-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Wonderek w górę skacze i prosi o domek -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
pilnujemy pieseczka i podnosimy do góry -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
To konsultujcie, a ja też będę konsultowała z sobą i TŻ na końcu:diabloti: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Czy dzieje się coś bardzo złego? Czy coś się stało, że natychmiast trzeba go zabrać? Chcieliście go troszkę potrzymać na miejscu i zaprowadzić do okulisty itp.... -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Pieseczek wraca do góry, naprawdę mało tu zainteresowanych osób.... -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Za spokojnie tu.....cisza nikt nie zagląda -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz w górę -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
pieseczek w górę -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz w poszukiwaniu dobrego serduszka:loveu: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Pieseczek, który bardzo potrzebuje miłości bryka na górę:loveu: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Z pewnością przytyje, jeśli wejdziecie na moją stronę z podpisu, a z niej na kolejny link z moim zwierzyńcem to znajdziecie tam psa, któego kupiłam we wrześniu 2006 razem z moim domem (kazałam go mi zostawić właścicielowi) - pies nazywa się Bryś. To był żywy trup mający właściciela.... A zresztą zerknijcie bezpośrednio [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=71105&postdays=0&postorder=asc&start=30[/URL] Uwielbiam te jego wierne i zakochane we mnie oczy:loveu: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Myślę:-) i obserwuję. -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
U mnie jest tylko jeden bardzo stary samiec, spokojny i układny do bólu, reszta to mądre suczki, akceptujące każde zwierzątko jakie zaproszę do siebie. Myślę o Wonderku, ale to trudna decyzja. Myślę i pilnie obserwuję wątek. Absolutnie niczego nie obiecuję, ale myslę pozytywnie. -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka.']mestudio, widzę, że dzielnie dopingujesz naszego Wonderka :) Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: A ja znowu zapraszan na bazarek... [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9509195#post9509195[/URL][/quote] A bo jak tak prawie całą dobę w necie....z małą przerwą na sen między 24 a 5 rano. Pracuję w domu i jestem do niego przywiązana, mam sporo przemiłych stworków znaleźnych:loveu:. Jak przyuważę jakąś biedę to staram się zrobić cokolwiek. Jakiego domu poszukujecie dla psinki, czy dom z ogrodem byłby odpowiedni? Oczywiście pies musi mieszkać w domku i czuć się cały czas bezpiecznie i zapewne musi też być z kimś całą dobę aby się nie bał. -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz do góry:multi: -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
w górę pieseczek, szukamy domku - sama się zastanawiam i to bardzo -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
i jeszcze raz w górę -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla pieseczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105906[/URL] -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
hopsamy do góry -
Wonder- już w nowym domku !!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)
mestudio replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
Myślę o tym pieseczku.....cieszę się, że chociaż trafił w troszkę lepsze miejsce w schronie. :-( -
Hej, trochę byłam chora przez dłuższy czas i zakręciłam się w bazarkach na miau i dogo. Dużo tego wystawiam i widzę, że przeoczyłam wysyłkę pieniążków z bazarku dla Bariego. Pieniądze wpłaciły: [B]Ulka12 - 15,50 zł[/B] [B]samoglow - 15 zł[/B] Sprawdziłam dokładnie konto i wydaje mi się, że tego nie wysłałam, a jak wysłałam to pewnie innemu psiakowi bo mam taką sumę w wysyłkach, więc wysyłam jeszcze raz. Tak się zakręciłam, normalnie szok. Chyba muszę mniej bazarków wystawiać.
-
piękny pieseczek, do góry