Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='LadyK'][center]Cześć Dindaśni :loveu: Witam się po przerwie :) Fotki na bieżąco oglądane były oczywiście ;)[/center][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... cieszę się :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]No kurde ... teraz jesteś Lady ...[/COLOR][/B]:crazyeye: [B][COLOR="DarkRed"]a gdzie bannerek :mad:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='gordonowa']ha, nieprawda, bo dobre popołudnie :loveu::loveu::diabloti::evil_lol::evil_lol: Łaaa, wszystkie zdjęcia fajne... :razz: [url]http://images6.fotosik.pl/517/2cd7938c9f321adb.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/517/f4ecba2360242bd8.jpg[/url] super :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]no teraz popołudnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Onomato-Peja']Jestem pełna podziwu, mi by się nie chciało tyle fotek wstawiać :D za każdym razem jak do Ciebie się wchodzi na fotkach zawsze szczęśliwe, rozbawione psy :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eee tam ... przez fotosik wstawiam po 5. naraz - buch buch i tyle ... :evil_lol::evil_lol: A psy - pewnie :multi: szczęśliwe... :evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='deer_1987']widocznie miala skopiowany ten link i potem sie nie skopiowal link dindka tylko ten stary wkleil. u nas chlodno i bardzo wieje..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] A no tak myślałam ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/2e6ftld.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Nie wiem nawet, które zacytować ... ale może to:[/COLOR][/B] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz066-5.jpg[/url]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz: taki mały patyczek i mam sie dzielić [url]http://img299.imageshack.us/img299/3231/p8153049.jpg[/url] witanko , ale unas ciepełko :razz: ufff uffff[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas też ciepełko ... :diabloti: Ale czemu zacytowałaś nie Dindka, tylko białego psa z waszej wczorajszej wyprawy ?[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dindek jak zwykle na barana się pcha :) zawsze sobie jakąś podpórkę znajdzie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]niom ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='deer_1987']Niue zdazylam skomentowac a Ty juz dalej dajesz :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No bo chciałam do równego, do końca strony ... [/COLOR][/B]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/5a5eccaaeacc58ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/dde8baadc3c86664.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/010e5874ad5b253b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/a0173be655af7303.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/4373b87314341df0.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/05db5118b3b75b60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c5f906b6dc7d5248.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/3bc7094442646ba4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/fdb2891e41c5db66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/873a0868b54bb38f.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/2cd7938c9f321adb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/115d477ed1678eff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/82865203840c1311.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/3164d6ca044e308d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/2285b3ab68b3e5f4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Pobudka ... [/COLOR][/B][IMG]http://i29.tinypic.com/2hgu1qc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Idziemy teraz na spacerek, a ty rób te foty - bo się potem nie wyrobisz [/COLOR][/B][IMG]http://i30.tinypic.com/2rpv02c.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2rpv02c.jpg[/IMG]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/a03132b9ffe7f5dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/00fa8bcfcedab6a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f4ecba2360242bd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/a082aff0a4b053fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/fe1b54a3dd1105b3.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/42e8f7c058876f1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/4c782858e95facbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/04ce308948cdd276.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/3f7fb7eec6316873.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/3666ee1814b246e7.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/8949b43bebf3b51a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c9af057955bb9cc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/8bbea1ce10533955.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/a51a220f8120659b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/8c7ef62c177a47e6.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/0e7bb813a6f20e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/7b7ee21cc2f24780.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/ba4ee1ca6c356674.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/7570544ee87f3a83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/e0f3412b35f6fa99.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='gordonowa'][url]http://images8.fotosik.pl/76/ffac5520a0e075c3.jpg[/url] super :evil_lol:. Dobry wieczór :) i... Dobranoc :grins:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Teraz - to już dzieńdobry ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Jutro juz jest!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wieeeeeem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  17. [quote name='Alusia']Hej hej Witam Świetny jęzor świetny pies i świetne szelki oraz kapitalne imię :multi::loveu::eviltong: a poza tym DAWAJ FOTY !!!:mad:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jesssu ... wszystko świetne, kapitalne ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nooo, to chyba świetnie - że świetne [IMG]http://i25.tinypic.com/a3kysx.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/a3kysx.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/a3kysx.jpg[/IMG] Dziękujemy bardzo ![/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]C.d. fot - jutro ... dobranoc.[/COLOR][/B]
  18. halgre

    Szarek-galeria

    [B][COLOR="DarkRed"]Przyszłam z rewizytą ..[/COLOR][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/el87ed.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Piękny pies :multi::multi::multi: Cudowne wodne fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Dariette.']a mi się tam od weścika, bardziej Dindek podoba :razz:, kocham takie duże stwory z wywalonymi jezorami. :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/517/7d0d7fbf4c959db4.jpg[/url] ale mam go ochote wyścickać, no, a że to niemożliwe, to proszę to zrobić koniecznie za mnie :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... cieszę się :multi::multi::multi: a wyściskam go potem, bo teraz leży sobie na balkonie i nie chcę mu przeszkadzać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kurde, czy dziś jakiś mecz jest czy co :crazyeye: ryczą gdzieś (nie widać, a słychać) jakby na meczu ... :mad::angryy:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR="DarkRed"]Ojejku - jakie śliczne psiaczki, kotki, sunia - a wszystkie białe :multi::multi: A ta kicia z różnymi oczkami - to może kotka-husky :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Sweet']świetne zdjęcia:) A weścik cudny:loveu::loveu::loveu: będę mieć takiego za parę lat:eviltong: mimo że się brudzi:diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]weściki są fajniutkie ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dlatego jestem szczęśliwa że mam psa z krótką sierścią... od Salsy błoto się odkleja kiedy wysycha :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindkowi też ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]weściki mają jedną dużą wadę ---> szybko się brudzą :evil_lol: ale są urocze...wyglądają jak pluszaki :loveu: te ich czarne oczka i noski są rewelacyjne [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... muszę ci powiedzieć, że spanielek Hektorek jest nieziemsko brudny po 5. minutach biegania :eviltong: grzbiet może mieć czysty, ale wszystkie kłaki co wiszą - łącznie z uszami to ... :mad::angryy::crazyeye:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="DarkRed"]Gdzie Cezarek ... :crazyeye::eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"] Też mam weścika u siebie ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/245imtl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/245imtl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...