Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. halgre

    Fiodorek.

    [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/xlf2tw.jpg[/IMG] Nie martwcie się :shake: Izuuus was cygani ;):eviltong: - Fiodorek wcale nie chce świnki zjeść :shake: Gdzie by tam takiego kudłacza jadł :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Witanko [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/xlf2tw.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Izuuus']Witamy się w deszczową sobote. :hand: Przepraszamy, ale wasza galeria jakoś zniknęła nam z subskrpcji. :oops:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy :multi: Nieszkodzi - byle się znalazła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='zuzolandia'][I][B]przeca trąbili o tym juz od poniedziałku :diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]witanko i pozdrawianko :loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No toć :diabloti: Ale od jutra ma się polepszać pogoda, w poniedziałek już ma być piękniiiście :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/xlf2tw.jpg[/IMG] [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/dgm25082009/DSC07333.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Kąpiel błotna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='bianka19']Dzieńdobry :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dobry, dobry ... tylko deszczowy :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Då kommer det bilder[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ahaaaaaaaa ... :evil_lol: nie wiem tylko, skąd wzięłabym to kółeczko nad a :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ten tłumacz nie zawsze dokładnie tłumaczy, tak jak się chce :shake::mad:[/COLOR][/B] [quote name='LadyK'][CENTER]Hej :multi::loveu:[/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Heeeej ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:no i LEJE .....tego nie miałam w planach :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale zapowiadali :p[/COLOR][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/xlf2tw.jpg[/IMG]
  7. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG] Przyszłam z rewizytą ... :multi::multi: Fajne fotki, śliczny weścik :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='Czasowa']Znamy się już trochę, a nigdy nie byłam w Twojej galerii... No, śliczne fotki, a Dindek prześliczny. Witamy sie pierwszy, ale nie ostatni raz, u Was w galii :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano, przemykasz mi po innych galeriach :evil_lol::evil_lol: dzięki za odwiedziny, cieszymy się z Dindkiem :multi::multi: i zapraszamy oczywiście znowu :multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/55r0bb.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/55r0bb.jpg[/IMG] Nie widać coś Cezarka :shake:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/55r0bb.jpg[/IMG]
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] my mamy piasek na boisku :) a Salsa swoim tarzaniem i jedzeniem wszystkiego mnie obrzydza :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A nie przejmuj się tak znowu ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][B]Hm? Nie, beda zdjecia.[/B].. Mialas na mysli czy beda zdjecia? Wtedy masz: Blir det bilder?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Chciałam przetłumaczyć "no, to będą zdjęcia" :evil_lol::evil_lol: ale widocznie TŁUMACZ wziął "no" za "nie" :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2j0bn1f.jpg[/IMG]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i30.tinypic.com/6gj5ae.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/oir8lt.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/oir8lt.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: ....jutro wstawie fotaski :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już jest jutro :evil_lol::evil_lol: Doberek ... [IMG]http://i31.tinypic.com/hwftzo.jpg[/IMG] Dzisiaj ma być deszczowo i burzowo - przynajmniej tak zapowiadali :mad:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia] no Salsa się bardzo lubi w piasku turlać i w trawie czystej czasami też ale jak poczuje "ciekawy" zapach to nawet będąc na smyczy zaczyna trzeć pyskiem :roll:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ach czasami :eviltong: to i tak dobrze :biggrina: Dindek "takie miejsce" co najwyżej powącha i idzie dalej :evil_lol: a piachu nie mamy - bo plaży nie mamy :biggrina:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:zamkne oczy i pańcia mi foty nie zrobi ...znikne :p [url]http://i25.tinypic.com/343m80x.jpg[/url] Henio zakamuflowany ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... nieee, Dindek nie ma nic przeciwko pstrykaniu mu zdjęć :shake: ale akurat patrzył pod słońce :evil_lol::evil_lol: A Henio - no tak ... nie dość, że nie może się wybrać do fryzjera (2. bloki dalej :evil_lol: ) ... a zresztą, co będziecie się patrzeć na nasze gęby :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nic ciekawego :evil_lol::eviltong::shake: [/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']nie da sie nie zauwazyc.. jak tz nie bedzie zmeczony to moze jutro (w sumie dzisiaj) do örtofta pojedziemy z psami na spacer:D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nej, blir det bilder ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [url]http://i32.tinypic.com/23j1ik1.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jejciu, a cio to za maluszek :crazyeye::loveu: jakie toto śliiiiczne !!!! No, a te foty z Teneryfy to ... bez komentarza :crazyeye: Są tak przepiękne, że aż zatyka ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='zuzolandia'][URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hd5721_27.jpg[/URL] [I][B]łapiemy kleszcze[/B][/I] :diabloti::diabloti: [I][B]witankoo...no jesien juz prawie za pasem....ale mnie akurat to nie przeszkadza ..jesienne kolory sa przepiekne...:loveu:[/B][/I][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR="DarkRed"]Jestem tego samego zdania ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']no wiesz, w sumie on chłopak... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ty - dziewczyna :evil_lol: więc pasuje wszystko :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][url]http://1.1.1.3/bmi/www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/url] Ale sliczny portrecik:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie wiem jaki, bo mi się nie otwiera - ale i tak dziękuję :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='gordonowa'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ux271_27.jpg[/url] świetne :loveu:!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]tarzanko :multi: nie ma to jak radość psa po porządnym tarzaniu :loveu::evil_lol: gorzej jeśli pies uważa (tak jak moja paskuda) że dobre tarzanie to tylko w czymś zdechłym albo śmierdzącym :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Na szczęście Dindek takich miejsc nie wyszukuje :shake::evil_lol: lubi się turlać w trawie "nieskazitelnie czystej" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='deer_1987'][URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/URL] sliczne tylko takie torche jakby jesienne :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jesień już tuż-tuż ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR="DarkRed"]Jak tam jest faaajnie :multi::multi::multi: woda i jakby plaża :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [url]http://www.fothost.pl/upload/09/34/5a221b4d.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale dziuuura :crazyeye: to się Chanel napracowała ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i32.tinypic.com/34t1zrt.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Musi być nawet w wodzie w kagańcu :crazyeye:[/COLOR][/B] [url]http://i28.tinypic.com/oa9atc.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Słodka mordka :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i25.tinypic.com/mcvxoz.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Łoo jeee ... śpiewa - czy ziewa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="DarkRed"]No ... jest mój Amiś - to dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='sandgom']Witamy chyba po raz drugi :evil_lol: Masz pięknego psiaka :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/url] - cudeńko :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rk3622_27.jpg[/url] - :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi: cieszę się :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']Pokaż foto -my pokomentujemy, a On sam poleci do fryzjera ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='katik'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/url] jakie cudowne spojrzenie :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/B] [quote name='as_kate'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/url] Piękne oczyska :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tylko się nie zakochajcie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Śliczny Dinduś :loveu: Cześć ! ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ha ... śliczny - bo mój :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Bartiśkowa_']Witamy :multi: Dinduś jak zawsze szczęśliwy :loveu: [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ua6812_27.jpg[/URL] super[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Widzę, że ta fotka się wszystkim podoba :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  24. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ux271_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fy4929_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kt9513_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/el2560_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ya7079_27.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Koniec spacerku :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  25. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ya295_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/of4213_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wn3322_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ma6992_27.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sv7082_27.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...