-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='dunia77']Kiedy mieszkałam we Wrocku to odkomarzali... spryskiwali takim czymś toksycznym z samolotów... i kazali nie wychodzić z domu (spryskiwanie było zawsze wieczorem). Działało to nawet. Wrocław to ostoja komarozy od "zawsze". Muszę zapytać rodziców czy nadal miasto coś takiego oferuje. Najgorzej było po powodzi... komary niemal wielkości szerszeni, hehe :evil_lol:[/QUOTE] Łooo jeee ... brrr :crazyeye::diabloti:
-
[quote name='Cavy'] Kolejne zdjęcia, których pewnie macie już dość :evil_lol: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Nigdy nie będzie dość ... :shake::shake:[/COLOR][/B] [url]http://i31.tinypic.com/2q3p09l.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]obserwuje, co u góry :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i26.tinypic.com/n2ya1z.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]obserwuje - co na dole :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Tinka zadowolona jest, bo uśmiechnięta :multi::multi: co tam czesanie :diabloti:[/COLOR][/B] [url]http://x.garnek.pl/ga728/1a62c40c6bfb69a6469329a3/tinka.jpg[/url]
-
[quote name='deer_1987']tak wiemy ze dogo wariuje z wyszukiwaniem :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I to się nazywa, że naprawili dogomanię ... :mad::angryy: Ja też zwariuję ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie wiesz przypadkiem, czy [U][I]sandgom[/I][/U] ma galerię ? Bo zaprasza - to chyba tak, ale jak się tam dostać ... hmm :mad:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]hmm ... chyba komary nie zjadły Agaci :diabloti::mad::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='*zaba*']Witam!! :loveu: Ale zdjec!!!! Bylo co ogladac!!!! Dindek jak zawsze pelny energii :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A jeszcze czekają następne w kolejce :multi::multi: dzisiejsze to wogle jeszcze w aparacie ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='dunia77']U nas jest dzień w dzień ponad 40 stopni, wieczorem może z 30... Treningi agility i flyball mamy na zewnątrz, wieczorem... i się pocimy :roll: Na szczęście ostatnio odkomarzyli okolice, więc chociaż insekty nas nie zjadają :razz: A w dzień to tylko na siuu i uciekamy do klimatyzacji... rally obedience na szczęście możemy sobie w domu ćwiczyć... pierwsze zawody pod koniec września.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, u nas też w słońcu 40 ... nie można wytrzymać, wszystko się do mnie klei; a teraz sobie wyobraź jak mam w kuchni pełnej słońca podczas gotowania obiadu :crazyeye: A o takim odkomarzaniu - to ja nie słyszałam :shake: chyba u nas nie ma czegoś takiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nas żrą komary jak nie wiem co ...:mad: [FONT="Georgia"][SIZE="4"]Kto nie ma bannerka, lub chociaż jakiegoś odnośnika do swojej galerii - nie może liczyć na żadne odwiedziny :mad: Jak chcę wyszukać, to wyświetla się tak: connection to 88.198.70.56:3312 failed (errno=111, msg=Connection refused)[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='dunia77']Ale fajna zabawa! A gorąco było?[/QUOTE] Jeszcze nieeee ...:shake: chodzimy do parku dość wcześnie, bo od ok. 6:20; 6:30 - do ok. 9:00. Wtedy nie ma tego upału jeszcze ...:multi::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/3652855a719cae0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/7f792193915b25b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/b8f0d22d11402f8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/8361739019bd2617.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/10c6341b7608d594.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/dccd66e08d8e586c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/94233e76e4994f39.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/359531589d072704.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/6d0e1ba8cd180e3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/59c3d092f45a6968.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/61be3203b77ad091.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/113f586a34fbfae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/df9556dac34d579a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/4726a5520f1d4744.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/d0df69d73b7ddb29.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Onomato-Peja']a u Dindka jak zwykle pełno ślicznych zdjęć psiowo zabawowych :loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/aab5e2f0f3085687.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/1de51dfbf3f55b4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/f5568b261b31c563.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/291396b56a849e93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/bf6704746b2d0481.jpg[/IMG][/URL]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Łooo ... jakie suuuper foty :multi::multi::multi: śliiiczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]haha ... jakie wesołe i śpiewające fotki :multi::multi: to ja ci pogram może - hę ... [/COLOR][/B][IMG]http://i30.tinypic.com/zo6hzr.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://images6.fotosik.pl/511/7afa10380915195d.jpg[/url] ale usmiechnieta minka :D[/QUOTE] [IMG]http://i27.tinypic.com/21jyjv5.jpg[/IMG]
-
[quote name='sandgom']Witam po raz pierwszy ;) Dinek jest po prostu cudowny :loveu: Zapraszam do mnie ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy nowego gościa :multi::multi::multi: i dziękujemy za komplement :multi::multi::multi: A gdzie was szukać :crazyeye: Eee tam, zaraz was znajdę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Ale zdjęć znów :crazyeye: Zadziwiasz mnie :evil_lol: Dindek jak super wypoczywa w trawie a z tym patykiem zdjęcie super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol: dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Cavy']Dziękujemy :oops: Bo wyszły całkiem inaczej niz miały wyjść i jestem zła na siebie i na aparat i jeszcze na słońce, bo padało nie w ta stronę, w która chciałam :shake: :evil_lol: Jedynie Tofik zachowywał sie bez zarzutów, on to zawsze pięknie pozuje :loveu: :evil_lol: Dziękujemy, ale piękne to na pewno nie są :cool1: [CENTER][B]Pamiętamy ['] [/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/w896pd.jpg[/IMG] :placz: [/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Są śliczniaste :evil_lol::evil_lol::evil_lol: - może być? Bo brzydkie to nie są :shake: Kici, kici ... fajny :multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ale fajnie ... :multi::multi::multi: nie trzeba było do schroniska jechać :shake: ciocia uratowała psa prosto z ulicy :multi::multi::multi: tylko pogratulować i ... chyba będą fotki tego piesa ???[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ale piękne foty :crazyeye::multi::multi::crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/cacf9cd9c744be4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/4e1a6a2b9dce80fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/b23a67383603fdfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/4e12adf0a28d2ef7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/cd391bb4d3a137b5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/495cebb1a3c962f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/3af4227a2c866166.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/acfff3138a207d99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/7b7fba51662e651d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/d4091de78d0c5e26.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Ola164']Witam :multi: Dindulek taki pogodny :loveu: Śliczne foty ;) [URL="http://images6.fotosik.pl/511/c74010f22330f5fb.jpg"][/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki, cieszymy się :multi::multi::multi: Zabawa Dindka z panem od Morfiego:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/f58b6700ef1fbf0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/21facc6051f74241.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/d9ba8da87f00445d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/a1ce6c852f33f423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/91202064416062eb.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR="DarkRed"]No i Lizus poszedł już do domu ... [/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/4f0e1955498352ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/cef4d6549db93fa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/fa6f21413ca9e553.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/0e3774d33d39c507.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/7afa10380915195d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/18f7989fd60dc3a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/3e21b04daa264821.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/974f052741513977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/375f407ff0578ff6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/743ecf32f2afaaba.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/aa55fe5e09789a22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/8bde4d03cbc28e89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/e47840e4b8cede1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/2043c8163f8043f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/f199dd43062a51f9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/2820948c28923eb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/e1cf10035497a973.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/86f9d4a4d24b731d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/70/36352dc3b81a8fc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/511/c74010f22330f5fb.jpg[/IMG][/URL]