[quote name='lena_zet']dziewczyny, ja Was bardzo, bardzo, bardzo przepraszam.Psiak jest w stałym domku, już niczego nie potrzebuje, psi bóg się nad nim zlitował.Przepraszam, wybaczcie mi, ale dogo w tamtym okresie mi średnio działalo (więcej nie działalo), a potem to zupełnie mi wypadło z głowy by napisać, że wszystko się skończyło dobrze.Poprostu przerzuciłam w głowie psiaka do "już w nowym domu".Wstyd mi, wybaczcie :oops:[/quote]
Super ze psiak ma dom :loveu: A tytul zmien :cool3: