-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://i38.tinypic.com/qzetn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ws8ked.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/976se9.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/15o87j4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2hovbs3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i36.tinypic.com/10pykpw.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/dqq0cx.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/281hc12.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21n0ca0.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2q0u79d.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wt5610_22.jpg[/url] uszy jak zajac :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek jest mieszańcem dobermana z zającem przecież ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]No to dziś do tego weta :diabloti: Ciekawe, co mi powie ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i35.tinypic.com/2up7gwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/124c4yv.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/21b2dkl.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/i3bb4w.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/nq1xqw.jpg[/IMG]
-
[quote name='sota36']No! Mozesz zrobic to samo, do ...2000:) :diabloti:[/QUOTE] [IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG]
-
[quote name='sota36']Nic staconego- szykuj sie na 2000![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiedy to tam będzie :crazyeye: Gdyby nie ty - jeszcze by nie było 1000. :shake::evil_lol::shake::evil_lol: Wypisałaś poprzednią do końca i już :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Tak wogle - to chciałam być pierwsza od ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]GRATULACJE 1000. stronki [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i37.tinypic.com/2mra6uu.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://i35.tinypic.com/55krrr.jpg[/IMG][/CENTER]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='Czarnulka'][/B] [B]Hej a no ma towarzystwo. A wy co dziennie jestescie w parku kosciuszki?[/B] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Codziennie rano od ok. 7. :multi::multi: Dzisiaj wychodzimy później, bo idziemy do weta na 10:00 - to też przez park, więc spacerek przy okazji :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i36.tinypic.com/4ux82s.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] -
[B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i36.tinypic.com/4ux82s.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/99/ce80a70aa9415d48.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Naprawdę śliczne foty :multi::multi::multi: Dziś o 5. rano padało, teraz nie - ale jeszcze będzie napewno :p Idziemy dzisiaj później, bo do tego weta musimy na 10:00. A nie będziemy w taką pogodę łazić po parku do 10. - a wet z drugiej strony parku, to się nie warto wracać do domu i znowu za niedługo wychodzić :shake:[/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia']....[I][B]nie myj okien bo dyszcz poleci :evil_lol:[/B][/I] [I][B]nie pukel niy ..bolesci to mom na dolnym odcinku[/B][/I] :evil_lol: a[I][B] teraz zagadka ....[/B][/I] [I][B]jak jest po ślunsku [/B][/I] [I][B][SIZE=4]PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO ????[/SIZE][/B][/I] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już leci ...[IMG]http://i36.tinypic.com/zk3fix.jpg[/IMG] Łooo, to niy pukiel :shake: Idź do lykarza :diabloti: No już w końcu godej sama jak jest te "PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: PS.: idziemy dziś o 10:00 do weta z oczami dindkowymi ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]i jaki to piękny zadek:loveu::evil_lol::evil_lol: widza że wbiłach sie pomiędzy zdj wybacz xD fajnie psiaki szaleją:)[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Albo ... zadziu :grins::grins:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jaki wytrzeszcz :evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oz692_22.jpg[/url] mam Cię Morfeuszu :diabloti: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/im6640_22.jpg[/url] nie udawaj trupa, wszyscy wiemy że ściemniasz :) [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ch1151_22.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Jesssu ... ile tu pięknych fot :multi::multi::multi: I te psiowe i widoki ... wszystkie ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Anula & Bono'][url]http://i34.tinypic.com/1ennk3.jpg[/url] [COLOR=Blue]a piłki Ci nie oddom:evil_lol:[/COLOR] [url]http://i34.tinypic.com/20jokk2.jpg[/url] [COLOR=Blue]ale zadek xD[/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki zadek :crazyeye::crazyeye: To sobie poopcia dindkowa jest ...[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oy5845_anigif-wykrzyknik2.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qj2717_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oc8375_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ni7830_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xh4007_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ch1151_22.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wt5610_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ig1672_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jb4606_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nm9701_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/im6640_22.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/fq3041_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/uf3634_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ao3391_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/sw4363_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jd3487_22.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/id7473_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nz2456_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bs1822_22.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/to5061_22.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]A to moje ulubione :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oz692_22.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Jeszcze nie dotarł ten obiektyw :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']no wlaśnie tak się zastanawiałam, bo w grę wchodził jeszcze Dziadek do orzechów :evil_lol: [url]http://i34.tinypic.com/141p1fc.jpg[/url] jejku, jakby nie z tego świata, taki nierzeczywisty Hektorek :o[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale smutny Hektorek...kto mu co zrobił? :mad: [url]http://i34.tinypic.com/141p1fc.jpg[/url] aaa Dindek mu piłeczkę zabrał :diabloti: [url]http://i35.tinypic.com/2u8w26h.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Alusia'][URL]http://i35.tinypic.com/2u8w26h.jpg[/URL] FAJNA piłeczka - speed ???:razz: - muszę sobie kupić jakąś:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To piłeczka Morfiego ... :multi::multi: Niewiem, czy speed :shake:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i35.tinypic.com/2u8w26h.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ldaywx.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/4h61zs.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/t0gl7r.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/w9xyed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i33.tinypic.com/dewkjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/141p1fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2j4wmf5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2r6cgft.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/1ennk3.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']tak wiatr :P Chili con carne ale w tym sa extra pieczarki (male kawalki) i kuskus do tego albo ryz :cool3::cool3: ja czekam na tz i wtedy bedziemy jesc :multi::multi: a na razie staram sie wybrac jakie jedzenie psom kupic, nie jest latwo...[/QUOTE] [url=http://www.wielkiezarcie.com/recipe2515.html]Wielkie Żarcie - Przepis - Prawdziwe Chili con carne[/url] [url=http://zarloki.siodemki.com/recipe/Totalnie-Nie-I-tal/Chilli-con-carne.html]Przepis: Chilli con carne | żarłoki - przepisy bardzo i-tal[/url] [url=http://www.kwestiasmaku.com/dania_dla_dwojga/chili_con_carne/przepis.html]Chili con carne - Przepis[/url] [B][COLOR="DarkRed"]itd., itp. ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A niedługo kawkę będziemy pili ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Dokladnie... nie wiem ile ale na pewno ponad 10 km/h.. [B]Dobra ide robic obiad, kto chce?????????[/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja tu myślę, co "ponad 10 km/h.." :evil_lol::evil_lol: a to o ten wiatr chodzi :evil_lol::evil_lol: Jestem po obiedzie :evil_lol::evil_lol: Ale zależy co masz ... jak coś dobrego - to już chcę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]