Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. pobiegl w strone autostrady, wiec napewno tak.. :-( biedny psiak :-(
  2. ehh :shake: mi sie wydaje ze w styczniu bylo latwo o tymczasy a teraz...kiepsko :shake:
  3. Jutro poniedzialek.. Jutro Bary mial jechac do nowego domku.. czy dzis mial zostac zlapany??
  4. super wieści :multi: Jednak Libra akceptuje psow :multi: Libro kochamy Cie!!! :loveu:
  5. Kurcze, niedobrze :shake: Nie mam wolnych tymczasow, nie mam! :angryy: Ale postaram sie czegos poszukac.. :-( Moze platny tymczas? hotelik? wiem ze kasa.. ale schron jest o wiele gorszy :-(
  6. ulaa, a co z tymi ludźmi co maja dziecko? Chcieli zaadoptowac sunke.
  7. ocelot trzymam bardzo mocno kciuki............ P.Kalina pewnie jutro da odpowiedź ? Teraz trzeba zrobić aukcję cegiełkową albo bazarek...
  8. kasiu na email tez ciezko bylo z nia dogadac, pytala czy to psiak z rodowodem a ja nie wiedzialam o jakim piesku chodzi wiec zapytalam o jakiego psa chodzi a ta odp ze pomylka i prosila zebym wyslala zdjecie w zalaczniku suczek do 2 lat.. Ok bede czekac na wiesci ;) i bardzo mocno trzymam kciuki
  9. Ulaa moze ktos z przyjaciol by zajal sie psami na kilka godzin?
  10. dziewczyny, kto moze zrobic aukcje cegielkowa?? :-( I bazarek??
  11. ocelot - tak p.Kalina to super kobieta, nie odmawia :loveu: ale szkoda psa, dla niego kazda chwila sie liczy.... :-( a kiedy p.Kalina ma dac odpowiedz?
  12. ja tez mam caly czas nadzieje ze lapke da sie uratowac :shake: ocelot...ehh na co czekamy? niech pies jedzie do dobrej kliniki, zostanie tam kilka dni i bedziemy musieli szukac tymczasu na cito... szukamy caly czas tymczas a jak go znajdziemy to z lapka bedzie juz za pozno:-(
  13. Dziewczyna chce wziąc papugi od kar0la, ale z transportem będzie niełatwo. Znalazłam już dla niej jedną papugę-samiczkę. Nadal szukam drogą papugę - towarzyszkę/towarzysza.
  14. caly czas mam nadzieje ze znajdzie domek.. :-( Juz ile miesiecy jest w schronie?
  15. Tak, ze juz nigdy nie bedzie chciala wyjsc :evil_lol: Zeby wyjac Libre dorothy bedzie musiala rozwalic bude:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. niech ktos wezmie na tymczas pod swoj dach DZIECKA!!!!!!!!!!!!!!! Ocelot, ta Milka obiecala ze bedzie szukac tymczasu, platnego tez. ale nie obiecuje ze cos znajdzie. mi sie wydaje ze w styczniu o tymczasy bylo latwiej niz teraz :hmmmm: a moze jednak zadzwonisz do tej p.Kaliny?? ehh, juz pozno jest........ To jutro z samego rana dzwon... wiesz ze psiakowi boli lapka i szkoda czasu na czekanie... :(
  17. dorothy :klacz: dzielna kobieta jestes!! No prawda, sami zbudowaliscie bude - taniej wyszlo niz na allegro :stupid: A co do Libry, to MUSI tam wejsc i zaakceptowac, po prostu MUSI!:x bo jak nie to.....:mdleje:
  18. ocelot..:-( mam nadzieje ze chora nie bedziesz...:)
  19. [quote name='Greven']Ale czy to utrudnia jej pisanie na forum?[/quote] Moze i nie. Zapytam sie jak bedzie.
  20. Dziś sobota... co z psem? pojechal do tymczasu?
  21. [quote name='Kar0la'] :hmmmm: A ja się tak zastanawiam. Mam do oddania dwie nifmy, śliczne 7 letnie samczyki, bardzo ze sobą zżyte. Nie są już takie młodziutkie, ale nimfy mogą żyć i 17-18 lat, więc w dobrych warunkach jeszcze sporo życia przed nimi. Tylko, że ja je tak oddaję już kilka lat i jakoś się niegdy nie mogę zdecydować.:oops: Chciałam je oddać w doświadczone ręce, do kogoś kto miał już lub ma nimfy i wie czym "grozi" posiadanie takich uwrisów. Hmmmm... :hmmmm:[/quote] Kar0la, a czy nimfy te twoje są oswojone? Umieja dobrze latac np po pokoju? Ja moglabym u tej dziewczyny przenocowac kilka dni, duzo jej bym wytlumaczyla, mowila co i jak. Greven.. racja, to dobry pomysl, ale ona jest osobą nieslysząca.. tak jak ja.. :oops:
  22. Jejku, super, ze panstwo czekaja na Kazana..:multi::multi::multi: Wszystko powinno sie udac.. Musi byc dobrze.. A ty, weroninka13, w tej chwili nie myśl o nieudanej adopcji:mad::evil_lol:
  23. Właśnie szukamy caly czas. Ocelot spokojnie jutro zadzwonisz.. tymczas napenwo nie ucieknie:roll:
  24. :evil_lol: bezczelnie pcha sie pod koldre? :evil_lol: a Ty nie? :eviltong::diabloti:
  25. podnoszę.. to naprawdę pilne.. Milka z Siemianowic śl. postara się czegoś poszukać, ale nic nie obiecuje.. Dziękujemy Ci, milko.. Ten psiak to jeszcze szczeniak.. :placz: A co z hotelem, płatnym tymczasem? Wiem ze brak kasy...ale przeciez to dziecko :placz:
×
×
  • Create New...