Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. Jestem, przyszłam bez zaproszenia :mad: To dziadziunio też u kikou ? Nasza kikou serce ma większe niż ten świat...
  2. jestem tu z banerka kolejnej kobietki.. jakie saldo na dzień dzisiejszy bo nic nie widzę w pierwszym poście ?
  3. bea100, jejku, liczyłam tak od jutra i wyszło mi do 21 maja.. Karus napewno wspiera Cejlonka.. przed chwilą dostałam smsa ze preparat już jedzie kurierem :) jutro powinien być u kikou.
  4. pisałam że jak znajdziesz czas , to zrób, zresztą tak mówiłaś,że jak do rana nie będzie to zrobisz. Ja zrobiłam suni.
  5. [quote name='ULKA12']A wzeszłym tygodniu dostałam zdjęcia podpisane "Nasz Nugat" ale w tej sytuacji chyba nie ma sensu.[/QUOTE] Jak będziesz tam na miejscu i Nugacik będzie bezpieczny to nastrasz ich, że jak nie zwrócą koszt paliwa to zgłosisz gdzie trzeba. W końcu podpisali umowę. .
  6. [quote name='bea100']Inflamex (to zamówione opakowanie) jest dla Cejlona na 62 dni. Doda_ proszę dopilnuj tego i powiadom mnie na pw (gdybym się zakręciła i zabyła ;)) na tydzień przed skończeniem, to wpłacę i zamówimy kolejne.[/QUOTE] bardzo Ci serdecznie dziękuje !!! jesteś kochana !!! nie wiem czy dobrze policzyłam :oops: ale te witaminy powinny wystarczyć około do 21 maja... i to wpisałam w rozliczeniu. W wydatkach jest ten preparat i wpisałam obok że do 21 maja.
  7. napisałam, że wpisałam 92 zł, żeby nie było niejasności :) bea100, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
  8. [quote name='bea100']Zamawiaj kochana, tu każdy dzień się liczy dla psiura a i wysyłka potrwa. Ten suplement m.in zdejmuje ból i jest ogromnie zbawczy dla takich staruszków jak Cejlon. Myślę, że kikou (spec od staruszków) zna ten specyfik i będzie pilnowała codziennego podawania (o co bym najpiękniej poprosiła :) ). Ja dzisiaj lecę do banku to dokonam wpłaty stówki na Twoje konto :)[/QUOTE] Dziękuję bardzo. Zamówione:) Zostanie wysłane na adres kikou. [TABLE="width: 450, align: center"] [TR] [TD][B]Zamówienie 1111811402[/B] ([URL="https://animalia.pl/status_zamowienia.php"]wróć do listy zamówień[/URL])[/TD] [/TR] [TR] [TD][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TD][TABLE="width: 448, align: center"] [TR] [TD="width: 2%"] [/TD] [TD="class: koszyk_opisy, width: 63%"]Produkt[/TD] [TD="class: koszyk_opisy, width: 10%, align: left"]Cena[/TD] [TD="class: koszyk_opisy, width: 10%, align: center"]Ilość (gotowe/potrzeba)[/TD] [TD="class: koszyk_opisy, width: 10%, align: right"]Wartość[/TD] [/TR] [TR="bgcolor: #ffffcc"] [TD="class: koszyk_opisy"]+[/TD] [TD][URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=10384&kat=0"]Canine & Feline Inflamex 473ml[/URL][/TD] [TD="align: right"]82.77[/TD] [TD="align: right"]1/[B]1[/B][/TD] [TD="align: right"]82.77[/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 4, align: right"]Wartość zamówionych produktów:[/TD] [TD="align: right"][B]82.77 [/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 4, align: right"]Koszt dostawy:[/TD] [TD="align: right"][B]10.00 [/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 4, align: right"]Łączna wartość: [/TD] [TD="align: right"][B]92.77[/B][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Zamówienie złożone : [B]2014-03-18 11:26:13[/B] Wartość zamówienia: [B]92.77[/B] (Wartość towarów wraz z kosztami transportu) Sposób wysyłki: [B]Kurier GLS[/B] Sposób zapłaty: [B]Przelew[/B] Przelew: [B]Nie wpłynął[/B] [COLOR=#ff0000][B]Przelew dokonany:[/B][/COLOR] [TABLE] [TR="class: frameHeader bold"] [TD="colspan: 4"]Dane transakcji [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: tdLabel"]Tytuł: [/TD] [TD="class: tdInput"] Zamówienie nr: 1111811402 [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: tdLabel"]Data transakcji:[/TD] [TD="class: tdInput"] 18-03-2014 [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: tdLabel"]Data księgowania:[/TD] [TD="class: tdInput"] 18-03-2014 [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: tdLabel"] Kwota: [/TD] [TD="class: tdInput"] - 92,77 PLN [/TD] [/TR] [/TABLE]
  9. olena, nie nie, twoja wplata juz doszla :)
  10. muszę poszukać fanty, czy może mi ktoś na pw napisać gdzie te psiaki przebywają ? podjadę nakarmić. Mam dzisiaj wolne.
  11. bazarek cegielkowy dla gajki - brakuje kilka wplat - wyslalam przypominajke, kikou, jak dojda wplaty, daj znać.
  12. [quote name='dexterka']U Jurasia wszystko w porządku, jeszcze troszkę oczko mu łzawi. Zakrapiam mu je jak najczęsciej, a on strasznie tego nie lubi. Biedak nie wie co się dzieje i ostrzegawczo kłapie zębami. muszę mu zakładać kaganiec na czas zakraplania . Przytył ładnie, karma mu bardzo smakuje i nie ma żadnych problemów trawiennych. Jedyne czego mu brakuje to domku...[/QUOTE] zero telefonów ? eh :-( ludzie biorą młode psiaki.. :(
  13. Hm, czy ja dobrze rozumiem? Dziewczyny szukaja jej DT ?
  14. Na FB jestem zielona, więc nie pomogę...
  15. Wyruszają 22-go tak ? to juz niedługo :)
  16. a z Filonem się akceptują? :)
  17. bolesne.. pies cale zycie wierny , pięknie pilnuje, a potem zostaje samna emeryturze... :(
  18. [quote name='ULKA12']No i d.... z adopcji. Nugat w czwartek wraca do mnie. Podobno ma biegunkę i pani nie może jej opanować, a do pracy trzeba chodzić, czyli pies do zwrotu. W dodatku trzeba będzie go wyleczyć. Po prostu cudnie, cudnie:shake:. Ja już nie mam siły, a tak się cieszyłam z tej adopcji.[/QUOTE] brak mi słów... Powiedz im, żeby kupili pluszaka. Bo nigdy sraczki nie ma i nie trzeba leczyć, tylko szyć.
  19. Podobni... trzeba razem dac do DS :evil_lol: Widać uśmiech Filona :multi: 9 lat w schronie był... wiec nic dziwnego ze duzo rzeczy będą dla niego 'czyms nowym' :( dziś zrobię zdjęcie rachunku za hotelowanie i wrzucę na 1 strone.
  20. Mnie nie było od początku, ale wierzę że Mara miała świetną opiekę i dziewczyny zrobiły co mogły...
  21. nie rozumiem, czego oni się boją... :( starsze psiaki są do kochania !
  22. to mi przypomina sytuację z moim królikiem :evil_lol: jak urósl, sprawdzałam macałam, stwierdziłam że mam królicę, bo nie ma jajek. pędze do weta i proszę o ... znalezienie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: króliczek na plecy, i no jajka schowane ....... :oops:
  23. [quote name='elik']Bardzo przepraszam, jeszcze nie jest gotowy. Bazarek obiecała zrobić Doda więc przyznam się szczerze wyleciało mi to z głowy, że ma być zrobiony. Zajęłam się mamą z sunalkiem, ale już biorę się za bazarek. Jako nagrody zaproponuję Twoje kubeczki :) Przepraszam :oops:[/QUOTE] Przeczytałam post że zrobisz bazarek (w piątek rano) , więc skupiłam się już na bazarku dla mamci z synalkiem.. i innych ... Jak będzie gotowy, podeślij :)
×
×
  • Create New...