-
Posts
11293 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Doda_
-
"Jack Russel Terrier" - wesoły szczeniaczek sunia.
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulaa, oglosilam Krysię, bo dalas mi link do niej na gg, tak jak pozniej mowilas-pomylilas sie. to chyba nie moja wina, ze ją oglosilam. -
Szczęśliwe zakończenie! 3-nożna piękna ON-ka już w nowym domku!
Doda_ replied to shanti's topic in Już w nowym domu
Kurcze :-( Ludzie są ślepi!!! Nie wiedzą jaka piękna jest trzynożna onka!! -
"Jack Russel Terrier" - wesoły szczeniaczek sunia.
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']Doda, a przez te Twoje ogłoszenia to mi gwoździa zatknęłaś. Dzwoniła o Krysie [B]bardzo[/B] fajna pani. Natychmaist bym jej sunie oddała. Gdyby nie jeden szczegół. Pani jest z... Gdańska. Wiedziałam, że będzie jakas afera z tych ogłoszeń trójmiejskich :D [/quote] Ta pani czytała że Krysia jest z Chrzanowa.. Szkoda że az tak daleko ale jesli fajna...to moze byscie ssie dogadaly w sprawie transportu?? Szkoda takiej pani.. Jesli nie chcesz jej wydac krysie to moze zaproponuj innego psiaka.. Albo kontakt daj dziewczynom z pomorza niech zaproponuja psiaki -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
Doda_ replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie dobrze ;) Sara - onka (porzucona błąkała sie w mojej okolicy, znalazłam ją) miała az 2 guzy na brzuchu, przeszła operację kilka miesięcy temu, sterylizacja też byla. Ma ok. 6 lat. Będzie DOBRZE! :) -
PITBULL RED NOSE TAJEK nasz Cukiereczek ma super dom
Doda_ replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Moglabym zrobic ogloszenie psiakowi.. Jesli sie zgodzicie, to poprosze o jakis tekst, kontakt ;) -
[quote name='pucka69']Dodo - super zdjęcia :) Płotku nie ma :( podobno wyslal 1,5 tyg temu. Kurierem. jakaś sciema. niby szuka teraz listu przewozowego :([/quote] Ja otrzymalam bardzo szybko. Hmm..Moze naprawde jest jakis problem..
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
:lol: Weroniko nic sie nie stalo, kazdy sie myli :lol: -
Suczka dobrze się czuje, ale badanie krwi ma fatalne. Jej wątroba i trzustka źle pracują. Będzie dostawała leki na wątrobę. Karma Royal Canin - musi jeść troszeczkę mniej. Nadal chuda jest, waga rośnie ale bardzo bardzo powoli. Weterynarz mówił ze z cukrzycą to tak jest, ciągła walka. Insulina - dajemy od wczoraj o 2 jednostki więcej. Najważniejsze, że suczka dobrze się czuje :) Pozdrawiam
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black]Oglosilam Kazana na:[/COLOR] [COLOR=black][COLOR=#800080]:bluepaw:[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1322745_mlody_piekny_leonberger_do_oddania.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://anonse.kazimierzdolny.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.autogielda.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.etablica.com[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.eoferty.com.pl/id77264.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.gielda.bai.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=10986[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://warszawa.gumtree.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.karusek.com.pl[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?id=1&aid=1840772&cid=161[/URL][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.mojpupil.pl/gielda_zwierzat[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[COLOR=#800080][URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/mlody_piekny_leonberger_do_oddania_14378.html[/URL][/COLOR][/COLOR] [COLOR=black]:bluepaw:[URL]http://ogloszenia.adverts.pl[/URL][/COLOR] [COLOR=black][COLOR=black]:bluepaw:[/COLOR][URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl[/URL][/COLOR] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://ogloszenia-szczecin.webas.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.pineska.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.se.com.pl[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.szukamdomu.anv.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/...ml?id_kat_o=95[/URL] :bluepaw:[URL]http://zwierzeta.pilne.net/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.zx.pl/[/URL] :bluepaw:[URL]http://www.zywiecczyzna.pl[/URL] Ulaa, pamietaj o aktywacje. Oglosilam psiaka na str. Trojmiasto, przeciez na strone wchodza takze ludzie z poludnia..:cool3: Lece spac, dobranoc :loveu: