Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. zachary, nie :mad: DIF - napiszę Ci coś na PW w sprawie tymczasu
  2. jestem_wredna /a ty to wredną na pewno nie jesteś;)/ - też myśle, zeby powiadomić EMIR o tej sprawie.. Psy nie mogą się męczyć.. Cekinka, może porozmawiaj z fundacją emir? Opowiedz im o całej sytuacji i o psiaku który został przez nich zabity. Ale oczywiście, najpierw musimy uratować tego szczeniaka. Narazie nic im nie mów o policji itd...
  3. Margo ja się duchów nie boje :mad: gallegro odzyska dane, zdjecia! No i cekinka ma racje, masz w APARACIE! FOTKI!! FOTKI!! FOTKI!!
  4. przepraszam ze nie zrobilam ogloszenie, ale czasu mi brak. Obiecuje ze zrobie, jak tylko znajde czas :oops:
  5. YoungLADY - czekaj czekaj troche... Cekinka się dowie o psiaku to zobaczymy. ;)
  6. babka zbiera psy, czy ludzie podrzucaja im psiaki?
  7. Jest szansa, że psiakk zostanie w domu tymczasowym na stałe, jeśli tak będzie to pani Oliwia da mi znać :cool3:
  8. milcia , ogloszenia niepotrzebne juz...:cool3: Dostalam mail od p.Oliwii :loveu:
  9. Waldi :Rose: Cekinka, jutro jak najszybciej idź do nich, dowiedz sie...
  10. [quote name='YoungLADY']już jestem:p jakiś nowy :lol: pod Wrocławiem[/quote] Super ze sie odezwalas :loveu:
  11. YoungLAZY - dziewczyna /nie wiem skad jest:oops:/ przyjelaby Cekina, ale jeśli nie jest agresywnym psiakiem i nauczony czystości..
  12. Cekinka, jak będziesz wiedziala, czy psiak nie jest agresywny i jest nauczony czystości w mieszkaniu to daj znac, bedzie DT. Ale jesli psiak jest agresywny i nie nauczony czystosci to niestety.. Co do tych dzieciaków, to bym....:angryy:
  13. Dario no to trzymam kciuki, jesli to odpowiedni domek to niech nie rezygnuje:shake:
  14. Napisałam mejla do p.Oliwii sorka ze dopiero dzis ale wczoraj po prostu zapomnialam:oops:
  15. jestem_wredna - ja tez mam taki podpis :eviltong: zobaczymy, czy dzieciaki wezma nastepnego psiaka.. Cekinka - a nie mozna powiadomic o tym np fundacji? o tym, ze dzieciaki mecza, zabijaja psow/kotow i nie tylko?
  16. A może Cekinek??:evil_lol:
  17. Cekinka wszystkie imiona sa ladne :loveu: Dżeki tez :cool3: Wiec czekam na odpowiedź - czy dzeiwczyna bierze psiaka na DT
  18. GameBoy a ile waży ta twoja hexa? :oops: Akceptuje suczki?
  19. gallegro uwazaj bo nastepnym razem to kasia rzuci sie na twoja szyje :evil_lol:
  20. fotki fotki fotki! ciasteczka ciasteczka ciasteczka!
  21. [quote name='wiosna']Można, oczywiście - kwota się zgadza: 41 1050 1298 1000 0023 1942 8674 Marta Wanetzky Batalionu Kosynierów 61 44-100 Gliwice bardzo proszę o odpowiedni dopisek, abym wiedziała, że chodzi o Hienka.[/quote] GRINIA - masz nr konta ;)
  22. a teraz ja podnoszę.. Piesku, jestes taki piekny i nie mozesz spadac.. hopaj po domek!!
×
×
  • Create New...