Jump to content
Dogomania

mestudio

Members
  • Posts

    18511
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mestudio

  1. Wonderek w górę skacze i prosi o domek
  2. pilnujemy pieseczka i podnosimy do góry
  3. To konsultujcie, a ja też będę konsultowała z sobą i TŻ na końcu:diabloti:
  4. Czy dzieje się coś bardzo złego? Czy coś się stało, że natychmiast trzeba go zabrać? Chcieliście go troszkę potrzymać na miejscu i zaprowadzić do okulisty itp....
  5. Pieseczek wraca do góry, naprawdę mało tu zainteresowanych osób....
  6. Za spokojnie tu.....cisza nikt nie zagląda
  7. i jeszcze raz w górę
  8. i jeszcze raz w poszukiwaniu dobrego serduszka:loveu:
  9. Pieseczek, który bardzo potrzebuje miłości bryka na górę:loveu:
  10. Z pewnością przytyje, jeśli wejdziecie na moją stronę z podpisu, a z niej na kolejny link z moim zwierzyńcem to znajdziecie tam psa, któego kupiłam we wrześniu 2006 razem z moim domem (kazałam go mi zostawić właścicielowi) - pies nazywa się Bryś. To był żywy trup mający właściciela.... A zresztą zerknijcie bezpośrednio [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=71105&postdays=0&postorder=asc&start=30[/URL] Uwielbiam te jego wierne i zakochane we mnie oczy:loveu:
  11. Myślę:-) i obserwuję.
  12. U mnie jest tylko jeden bardzo stary samiec, spokojny i układny do bólu, reszta to mądre suczki, akceptujące każde zwierzątko jakie zaproszę do siebie. Myślę o Wonderku, ale to trudna decyzja. Myślę i pilnie obserwuję wątek. Absolutnie niczego nie obiecuję, ale myslę pozytywnie.
  13. [quote name='Rybka.']mestudio, widzę, że dzielnie dopingujesz naszego Wonderka :) Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: A ja znowu zapraszan na bazarek... [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9509195#post9509195[/URL][/quote] A bo jak tak prawie całą dobę w necie....z małą przerwą na sen między 24 a 5 rano. Pracuję w domu i jestem do niego przywiązana, mam sporo przemiłych stworków znaleźnych:loveu:. Jak przyuważę jakąś biedę to staram się zrobić cokolwiek. Jakiego domu poszukujecie dla psinki, czy dom z ogrodem byłby odpowiedni? Oczywiście pies musi mieszkać w domku i czuć się cały czas bezpiecznie i zapewne musi też być z kimś całą dobę aby się nie bał.
  14. I jeszcze raz do góry:multi:
  15. w górę pieseczek, szukamy domku - sama się zastanawiam i to bardzo
  16. i jeszcze raz w górę
  17. Zapraszam na bazarek dla pieseczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105906[/URL]
  18. Biedna psina:-(, mam nadzieję, że jednak znajdzie domek bo przecież to maleństwo. a tak w ogóle to jamniory są takie zabawne, miałam kiedyś takiego znaleźnego na ulicy. Uwielbiał siedzieć przed kominkiem i grzać futerko, a przy okazji zasypiał na siedząco.
  19. Myślę o tym pieseczku.....cieszę się, że chociaż trafił w troszkę lepsze miejsce w schronie. :-(
  20. Hej, trochę byłam chora przez dłuższy czas i zakręciłam się w bazarkach na miau i dogo. Dużo tego wystawiam i widzę, że przeoczyłam wysyłkę pieniążków z bazarku dla Bariego. Pieniądze wpłaciły: [B]Ulka12 - 15,50 zł[/B] [B]samoglow - 15 zł[/B] Sprawdziłam dokładnie konto i wydaje mi się, że tego nie wysłałam, a jak wysłałam to pewnie innemu psiakowi bo mam taką sumę w wysyłkach, więc wysyłam jeszcze raz. Tak się zakręciłam, normalnie szok. Chyba muszę mniej bazarków wystawiać.
  21. co się dzieje, że nikt tu się nie odzywa, chciałabym aby ktoś potwierdził, że pieniądze dotarły i jestem wiarygodna................
  22. piękny pieseczek, do góry
×
×
  • Create New...