Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='deer_1987'][url]http://i32.tinypic.com/wm1278.jpg[/url] ale spojrzenie..[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='deer_1987']Eh to ciezko jak burza i ma sie psa co sie boi :([/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]No właśnie ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja się zastanawiam czy u mnie w okolicy są tacy co też tak wcześnie rano śmigają grupowo na spacery ;) może są a ja nie wiem bo o tej godzinie zazwyczaj przekręcam się na drugi bok :evil_lol: Morfi chyba bardziej czekający na Panią Hektorkową niż sam Hektorek bo on gdzies tam za Panem Morfeuszem śmiga i ma gdzieś że Pańci nie ma :evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/11m5el5.jpg[/url] pies też zombi :) :evil_lol::evil_lol: [url]http://i26.tinypic.com/15g5jpw.jpg[/url] tak głaskaj mnie panie Rinowy, głaskaj bo jestem taki niedokołysany :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/2rmuurp.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]My już po spacerku - którego wogle nie było [IMG]http://i28.tinypic.com/2ekhc0n.jpg[/IMG] Uszliśmy parę kroków kiedy lunęło jak nie wiem co ... Schowaliśmy się po drodze w sieni, żeby przeczekać i iść dalej. Ale niestety nagle się błysnęło, zagrzmiało i ... KONiEC SPACERU ! Wprawdzie zaraz potem wszystko przeszło, ale Dindek już był w panice i musiałam podwoić swoje siły, żeby wogle go do domu zaciągnąć ... Ciągnął w różne strony, jakby chciał gdzieś uciekać ... Próbowałam teraz jeszcze raz z nim wyjść, żeby chociaż się załatwił gdzieś w pobliżu ale ... zjechaliśmy tylko windą i koniec. Zaparł się i on dalej nigdzie nie pójdzie i już ... Ale jestem zła ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2ekhc0n.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  3. [IMG]http://i27.tinypic.com/f2kl0j.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Czekamy na panią hektorkową - poszła do sklepu po gazetę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/epqipv.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/11m5el5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/b8wbux.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/125h0ch.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Koniec spacerku. Zaraz idziemy pstrykać nowe ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  4. [IMG]http://i26.tinypic.com/235esx.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zokjl3.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9zx3xz.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2lc5jb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/33xzuat.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i28.tinypic.com/2rmuurp.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2dt0mza.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2zey0pd.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/wm1278.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/15g5jpw.jpg[/IMG]
  6. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d. wczorajszych fotek:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i28.tinypic.com/ea4ndk.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2mrb88p.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/b4i341.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/6huv52.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2dweupx.jpg[/IMG]
  7. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2iks21y.jpg[/IMG] [url]http://img232.imageshack.us/img232/1328/foto0974.jpg[/url] [url]http://img42.imageshack.us/img42/8606/foto0975.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Fajnie wygrzewa się na słoneczku ...:loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img441.imageshack.us/img441/6448/foto0980.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ładnie pozuje :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='hovomaniaczka']Hej!!! A w sumie dobry wieczor xD:lol: Fotki obejrzane, zombi zobaczone xD :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się :multi::multi: dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]heloł Dinduśki:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... no ciebie jeszcze przywitam oczywiście ... :evil_lol::evil_lol: Ale idę już spać, bo już mi się nie chce siedzieć nad tym laptopem ... :shake::diabloti:[/COLOR][/B]
  10. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]A idę se spać ... :multi::multi::multi: papa wszystkim ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]haha ... Kabisiątko już chrapie :evil_lol::evil_lol: tylko my jeszcze nie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no właśnie tak sobie was wyobrażam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aaaa wróciłaś :evil_lol::evil_lol: Już myślałam, że nie zobaczysz tych wszystkich zombi ... [IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  13. [quote name='deer_1987']No c<zasami sie zdaza ale nie codziennie :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No doooobra ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Ewcia38']:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: braklo mi słów:bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hmm ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No masz......ja raczej nie powinnam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Bo ? :crazyeye::eviltong: A tyś się już gdzieś tam pizzy najadła [IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  15. [quote name='Ewcia38']NIE MOGĘ:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Co takiego :crazyeye::crazyeye: To jestem ja i jeszcze tu inni psiarze z parku - jesteśmy ZOMBI przecież :diabloti: O:[/COLOR][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/2dquicz.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2dquicz.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2dquicz.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2dquicz.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]To tylko kilku z nas ... [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG]
  16. [quote name='deer_1987']dokladnie.. ja ledwo o 7 moge wstac..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No co ty :crazyeye::crazyeye: Ile razy byłaś na dogo już wczesnym rankiem :eviltong::diabloti: a nie o 7:00 :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka']No nawet, nie licząc tego ze trochę się tam nudziłam ale było fajnie;p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A to nie było tak źle :shake::lol:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] jesteście jakieś zombi co to snu nie potrzebują? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i31.tinypic.com/2dquicz.jpg[/IMG]
  18. Dobry wieczorek ... :multi::multi: http://czarnamamba.pxd.pl/gallery/pic935/v2009091517574194469292.jpg Śliczna fotka ... :loveu::loveu: http://czarnamamba.pxd.pl/gallery/pic616/v2009091517574094934644.jpg suuuper http://mafia.pxd.pl/gallery/pic462/v2009091220480180701501.jpg http://mafia.pxd.pl/gallery/pic337/v2009091220533568979157.jpg A co to ma być :crazyeye: taniec jakiś
  19. [quote name='Czarnulka']Hej cuudne fotki.. Właśnie wróciłam z koni [nie jeździłam] i super śliczne konie xD I tam była hodowla Huskaczy poprostu cuuuda :loveu: zakochac sie było można . Ale nie znam nazwy hodowli ;p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi: No to miałaś fajny dzień ... :biggrina::fadein::shiny:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Ewcia38']Piękny pies:loveu: [url]http://i25.tinypic.com/6i4iz6.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No nie mój :shake: Ale kolega Dindka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a że tak się spytam..o której Wy tam spacerujecie? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Między 6:30 a 7:00 jesteśmy na torze. A przez całe lato to już od ok. 6:15 - 6:30, bo i wcześniej jest jasno i nie ma tak wcześnie jeszcze upału na przykład ...:p[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="DarkRed"]Dobry wieczorek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mb5977_DSC03693.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gf5841_DSC03746.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hehe ... jakie słodkie :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='deer_1987'][url]http://i25.tinypic.com/6i4iz6.jpg[/url] - daj smaka!! no daj!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Sępią tak codzień, bo pan od Morfiego ma zawsze w woreczku pokrojoną szyneczkę ... :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Cześć . Super zdjęcia :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]jak to fajnie wygląda...wszyscy poszukują :) [url]http://i30.tinypic.com/scgz8o.jpg[/url] a Pani Hektorkowa miała najlepszego nosa :cool3: Pan od Morfiego rozpieszcza pieski smakami :cool3: nie dziwne że go lubią :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I wszyscy już zrezygnowani schodzili z tej górki i właśnie wtedy hektorkowa natknęła się na zgubę :evil_lol::evil_lol: Ano rozpieszcza, co rano ma szyneczkę ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://i30.tinypic.com/fe140h.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/1549iyt.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/25i985s.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2isig7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/6i4iz6.jpg[/IMG]
  24. [B][COLOR="DarkRed"]Dobry wieczorek ... :multi::multi: Niiiima czarnego pana eM ... :shake::-o:eviltong:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Biedna.......to chyba czas na kitkat:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To poczęstuj się też :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://i28.tinypic.com/2dtwvmr.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...