-
Posts
11293 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Doda_
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się i trzymam kciuki ;) -
Piękna falista :) Mam nadzieję ze znajdzie wspaniały domek :) Ja niestety nie mogę ją wziąc do siebie - mam 2 falistki, przygarnięte z palmiarni - małe zoo. :)
-
Szczęśliwe zakończenie! 3-nożna piękna ON-ka już w nowym domku!
Doda_ replied to shanti's topic in Już w nowym domu
No no kiedy będzie ten dzien? Wrrr.. a moze tekst na allegro - zmienic na jakis inny? -
CZY TO EDZIA?????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie moge uwierzyc, widzialam ją - przerazona, dzika.. a teraz to z niej taki pieszczoch! Rodzice widzieli zdjęcie i TEŻ UWIERZYC NIE MOGLI:evil_lol: Super, ze z twoją sunka sie lubia i no oczywiscie z kotkiem tez:diabloti:
-
Aguś - co u Ciebie? a co u Edzi? Jak spacerek z nią? No nie moge ssie doczekac.. daj zdjecie.. Naprawde bardzo chcę pojechac do schronisk, tylko czekam jak wyzdrowiejesz..:-(:-(:-(
-
JUŻ NIC NIE JEST POTRZEBNE, ratlerek za TM...
Doda_ replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, na pewno. Opowiedziala mi cala historie, opisala psa. Mowila ze to byl taki malutki pies, brazowy, starszy - siwy pyszczek mial. Biegnal w strone autostrady. :shake: -
patch75 i zachary, macie calkowita racje. Ta pani nie jest opiekunką psa. Chce zatrzymać Barego - dać mu dom na dworze? Pozwolic mu latac sobie po miescie i w kazeej chwili mogloby cos sie stac? Czego chce od psa? Jeśli naprawde chcialaby psa zatrzymac, to by na pewno wzięla go do domu... naprawde nie wiem dlaczego tak robi :roll: Nie moge uwierzyc, ze ta pani chce zatrzymac Barego 'na chwilę' - robi to dla siebie, a jak za kilka dni będzie nowy właściciel posesji to juz uspi go... co za baba :angryy:
-
[quote name='DIF']Dziewczyny!!!!!! :crazyeye: Bary nie jest pluszakiem którgo można wsadzić do samochodu ot..tak sobie....!! On do aparatu fotograficznego przyzwyczajał się dwa dni!!! Na widok obroży ucieka ile sił w nogach a na jakikolwiek przejaw "zawłaszczenia" reaguje ucieczką! Doda jak sobie wyobrażasz "wsadzenie" 30-to kilogramowego psa do bagażnika przez kobietę w środku miasta?? Przepraszam Was, ale......:shake: Przepraszam kurcze :evil_lol: Po pierwsze-niewiedzialam ze Bary az tyle wazy Po drugie-niewiedzialam ze nie daje sobie zalozyc obroze itd Myslalam ze spokojnie skoczylby do samochodu, bo przeciez za twoim autem biegal :shake:
-
"Jack Russel Terrier" - wesoły szczeniaczek sunia.
Doda_ replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ok, dobrze. ;)