Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i31.tinypic.com/f3c4r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/b6opl4.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/25tkg83.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/ixxz6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/v5vcid.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i26.tinypic.com/jrckdu.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/13z6a6q.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/14kw2h.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2hcfaxl.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/a4oivq.jpg[/IMG]
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi: niech Morfii szybciutko dochodzi do siebie i wraca pobawić się z resztą, w końcu szefa nikt nie zastąpi...musi ktoś porządku pilnować :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj już był, ale za bardzo się nie ruszał ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Ależ proszę, przyjemność ;) [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000012.jpg[/url] Wyścigi rydwanów :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol:[B][COLOR="DarkRed"]haha :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Miłego dzionka ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wzajemnie :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']Biedny Morfi, co oni tam mu zrobili w hoteliku???[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tęsknota ... :-( Najpierw te rany na łapach - to dostał w tej klatce tam jakiejś alergii - zaczęły się otwierać rany ... :shake: Na to się nałożyły stres, straszna tęsknota ... i to wystarczyło, żeby przestał jeść, słabnął ... Napewno myślał, że już go nikt nie odbierze biedulek ... że pan go zostawił :mad: Oni tam w tym hotelu wpadli w panikę, że pies może nie przeżyć i po 4. dniach wezwali weterynarza bodajże z Siemianowic, żeby go ratował :diabloti: Teraz już dochodzi do siebie, a te rany się zagoją przecież w końcu :multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="DarkRed"][url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/3-3.jpg[/url] Uśmiechnięty ślicznotek :multi::multi::multi: [url]http://images50.fotosik.pl/183/07d51f4170507e53.jpg[/url] Jak kolorowo :crazyeye::evil_lol::-o [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/4-7.jpg[/url] Śliczna fotka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  5. [COLOR="DarkRed"][CENTER][IMG]http://i31.tinypic.com/vf78i.jpg[/IMG][B][FONT="Georgia"][SIZE="4"]Spóźnione, ale szczere życzonka wszystkiego, co NAJ ...[IMG]http://i31.tinypic.com/vf78i.jpg[/IMG] od Dindka z pańcią ... [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/COLOR]
  6. [quote name='bianka19'][FONT=Century Gothic]Cześć , mnie też się podoba :loveu: A czemu tak długo was nie było ?! :mad:[/FONT] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A zrobiłam se bumele na dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dj5575_DSC03331.JPG[/url] Ślicznotek :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  7. [quote name='bianka19']Heej ;) Super zdjęcia :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='katik']W którym hotelu był Morfi?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Gdzieś w Szopienicach ... :p[/COLOR][/B]
  8. [quote name='deer_1987']Obudzilam sieo 5:30 ale na szczescie zasnelam do 7 i nawet o 7 nie moglam sie podniesc.. wczoraj od 5:30 do 23 na nogach i ciagle cos sie dzialo...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dobrze, że coś się działo ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='groszek83'][URL]http://i30.tinypic.com/2ro11di.jpg[/URL] piękniś z niego;) [URL]http://i27.tinypic.com/n1yvyc.jpg[/URL] :lol::lol: niedzwiedz Biedny Morfi:shake: ale to już nie pierwszy raz jak słysze że psu pobyt w hotelu na dobre nie wyszedł:roll:[/QUOTE] [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Morfi dzisiaj przyszedł do parku :multi::multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ale nie biegał z kumplami, tylko się przywitał, strasznie się ucieszył i prawie cały czas sobie leżał i ... pilnował swojej piłeczki :multi::multi: Pomału dochodzi do siebie ... Jego pan powiedział, że już nigdy go nie odda do hotelu ! Był w szoku, jak pojechał odebrać go do tego hotelu i zobaczył go w takim stanie ... :crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka'][url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000019.jpg[/url] Ale ma piękne oczy ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Rino został powalony i rozłożony na łopatki przez Dindka :multi::multi: a Hektorek sędziuje czy walka przebiega zgodnie z regulaminem :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idę szykować obiadek ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000033.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000034.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000035.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000036.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000037.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000028.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000029.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000030.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000031.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000032.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000023.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000024.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000025.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000026.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000027.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000018.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000019.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000020.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000021.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000022.jpg[/IMG]
  13. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witam ponownie [IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://guli.it.pl/~ihabe/Miki%20i%20szczeniory%20z%20Ratanic/IMG_1029.jpg[/url] [B][FONT="Georgia"][/FONT][/B][COLOR="DarkRed"][B]No proszę, jak Mikuś się zmienił ... :multi: Widać, że teraz jest szczęśliwy i jak fajnie się uśmiecha[/B] :multi::multi:[/COLOR]
  14. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/329397/00000066.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Kapitalne :multi::multi: I te przyrodnicze też śliczne :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Cześć ... [/SIZE][IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [quote name='as_kate']No widzisz czego się można o znajomych dowiedzieć u innych :evil_lol: Dzięki :loveu: Ja tam nie wiem, czy słodkie, nigdy ucha nie jadłam ;) (tylko ciastka, suche i prasowane kości:p) [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No widzę ... :evil_lol: hahaha ... nie ucho - tylko mordka słodka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: wcześniej może z dwa albo trzy razy napisałam na dogo jak się nazywam więc miałaś prawo nie wiedzieć :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ale teraz już wiem ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/331645/00000040.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Sliczna ta psina :loveu::loveu: [/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/331645/00000046.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/3581jjl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  17. [quote name='groszek83']Cześć:multi: Wróciłam z Krakowa i zle mi na świecie:shake:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i29.tinypic.com/2yjwmpu.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/tajy50.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/tajy50.jpg[/IMG] Już lepiej ? [/COLOR][/B]
  18. halgre

    Fiodorek.

    [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i29.tinypic.com/2yjwmpu.jpg[/IMG] [url]http://i28.tinypic.com/2qclcaw.jpg[/url] Fajnie sobie śpi i podusię ze swoim imieniem ma :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i29.tinypic.com/2yjwmpu.jpg[/IMG]
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale mi zamula, myślałam że wyjdę z siebie :roll: ładowało się i ładowało :mad: rozwaliło mnie to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000012.jpg[/url] Dindek znalazł psa pociągowego coby go pociągał :) :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000016.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [B][COLOR="DarkRed"]Tą pierwszą to mi kolega przysłał :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000012.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000013.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000014.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000015.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000016.jpg[/IMG]
  22. [quote name='deer_1987']Czytalam o Nim :( ale jeszcze inne psiaki bywaja z wami z reguly[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niestety, nie zawsze :shake:[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://i27.tinypic.com/20pa5wg.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/hsmc6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/124jyxh.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m7dnyw.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ilj6g8.jpg[/IMG]
  24. [quote name='katik']4, ale i tak są super, szczególnie ostatnia :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi::multi: Dodałam to piąte przez tinypic.[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Ile widzicie tych ostatnich fot - bo ja tylko 4. - a wkleiłam 5. :angryy::angryy:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...