-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lq7681_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kv3088_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hz3656_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rj8863_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ez8878_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qg1616_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jr4569_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xr1237_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/km6604_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ts3328_30.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Zawitał do nas Hugo :multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/um3224_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ji6173_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ng6232_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gs6266_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hf6023_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zu1526_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qo6550_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ml2300_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zp7184_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ab7787_30.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Nikt nie pomyli Morfiego z Rinem ? :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hw8849_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zw979_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hn349_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jl4051_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ud3926_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mx7399_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dk5409_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ex3775_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ee8648_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pd7089_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/on5809_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fw4440_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lj3518_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yc4891_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mb5519_30.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Od nowej strony fotki - dzisiejsze:multi::multi:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']Czyli że pogoda zmienną jest :D Witamy dziś serdecznie :helo:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oczywiście ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']wiem jak to jest z tlumaczami bylo napisane "i Svergie" czsyli w Szwecji a ten google tlumaczy: w Kaliforni[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A czasem wogle nie tłumaczy ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Witam niedzielnie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A witam, witam ... słoneczko dziś świeci [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Zaraz się zabieram za przegląd dzisiejszych fotek :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Jak zwykle śliczne fotki Tofika:[/COLOR][/B] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/S7304136.jpg[/url] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/S7304172.jpg[/url] [url]http://i39.tinypic.com/5jz9fa.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/10fvskg.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Zaraz wiedziałam, że z Bobisiem będzie dobrze :mdrmed: Zdrowy i śliczny Bobiś :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17131.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz17235.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne kwiatki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Na moim piętrze też jest owczarek długowłosy - sunia i też ... Saba :evil_lol::evil_lol: Jak się akurat spotkają z Dindkiem na sieni, to nie można ich zagonić do domu i albo Dindek znajdzie się w domu u Saby, albo odwrotnie - zależnie od tego, które mieszkanie zostanie pierwsze otwarte :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Poprostu szaleją i rozjeżdżają się na tej posadzce jak nie wiem co :multi::multi: A jak jadą razem windą, to trzeba oba krótko trzymać bo winda ciasna, jeszcze my dwie pańcie - a te chcą szaleć, skakać :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"] Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/24np5vt.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ile tu znowu pięknistych fot :crazyeye: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/329397/00000074.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Nie ma mnie ![/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/329397/00000080.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No chodź pańcia tu do mnie ...[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000004.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]suuuper ![/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/329397/00000092.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Muszę tą kłodę dostarczyć na brzeg ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000025.JPG[/url][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Pańcia, patrz - coś tam leci :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='madeleine']jak się skaleczyła po 18 to do 20 mi się ręce jeszcze trzęsły :eviltong: nie wiem tylko czy to ze stresu czy z wyczerpania mięśni :evil_lol: ja ogólnie niezła panikara jestem i zawsze myślę o najczarniejszym scenariuszu i dlatego zawsze dzwonię do weta. całe szczęście, że przychodnię mam pod nosem. :eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja też jestem panikara :evil_lol: i to jeszcze jaka :crazyeye: [url]http://img197.imageshack.us/img197/1259/dsc08732u.jpg[/url] Jaki uśmiech :multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ale to nie bydzie takie ognisko ognisko:D ino spotkanie klasowe i ludzie bydą chlac i kurzyć xD ale jo nie:P [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No chyba stąd nie wyjdę ... tu się idzie ześmiać ze śmiechu ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]witam:loveu::loveu: a poza normalno tako no o:evil_lol: no widzisz jak deer na mie sie wyrzywo jo siedza i sie częsa:evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Normalno :crazyeye::evil_lol: niech ci bydzie normalno :evil_lol::evil_lol: jeronie ty trzęsiawki może jakieś mosz bez deer [IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue] To są dwa braciki:cool3: [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Braciki :crazyeye: a nie matka ze źrebaczkiem ... hmm[/COLOR][/B]
-
[quote name='asiunia']U nas tez leje:placz:a wybierałam się do Chorzowa na piwowyfestiwal:-([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja byłam w zeszłym roku i była akurat piękna pogoda :multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Dzieki!!! [SIZE=7][B]Wroce i chce foty zobaczyc tu i w innych galeriach!!!! Slyszycie? [/B][/SIZE][/QUOTE] [IMG]http://i29.tinypic.com/29e0myb.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"]Ałaaa ... [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i29.tinypic.com/29e0myb.jpg[/IMG] [quote name='łapeczek']jak to ? to idz i zrob ;][/QUOTE] [IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A cóż to za poza [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG] [url]http://img17.imageshack.us/img17/6305/p1220130.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A koniki prześliczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i28.tinypic.com/j6sb37.jpg[/url] [url]http://i28.tinypic.com/2dke3gk.jpg[/url]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/336057/00000023.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/336057/00000011.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna jest :multi::multi: i zawsze uśmiechnięta :p Dindek u weta zawsze się cieszy :evil_lol: i nigdy nie chce stamtąd wyjść :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i30.tinypic.com/6gj5ae.jpg[/IMG] [url]http://img338.imageshack.us/img338/9825/acp001.jpg[/url] Skarb już tuż-tuż ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Witanko ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2j0bn1f.jpg[/IMG] Widzę faaajniste fotki :multi::multi: wycieczka napewno była udana :multi::multi:[/COLOR][/B] -
[quote name='as_kate']U nas popadało, i mimo ciągłego chmurzenia znów ciepło :shake:[/QUOTE] [quote name='hovomaniaczka']Hej! A u mnie padalo w godzinach 10.30 - 12 a teraz tylko sa chmurki ;) xD[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek teraz jest na spacerku - na szczęście nie pada. Jest teraz 15,5 st. - a rano o 6:30 - było 20 st. i padało :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']no prosze!!! Dindek rozwalony na pleckach i z cygarem w zebach .....,ehhh takiemu to dobrze :evil_lol: [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/el8511_27.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol: nie przyszło mi nawet do głowy, że to może być cygaro :evil_lol::evil_lol: ale ... brakuje dymku :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/xlf2tw.jpg[/IMG] [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wq1468_DSC03436.JPG[/url] Ile ślicznych Cezarków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Naszczęście u nas już nie pada :multi::multi: Trochę słońca jest ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas też przestało, ale słońca niet ... :shake: Raczej jeszcze będzie padać :mad:[/COLOR][/B]