-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://img186.imageshack.us/img186/4950/foto0933.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jak słodko patrzy ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83'] Cześć skowronku:multi: No niestety fotek nie wrzuce przez jakiś miesiąc jescze:placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, trudno - za to za m-c będzie wysyp fotek :grins::grins::grins:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
-
[quote name='as_kate']DOkładnie ;) A tam,witajmy się ciągle, :D Przeciez brać siostrzana dogomaniacka jesteśmy :lol!: Dzięki :):):) [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak się domyśliłam ...:mdrmed: haha ... no taaak :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a na czym grasz?[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:cool3: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no chyba że śpiewasz [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Z tego co wiem - na perkusji itd., itp. :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :loveu::multi: po co wyrywać płot skoro ona kilka razy mi go przeskoczyła :evil_lol: nikt jej tam nie kazał dupy wciskać :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha :grin::grin::grin: bidulka ... sama wcisła :grin::grin::grin: [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz18410.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Nie wiem wprawdzie, co to za rasa - ale są piękne i sama fotka też ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz18450.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A te jak wilki ... :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz18452.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny weścik ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] -
[quote name='Darianna']Słodki Dinduś przefajowski :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oj co za uściski :calus:albo tańce przytulańce :) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iv4406_7.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Chyba tańczą sobie ... :multi: Oni się tak wogle pierwszy raz widzą ... i od razu się zaprzyjaźnili :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']nie. oddawany z powodu wyjazdy za granice. 500 kr kosztuje ale moze byc kastrowany w tej cenoie tez jak ktos chce[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]aha ...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://i26.tinypic.com/v8ejyp.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki tu dumny ...:-o[/COLOR][/B] [url]http://i31.tinypic.com/351fnex.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A tu już uśmiechnięty... :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://i28.tinypic.com/24cvdc7.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaką słodką mordkę tu ma ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i28.tinypic.com/1z1wmc5.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jejku, jaki pięknisty króliczek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Purple"]U nas też dalmatyńczyk - Kleksik - i będzie więcej Kleksików ![/COLOR][/FONT]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/31.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna fotka ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://i25.tinypic.com/zk2xqf.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaka pięknista :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05435-1.jpg[/url] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05647.jpg[/url] [url]http://img35.imageshack.us/img35/5784/dsc05670y.jpg[/url] [url]http://img134.imageshack.us/img134/96/dsc05682d.jpg[/url] [url]http://img5.imageshack.us/img5/9647/dsc05689g.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiiiczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://img171.imageshack.us/img171/2830/p1200455.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hehe ... fajne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='katrinko']Już pisałam to w innym temacie o chorobach trzustki - stosujemy Royal Canin Digestive Low Fat, 5% tłuszczu. Czy mogę polecić? - Nik ma się na niej całkiem dobrze, ale nie mam porównania, bo od czasu choroby nie jadł żadnej innej. Dodam tylko, że ma problemy nie tylko z trzustką, ale karmimy po tym kątem i służy mu.[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]Mojemu Dindkowi na samym początku też kazali tą karmę jeść, ale niestety jeszcze w tym samym dniu wszystko zwracał - niestrawione, dostał jeszcze większej biegunki - jednym słowem - niestety ta karma akurat mu nie służyła, a wręcz szkodziła. [/COLOR][/FONT] [quote name='Kangur']Moj weterynarz polecał trovet HLD niestety nie probowalismy tego z Merci ale jestem zdziwiona bo ta karma zawiera przeciwutleniacze BHT i BHA a jak wiadomo to nie jest dobre, moi znajomi karmia swoje pieski acana L&R i sa zadowoleni..[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"]I ta właśnie karma dopiero zaczęła mu służyć dobrze, a zalecił mu ją inny weterynarz. Mój piesio był na początku strasznie wychudzony, bo spadał z wagi w szybkim tempie, miał ciągłe biegunki - a teraz doszedł do swojej wagi, ma się dobrze i nawet może jeść różne przysmaki, z innej karmy też się nic nie dzieje, cokolwiek wogle zje - jest i tak dobrze. Do tego jeszcze KREON 10000. A może to nie trzustka ? Podobno te same objawy daje tzw. lambia (której przez zwykłe badanie nie można wykryć) i która jest uleczalna ! Ale nie wszystkie laboratoria robią to badanie. Trzeba by się dowiedzieć coś bliżej na ten temat ...[/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol:ale śpioch [/B][/FONT][/QUOTE] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/2z815ye.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Dindek też już śpi ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/2n7wvo.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"][CENTER]Dobranoc [IMG]http://i30.tinypic.com/2dj1jjc.jpg[/IMG][/CENTER][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']np o tym jamniczku.. [url=http://www.blocket.se/malmo/Fin_liten_blandis_behover_nytt_hem_omg_1arig_23432518.htm?ca=23_2&w=1]Fin liten blandis behöver nytt hem.omg 1årig | Skåne | Blocket[/url] ja go chce a nioe moge ;([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Z powodu ceny kastracji ?? Od 500,- czego - koron ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']drömmar jest w sumie marzenia a nie sny ale dzieki ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Pomarzyć też nie zawadzi .. :shake::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Witamy wieczornie :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A witamy, witamy ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tw6014_7.jpg[/url] buzi?[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial] bo do tanga trzeba dwojga :roflt: [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iv4406_7.jpg[/URL] [/FONT][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ...ano trzeba :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']God natt!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Goda drömmar ![/COLOR][/B]
-
[url]http://img32.imageshack.us/img32/2483/p1200422.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie to śliczne, słodkie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tw6014_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iv4406_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jk9512_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fy7304_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zi6378_7.jpg[/IMG]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000045.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale uśmiech ... :mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000050.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Portrecik trochę z profilu ... :mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000063.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Roooobal ![/COLOR][/B]
- 78403 replies