14 :lol:[/QUOTE] [B]Na tej mojej wsi nawet nie ma tej gazety :shake: niech to szlag ...:mad: Ale skoro przecież dzisiaj dopiero wyszła, to jutro stanę na uszach, żeby dostać ...:evil_lol: pojadę do miasta specjalnie ![/B]
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a ja przyszłam i foty są :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]Pewnie, że są ... a co by miało nie być ...:multi::multi::multi:[/B] [quote name='Aarionne']:) Ten pies ma życie pełne radości :) Buziaki dla Dindusia![/QUOTE] [B]Oj dostał specjalne buziaczki od ciebie - powiedziałam mu od kogo ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='deer_1987']No widzisz a ja jestmer i sa foty. Te z taplanoia fajne ale widze dlugi czas i nie wyszly ostre :P[/QUOTE] [B]O jejejej ...:-o [/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:namawianka [url]http://images8.fotosik.pl/64/75d479e1ed5a124d.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]hihihi :multi::multi::multi:[/B]
  25. [B]Cześć ... [/B] [IMG]http://i28.tinypic.com/2hrkhh3.gif[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2hrkhh3.gif[/IMG] [B]Piękniste widoki ... [/B]
×
×
  • Create New...