[quote name='bea100']A jak stoją finanse u Gajki? Dawno nie było rozliczenia od kikou...[/QUOTE]
Nie wiem jak finanse Gajki, poczekajmy na kikou...
Mam nadzieje, ze Gajka jest na plusie.
Lidan, jak tylko znajdę chwilkę czasu zrobię bazarek z twoimi rzeczami :) dzisiaj raczej się nie wyrobię.. mam dyżur w pracy...
Jak tam henio i jego agresja?