-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaskadaffik']27 maj, 26 zł, moze gdzieś zostało ujete...[/QUOTE] niestety nie mam tej wplaty u siebie,moze przelalas bezposrednio do Lilu? -
[quote name='kora78']Monika, a w Twojej sygnaturze ten pies to chyba bardzo do Keksa podobny, co? to o nim mowisz? hmmm fotki...[/QUOTE] tak, to moj w avatarku, na foteliku:) Dominika, Bruno mial zapalenie tych gruczolow, pierwsza wetka zle go leczyla...masakra byla, teraz jezdzimy regularnie oprozniac, ale trzeba pilnowac, zeby kupki byly twarde, czyli odpowiednia dietka i jest ok.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Lilu, dzwonil ktos? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kaskadaffik']A czy moja wpłąta dotarła nie znalazłam sie, a pieniązki wysłałam, chyba że mi umknęło to przepraszam..[/QUOTE] calkiem mozliwe, ze mi umknelo,sprawdz prosze ktorego przelalas, zbieram jeszcze na trzy inne pieski takze moze przeoczylam. -
mam troche ciuchow na bazarek, ale one ostatnia ida kiepsko, nie wiem czy by sie oplacalo wysylac z Niemiec komus te fanty.Postaram sie przelac troche grosza na ten rachunek. My juz wrocilismy od weta, Bruna zabolalo jak mu noge lewa wygiela do tylu i do gory, jakby biodro.Poniewaz od pol roku mieszkamy w domku,Bruno czesto biega po schodach (doslownie biega,szybko jak pershing,nie umie spokojnie zejsc) wetce wlasnie wyglada to na jakas kontuzje, mogl sie poslizgnac na dupinie.Dostal leki przeciwbolowe/p.zapalne na 10 dni i czekamy, ale gruczoly okoloodbytowe za to juz ok, bo z tym tez mielismy gehenne ..Masakra z tymi psami, ale bez nich bylaby jeszcze wieksza:lol:
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Miałam tel. w sprawie Plutka, pan wydał mi się miły, ale podałam mu telefon do Lilu, ona ma większe doświadczenie w adopcjach :)[/QUOTE] dobrze, ze cos sie ruszylo, ale tym razem domek bedzie przeswietlony 100 razy i bedzie 100 wizyt przed i poadopcyjnych...:) nie wyobrazam sobie ,zeby on kolejny raz wracal z adopcji. -
jaki sliczny! wystawa tego ryjka na sloneczko:) A my dzisiaj z moim Brunkiem do weta idziemy, bo kuleje na noge po wstaniu:shake:.
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Powiem Wam że Pluto to bardzo grzeczny pies, spokojny, posłuszny, przytulaśny. Jedynie te burze są problemem. On teraz wygląda pięknie, prawie jak labrador.[/QUOTE] Tak Lilu, ja bym Ci jakiegos diabla niedobrego do hotelu nie wsadzila:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Lecę :) Monika, zamawiałyście jakiś pakiecik dla Plucinka na bazarku? W razie czego ja mu mogę porobić ogłoszenia :)[/QUOTE] zamowilam, tylko nad tekstem mysle, jak bys mogla sknocic jakis krotki i sensowny i porobic troszke to bylabym content:D -
biedny Keksikowski:(
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245347-W-hoteliku-dwa-pieseczki-wesprzyj-groszem-kup-bluzeczki-25-07-22-00?p=21084273#post21084273[/url] zapraszam na bazarek, polowa dochodu na Plutenka:loveu: -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
monika083 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
czyli jest poprostu szczuplym mlodziencem, Bobas :loveu: -
to ciotki Kocurek byle tereny, bo wyemigrowala zagranamanice:D A slodka ta kruszynka, pewnie byla piekna psia dama za mlodu, trzymam kciuki za udana adopcje.Czy potrzebne sa jakies finanse na sunie?
-
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
monika083 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ale wariatuncio:loveu: Ale chudzinka dalej z niego ,co? Cz ma taka budowe? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']zdjęcia już widać..nie wiem czy się nada,ale wstawię ;) [URL="http://obrazki.elektroda.pl/7728029400_1373655457.jpg"][IMG]http://obrazki.elektroda.pl/7728029400_1373655457_thumb.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] oo suuuper, dziekuje:) -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='phase']Czy Pluto jest ogłaszany?[/QUOTE] wlasnie nie, zammowilam mu pakiet , ale potrzebny dobry tekst, ostatnio oglaszalam go z ponad tydzien temu , na kilku portalach, ale mysle, ze przez okres wakacji i tak nikt sie nie zglosi, myslalam, zeby pod koniec sierpnia dac tez ogloszenie do jakiejs gazety. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Na pewno nie u mnie na wsi ;-) Skończył by na łańcuchu lub w lesie.[/QUOTE] musisz zabrac go na wycieczke do miasta:) Do jakiegos muzeum, czy teatru, niech sie chlopak odchami:D A tak na serio, juz troszke sie uspokoil? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Lilu, dzieki za nowe fotki:) [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/PLUTO[/URL] kochani, tu widac Plutka przy czlowieku, jaki on fajny, taka ciamajda:) Sluchajcie,czy ktos moglby zrobic taki kolaz ze zdjeciami Plunia? Ta fotka smutna ze schronu w srodku i dookola te u Lilu juz , Wydrukowalabym sobie i bede go reklamowac w pracy i na osiedlu. acha, Lilu,siostra zakupila Plutkowi na bazarku chuste "szukam domu" , myslisz , ze sie przyda? Moze jak gdzies z nim wyjdziesz do ludzi to ktos go wypatrzy? -
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze na koncie mam wplaty od roland de-25 zl, bakusiowa-20zl i bjuta 10 zl, i dlugu do splaty pozostanie 365 zl, -
[quote name='asl']Nie wiem gdzie to napisać i przepraszam jeśli to nienajlepsze miejsce, ale niestety muszę... Ja wiem jaki jest cel bazarków, wiem że mnóstwo osób pomaga zwierzakom i to naprawdę w bardzo trudnych sytuacjach i może nie ma czasu na nic innego, ale [B] dziewczyny nie wystawiajcie na bazarkach starych śmierdzących ubrań... [/B] Ostatnio z takimi mam do czynienia. I tak wszystko piorę... i wiem że pranie każdej wystawionej rzeczy to mnóstwo czasu, nakładu itp. ale nie może być tak że przychodzi coś zatęchłe i prawie śmierdzi pleśnią a człowiek po otwarciu kopert ma ochotę lecieć prosto do śmietnika, zwłaszcza że na zdjęciach w opisie pisze stan bardzo dobry... a takowe nie mogą być rzeczy o tak brzydkim i intensywnym zapachu. Ktoś mi powie "nie musisz tu kupować przecież" ale nie o to chodzi... To naprawdę zniechęca i innych do zakupów tutaj...[/QUOTE] zgadzam sie, a najgorsze ,ze czasami za taka szmatke smierdzaca placi sie 10-15 zl plus 10 zl za wysylke,a ciuch laduje w koszu.To wole juz kupic cegielke.Kiedys kupilam bluzke w stanie bardzo dobrym, przyszla powyciagana szmatka z dziurami(!!). Tez juz ograniczylam zakupy na bazarku.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
monika083 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z 400 zl jeszcze zostalo, dzisiaj podlicze jak wroce od weta, bo Bruno mi cala noc kaszlal, nic nie spalam :shake: bidulek ,