Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. Potwierdzam, ze 120 zł wpłynęło na konto Maksia - dziękuję bardzo !!!!:)
  2. Doszly wplaty: barbarela 20,00 zl dziekujemy :)
  3. Kochane dziewczyneczki :) bambino może wybierzcie sie na spacer z kimś i porobicie zdjecia :)
  4. zdjecia śliczne :) głowa wygląda o wiele lepiej! bedzie dobrze:)
  5. Zdjęcia śliczne! :) ale on grubas! sylwiaso, musisz go odchudzić :evil_lol:
  6. bea100 super - dziekujemy w imieniu Leili :) mam nadzieje ze telefony sie rozdzwonia..
  7. [quote name='bea100']A jak stoją finanse u Gajki? Dawno nie było rozliczenia od kikou...[/QUOTE] Nie wiem jak finanse Gajki, poczekajmy na kikou... Mam nadzieje, ze Gajka jest na plusie.
  8. lecę na bazarek z majteckami!
  9. Sliczny Dynius :)
  10. Ja tez trzymam kciuki za wyniki badań.
  11. trzymam kciuki zeby wizyta poadopcyjna wypadla jak najlepiej :) Ja jutro nakarmie te psiaki.
  12. Czytałam, że jest nieufny ale czemu trzeba dać zastrzyk na spanie? Murzynek ma piękne oczy. Z tą łapką mam nadzieję że to nic groźnego .
  13. Marskosc watroby? Moja sunia miala marskosc watroby, do konca zycia byla na specjalistycznej karmie i lekach.
  14. doszla wplata: nuncek 20,00 zl dziekujemy :) wyslalam do dorci2 dane do ogłoszeń.
  15. doszla wplata: 50,00 zl od dorotkem, dziekujemy :)
  16. Z bazarku imiennego uzbieralo sie 122 zl. Od dzisiaj sunia ma imie - [COLOR=#ff0000][B]MUSIA[/B][/COLOR] :) gratuluje!
  17. doszla stala od Mudiczki, dziekujemy :)
  18. Piękny przystojniak ! te ząbki,....mam słabość :loveu:
  19. Lidan, jak tylko znajdę chwilkę czasu zrobię bazarek z twoimi rzeczami :) dzisiaj raczej się nie wyrobię.. mam dyżur w pracy... Jak tam henio i jego agresja?
×
×
  • Create New...