Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. Kasiu!! Wczoraj napisala do mnie pani, zebym wyslala jej zdjecie suczke, lat do 2. Wyslalam rozne, tą twoją tez i dzisiaj odezwala sie, ze jej podoba ssie TWOJA SUCZKA :multi: I prosila, zebys do niej zadzwonila... Podam Ci nr kom do tej pani na PW.
  2. Ulaa, oglosilam Krysię, bo dalas mi link do niej na gg, tak jak pozniej mowilas-pomylilas sie. to chyba nie moja wina, ze ją oglosilam.
  3. Kurcze :-( Ludzie są ślepi!!! Nie wiedzą jaka piękna jest trzynożna onka!!
  4. [quote name='Ulaa']Doda, a przez te Twoje ogłoszenia to mi gwoździa zatknęłaś. Dzwoniła o Krysie [B]bardzo[/B] fajna pani. Natychmaist bym jej sunie oddała. Gdyby nie jeden szczegół. Pani jest z... Gdańska. Wiedziałam, że będzie jakas afera z tych ogłoszeń trójmiejskich :D [/quote] Ta pani czytała że Krysia jest z Chrzanowa.. Szkoda że az tak daleko ale jesli fajna...to moze byscie ssie dogadaly w sprawie transportu?? Szkoda takiej pani.. Jesli nie chcesz jej wydac krysie to moze zaproponuj innego psiaka.. Albo kontakt daj dziewczynom z pomorza niech zaproponuja psiaki
  5. Dziękuję ;) a ze papugi lubia mieć towarzystwa, to ja doskonale wiem. Sama mam dwie falistki i dwie nimfy. Porozmawiam z tą koleżanką.
  6. edit 26.12.08r. : Ten domek jest w Lublincu, zaadoptowali pol roku temu nimfe samiczke a teraz chca dla niej towarzysza. Poszukuje nimfe.
  7. Będzie dobrze ;) Sara - onka (porzucona błąkała sie w mojej okolicy, znalazłam ją) miała az 2 guzy na brzuchu, przeszła operację kilka miesięcy temu, sterylizacja też byla. Ma ok. 6 lat. Będzie DOBRZE! :)
  8. Moglabym zrobic ogloszenie psiakowi.. Jesli sie zgodzicie, to poprosze o jakis tekst, kontakt ;)
  9. No wlasnie, czy Bary moglby pojechac do kogos na kilka dni??
  10. Biedny Bary...:-( Pewnie mial w myślach "proszę cię, zabierz mnie" :-( Tylko ze mówić nie potrafi :-( Tak mi go zal.. jak dobrze, ze juz w poniedzzialek jedzie do domku...
  11. [quote name='pucka69']Dodo - super zdjęcia :) Płotku nie ma :( podobno wyslal 1,5 tyg temu. Kurierem. jakaś sciema. niby szuka teraz listu przewozowego :([/quote] Ja otrzymalam bardzo szybko. Hmm..Moze naprawde jest jakis problem..
  12. [quote name='Rybka_39']DT czeka..czy tak trudno wykonac kilka telefonow, DT sie zaoferowal i psa moze wziąć od teraz, na gwałt dom potrzebny i co...głucha cisza?:roll:[/quote] Super! Poczekaj troche, bo lena_zet teraz nie ma na dogo.
  13. WOW! Trzymam kciuki! Wy, dziewczyny, tez trzymajcie! Kciuki sie przydadza! DIF, a czy pan odrazu zabierze Barego (jesli mu sie spodoba) czy nie?
  14. Lena_zet, na gg Ci wyslalam nr gg do dziewczyny ktora oferowala DT psiakowi, ktory blakal sie w Będzinie. Napewno ma wolny DT.
  15. :lol: Weroniko nic sie nie stalo, kazdy sie myli :lol:
  16. Biedak :-( Nie usypiajcie go.. Jest starszym psiakiem, zasluguje na wspanialy domek na swoje ostatnie lata :-(
  17. Suczka dobrze się czuje, ale badanie krwi ma fatalne. Jej wątroba i trzustka źle pracują. Będzie dostawała leki na wątrobę. Karma Royal Canin - musi jeść troszeczkę mniej. Nadal chuda jest, waga rośnie ale bardzo bardzo powoli. Weterynarz mówił ze z cukrzycą to tak jest, ciągła walka. Insulina - dajemy od wczoraj o 2 jednostki więcej. Najważniejsze, że suczka dobrze się czuje :) Pozdrawiam
  18. [COLOR=black]Oglosilam Kazana na:[/COLOR] [COLOR=black][COLOR=#800080]:bluepaw:[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1322745_mlody_piekny_leonberger_do_oddania.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://anonse.kazimierzdolny.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.autogielda.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.etablica.com[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.eoferty.com.pl/id77264.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.gielda.bai.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=10986[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://warszawa.gumtree.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.karusek.com.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?id=1&aid=1840772&cid=161[/URL][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.mojpupil.pl/gielda_zwierzat[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/mlody_piekny_leonberger_do_oddania_14378.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[URL]http://ogloszenia.adverts.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=black]:bluepaw:[/COLOR][URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl[/URL][/COLOR] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://ogloszenia-szczecin.webas.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.pineska.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.se.com.pl[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.szukamdomu.anv.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/...ml?id_kat_o=95[/URL] :bluepaw:[URL]http://zwierzeta.pilne.net/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.zx.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.zywiecczyzna.pl[/URL] Ulaa, pamietaj o aktywacje. Oglosilam psiaka na str. Trojmiasto, przeciez na strone wchodza takze ludzie z poludnia..:cool3: Lece spac, dobranoc :loveu:
  19. [quote name='mosii']Max juz wystawiony na allegro nawet dwa razy;)[/quote] Moglabym zrobic inne rozne ogloszenia
×
×
  • Create New...