Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. Tak naprawdę to mam 2 tymczasy - jeden w Jaworznie (kojec) - drugi w Siemianowicach Śl.
  2. Ma 16 lat. Rodzice się zgadzają na papugę. Będzie latac po pokoju. ;)
  3. Karola, tak, mówilam jej już i jeszcze powiem.
  4. Piękna falista :) Mam nadzieję ze znajdzie wspaniały domek :) Ja niestety nie mogę ją wziąc do siebie - mam 2 falistki, przygarnięte z palmiarni - małe zoo. :)
  5. Wczoraj napisalam do tej pani email, pytalam sie o co chodzi. Odpisala, juz wiem. Ta pani Teresa - jej ciocia ma psa, ale jej synowie są dorośli i zabieraja psa ze sobą do Holadnii, dlatego jej ciocia może wziąc sunke dopiero w czerwcu. ;)
  6. No no kiedy będzie ten dzien? Wrrr.. a moze tekst na allegro - zmienic na jakis inny?
  7. Biedny psiak... niestety.. nie mam DT.. A jest jeden - kojec - ale gdzieś w Jaworznie to daleko prawda?
  8. CZY TO EDZIA?????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie moge uwierzyc, widzialam ją - przerazona, dzika.. a teraz to z niej taki pieszczoch! Rodzice widzieli zdjęcie i TEŻ UWIERZYC NIE MOGLI:evil_lol: Super, ze z twoją sunka sie lubia i no oczywiscie z kotkiem tez:diabloti:
  9. Barego nie bylo?! o kurna... sorka za slowo...:angryy: mam nadzieje ze ta babka...nic z nim nie zrobila... :angryy: Ehh.. jak sie dowiedziala ze zamierzacie Barego zlapac i zawiezc do nowego domku to chyba cos musiala zrobic... :angryy: Ale miejmy nadzieje, ze Bary poszedl sobie na 'spacerek'...
  10. Aguś - co u Ciebie? a co u Edzi? Jak spacerek z nią? No nie moge ssie doczekac.. daj zdjecie.. Naprawde bardzo chcę pojechac do schronisk, tylko czekam jak wyzdrowiejesz..:-(:-(:-(
  11. tak, na pewno. Opowiedziala mi cala historie, opisala psa. Mowila ze to byl taki malutki pies, brazowy, starszy - siwy pyszczek mial. Biegnal w strone autostrady. :shake:
  12. patch75 i zachary, macie calkowita racje. Ta pani nie jest opiekunką psa. Chce zatrzymać Barego - dać mu dom na dworze? Pozwolic mu latac sobie po miescie i w kazeej chwili mogloby cos sie stac? Czego chce od psa? Jeśli naprawde chcialaby psa zatrzymac, to by na pewno wzięla go do domu... naprawde nie wiem dlaczego tak robi :roll: Nie moge uwierzyc, ze ta pani chce zatrzymac Barego 'na chwilę' - robi to dla siebie, a jak za kilka dni będzie nowy właściciel posesji to juz uspi go... co za baba :angryy:
  13. [quote name='Julka_']rozumiem..czyli i tak nic pewnego...szukamy dalej!!![/quote] no tak ale pani pisala mi email ze sunia bardzo sie spodobala tej Pani i 'cioci'... mysle ze bedzie dobrze, ale to kasia wszystko nam powie. Domku dalej szukamy bo ten to nic nie wiaodmo..
  14. julko - kasia dzwonila do tej pani i pani mowila ze ma psa i moze przygarnac sunie w czerwcu ale byla taka 'dziwna' i kasia ma do niej zadzwonic w przyszlym tygodniu i trzymam wielkie kciuki ;)
  15. [quote name='DIF']Dziewczyny!!!!!! :crazyeye: Bary nie jest pluszakiem którgo można wsadzić do samochodu ot..tak sobie....!! On do aparatu fotograficznego przyzwyczajał się dwa dni!!! Na widok obroży ucieka ile sił w nogach a na jakikolwiek przejaw "zawłaszczenia" reaguje ucieczką! Doda jak sobie wyobrażasz "wsadzenie" 30-to kilogramowego psa do bagażnika przez kobietę w środku miasta?? Przepraszam Was, ale......:shake: Przepraszam kurcze :evil_lol: Po pierwsze-niewiedzialam ze Bary az tyle wazy Po drugie-niewiedzialam ze nie daje sobie zalozyc obroze itd Myslalam ze spokojnie skoczylby do samochodu, bo przeciez za twoim autem biegal :shake:
  16. DIF - po prostu czekaj jak psiak będzie 'łazic' sobie po mieście, to go wsadź do samochodu i odjedź! Ci ludzie chcą przetrzymac psiaka na 'chwilę' a jak będzie nowy wlaściciel domu to psiak won do uśpienia!
  17. DIF, myśle ze moze lepiej bedzie tak - jedz tam, nie pod dom, jak bary bedzie sobie 'łazil' to zabierz go do samochodu i jedz do domu. Zatrzymaj go u siebie w domu do poniedzialku.. jesli tak nie mozna to niestety, trzeba bedzie to zrobic z policja..:-(
  18. [quote name='Marlena:)']na forum cockatiel patrzyłaś? :roll: Tam znalazłam dom dla jednej z moich sierotek... i napewno papug do adopcji nie brakuje :roll:[/quote] podalabys link?
  19. Marlena, rozmawiałam z nimi, zgadzają sie na dwie nimfy. Chcą, zeby to byly samce. Na wątku papugi z Wroclawia nikt nie odpisuje, a drugą papugę poszukuje, gdzie znajdę? :oops:
×
×
  • Create New...