-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
bonsai_88 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[B]Laima[/B] trzymam kciuki za sunię [dla mnie to i tak będzie Musia ;)]. Mam nadzieję, że suni się poprawi i przestanie tak kaszleć oraz że trafi do waszej sąsiadki - starsza pani była by dla niej w sam raz :). Swoją drogą.... ja, psiara, kociara, koniara od lat... kichałam na sunię :D. Normalnie aż mi się śmiać chciało - jak mi siedziała na kolanach albo zbliżała do twarzy to zaczynałam kichać. W życiu bym nie przypuszczała, że mogę mieć jakąkolwiek alergię na jakiegokolwiek zwierzaka :D -
Agris przepraszam za pomyłkę ;). Już wysyłam PW
-
Nie wiem czy poczeka, jeszcze z nią nie rozmawiałam... dopiero wczoraj sama rozmawiałam z Lesiem i upewniłam się, że naprawdę chce wziąć tego psiaka ;).
-
To ja wam zdradzę, że nawet mam dobry dom dla Boleczka [u znajomego], ale niestety - akurat ma remont i psa mógłby za miesiąc - dwa wziąć :(
-
Grześ wiesz.... doczep się do kogoś innego mi się powoli nie chce z tobą przekomarzać... Widzę, że moją największą winą w tej chwili jest zaproponowanie Agrisowi pasa, żeby mógł już teraz biegać z psem, dopóki nie będzie miał własnego....
-
Boleczek u mnie nic nie niszczył został raz w domu z Birmą ;)]. Warczeć i kłapać zębami potrafi ale, o dziwo, bardzo uważa żeby nie ugryźć] na samym początku, jak sobie obcy człowiek za dużo pozwala, ale szybko mu to przechodzi... bardziej niż normalny haszczak to nei ucieka, da się nad nim zapanować ;).\ Jako powód Ewa podała ciążę.... Właśnie dziwne wydaje mi się to, że Boleczek był tak szukany przez właściciela [zapomniałam jak ma na imię :(], a to właśnie Ewa dzwoniła do mnie w sprawie oddania Boleczka. Mam po prostu wrażenie, że dla Ewy ciąża to pretekst do oddania psa :(
-
[B]Baski[/B] najweselsze, że jakby właściciele się po niego nie zgłosili, to by pewnie został :(. Swoją drogą mam dziwne podejrzenie, że babka chce się pozbyć psa "za plecami" męża... Cóż, będę jeszcze z nim gadać, jeżeli on o tym też wie i się zgadza to im pomogę... jeżeli nie to ja ręki nie przyłożę do tego
-
daga masz coś nie tak w banerku gaby i dagi - nie prowadzą do żadnego linku, nic :(
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
bonsai_88 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Kisiaraf bardzo dziękuję za numer :). -
Groszek przyszedł na dogo :)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
bonsai_88 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
To ja się melduję ;). Rozmawiałam już z panią Basią [po sunię mogę przyjechać w piątek, z samego rana]. Niestety nie umiem tutaj wypatrzeć numeru do 2 pani, która ma sunię odebrać ;). Jakby mi ktoś z tym pomógł [p. Basia, mówiła że tutaj jest] byłabym wdzięczna - choróbsko oka mnie dopadło i nie mogę za dużo się w monitor patrzeć :(... -
Z przykrością piszę, że miałam przedwczoraj telefon od właścicielki Bolka - chcą go oddać ;(. Znacie kogoś kto chce naprawdę fajnego haszczaka? Boleczek wymaga tylko kogoś ruchliwego....
-
ARGIS a kiedy będziesz u psiaka? Bo moja suka ostatnio zastrajkowała z ciagnięciem mnie, więc sam pas mogę pożyczyć sanki i rower ciągnie, więc reszta sprzętu jest mi potrzebna] ;). Mam z Hifici "dla profesjonalistów". Ćwiczyłam na nim z bardzo silnie ciągnącym psem i naprawdę mi się podobało...
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
bonsai_88 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[B]Agnieszko [/B]ja ze swojej strony mogę ci tylko powiedzieć, że odwaliłaś naprawdę niezły kawał dobrej roboty - jak szukałam domu od "mojego" haszczaka [znaleziony - na szczęście udało się też znaleźć jego domek] to wszędzie widziałam twoje ogłoszenia. -
Argis jeżeli jesteś z Krakowa to mogę ci pożyczyć na czas poszukiwań swój pas ;).
-
Jak narazie żadne z kudłatych mi nie składało zażaleń za moje pieskie szczęście ;).... No, po za Birmą, przed którą jest wiosenne przycięcie futra... A mama się ostatnio dziwiła, czemu pies już się tak do mnie nie lepi - wie co ją czeka :D
-
[B]Asiaczek [/B]nie szczęśliwą rękę, a pieskie szczęście że co chwilę jakieś do mnie trafiają ;)... przecież nawet Jaga miała być tylko parę dni - byłam jako pilny i niezbędny DT na czas znalezienia jakiegoś innego.
-
Portugalczyk i tak będzie - ja nie podaruję ;).
-
Zerduszko no to straciłabyś rękę ;)... Melduję, że Boleczek już w nowym domu ;). Na razie mogę wam pokazać zdjęcie z ogłoszenia, inne będą jak wrzucę na komputer. [url]http://gliwice.olx.pl/znalezion*****-gliwice-iid-78260607[/url] Boleczek [albo Bazyl :)] mieszka na moim osiedlu, uciekł dzień przed trafieniem do mnie...
-
Melduję, że przypuszcalnie znalazł się przypuszczalny właściciel Bolka ;). Dzisiaj już nic więcej się nie dowiedziałam [bo mi telefon padł, a byłam w Krakowie], ale jutro z rana mają się ze mną skontaktować. Bazyl [bo tak się wabi psiak] uciekł w Gliwicach w poniedziałek [Bolka mam od wtorku] w Gliwicach... Ps. Orpha obecnie nazywa się NiJaSe ;)
-
Melduję, że Bolek przychodzi na zawołanie jak jest luzem... żeby nie było - odkryłam to jak sobie chłopczyk szarpnął do przodu i pobiegł, a smycz z [rozwalonymi] szelkami mi została. Od razu musiałam pakować się w samochód i kupić mu nowe, porządniejsze....
-
[B]Zerduszko[/B] nadal nie wiadomo ;). Niby znajomym mówimy o Bolku, ale ciągle mam nadzieję, że zostanie przez zasiedzenie :P... Niestety to nie odemnie zależy :( Ps. Tylko mojej mamusi o tym nie mówcie :D
-
No i znowu jestem "przed"... W poniedziałek jadę kastrować psa, mam nadzieję, że dobrze to zniesie..
-
Asiaczek 3 haszczak ;). Była Jaga, był Hamer [znaleziony, na 2 dzień wrócił do domu]... Bolesław jest już trzeci :). A ja właśnie wróciłam od lekarza z małym... Smoku ma ospę wietrzną. Na szczęście się jej spodziewaliśmy - dziecko znajomych dostało. Tak więc wyjątkowo zwróciliśmy uwagę na 3 kropki na tyłeczki - mały jest alergikiem, więc normalnie byśmy to zignorowąły z mamą...