-
Posts
11293 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Doda_
-
JUŻ NIC NIE JEST POTRZEBNE, ratlerek za TM...
Doda_ replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pobiegl w strone autostrady, wiec napewno tak.. :-( biedny psiak :-( -
ehh :shake: mi sie wydaje ze w styczniu bylo latwo o tymczasy a teraz...kiepsko :shake:
-
Kurcze, niedobrze :shake: Nie mam wolnych tymczasow, nie mam! :angryy: Ale postaram sie czegos poszukac.. :-( Moze platny tymczas? hotelik? wiem ze kasa.. ale schron jest o wiele gorszy :-(
-
Młoda sunia szuka domu! Zaciążona - zbieramy na sterylkę. zostaje w DT
Doda_ replied to Chesti's topic in Już w nowym domu
ulaa, a co z tymi ludźmi co maja dziecko? Chcieli zaadoptowac sunke. -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulaa moze ktos z przyjaciol by zajal sie psami na kilka godzin? -
Szczęśliwe zakończenie! 3-nożna piękna ON-ka już w nowym domku!
Doda_ replied to shanti's topic in Już w nowym domu
caly czas mam nadzieje ze znajdzie domek.. :-( Juz ile miesiecy jest w schronie? -
niech ktos wezmie na tymczas pod swoj dach DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!! Ocelot, ta Milka obiecala ze bedzie szukac tymczasu, platnego tez. ale nie obiecuje ze cos znajdzie. mi sie wydaje ze w styczniu o tymczasy bylo latwiej niz teraz :hmmmm: a moze jednak zadzwonisz do tej p.Kaliny?? ehh, juz pozno jest........ To jutro z samego rana dzwon... wiesz ze psiakowi boli lapka i szkoda czasu na czekanie... :(
-
[quote name='Kar0la'] :hmmmm: A ja się tak zastanawiam. Mam do oddania dwie nifmy, śliczne 7 letnie samczyki, bardzo ze sobą zżyte. Nie są już takie młodziutkie, ale nimfy mogą żyć i 17-18 lat, więc w dobrych warunkach jeszcze sporo życia przed nimi. Tylko, że ja je tak oddaję już kilka lat i jakoś się niegdy nie mogę zdecydować.:oops: Chciałam je oddać w doświadczone ręce, do kogoś kto miał już lub ma nimfy i wie czym "grozi" posiadanie takich uwrisów. Hmmmm... :hmmmm:[/quote] Kar0la, a czy nimfy te twoje są oswojone? Umieja dobrze latac np po pokoju? Ja moglabym u tej dziewczyny przenocowac kilka dni, duzo jej bym wytlumaczyla, mowila co i jak. Greven.. racja, to dobry pomysl, ale ona jest osobą nieslysząca.. tak jak ja.. :oops:
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jejku, super, ze panstwo czekaja na Kazana..:multi::multi::multi: Wszystko powinno sie udac.. Musi byc dobrze.. A ty, weroninka13, w tej chwili nie myśl o nieudanej adopcji:mad::evil_lol: -
:evil_lol: bezczelnie pcha sie pod koldre? :evil_lol: a Ty nie? :eviltong::diabloti: