-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
[quote name='kaszanka'] Ja muszę mu chyba na stałe jakiejś partnerki poszukać, ale o podobnym temperamencie i koniecznie silniejszą - bo tą czasem za mocno o glebę wciśnie :)[/QUOTE] Ej, ej:razz:, nie musisz szukać, masz potencjalne w dwupaku, te sobie w kaszę nie dadzą dmuchać jakiemuś chłoptasiowi;). Na razie grzecznie czekaj, musisz zasłużyć:).
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dostałam info, że Konik się sprawuje:). [COLOR=orange]Przypominam o bazarku dla chłopaka:[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221491-Graciarnia-na-utrzymanie-Konika-porzuconego-w-lesie-do-20-II-g.-20[/URL] Dziękuję za wpłaty: [B]doris66, zachary, cioci mai:).[/B] -
No to jestem zobaczyć na własne oczy te maleństwo. Śliczny psiunio:loveu:, wielkości mojej Mini. Kto da mu schronienie?
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Kto załatwi dla Koniego banerek:razz:? Ja nie wiem do kogo uderzyć.. [B]Szukam mu też jakiegoś legowiska[/B], materacyka, kołdreki - czegoś większego, bo on ma posłanko u dziewczyn, ale trochę cienkawe i przykuse dla niego:p, a taraz musi mieć wygodnie:lol:, trzeba nadrobić złe czasy. Ma ktoś może coś takiego na zbyciu:cool3:?? Dziś Konik dostał reklamówę karmy (w dodatku z dowozem pod drzwi;)), dziękujemy [B]tłamsik:loveu:. [/B]Na pewno się przyda, bo żerczy to on jest:roll:. Jak już wróci do formy to zaczniemy dbać o jego linię, na razie ma fory;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Tak - co? Mam nadzieję, że wszystko:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Co tu tak cicho:cool3:? [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A my mamy trochę newsów:lol:. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A więc… [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Konik na pokojach hotelowych:multi:. Pojechał wczoraj wieczorem, ale bałam się cokolwiek pisać, bo nie wiadomo było, co z tego wyjdzie:roll:. Mogło być różnie, zważywszy, że on widać do domu nieprzyzwyczajony. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Chłopak z lasu poszedł na salony w bloku. Mieszka na parterze, ma dwie opiekunki. Troszkę jeszcze boi się chodzenia po panelach i wąskiego przejścia do kuchni, ale jest naprawdę dobrze. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]W nocy spał spokojnie na swoim posłanku, rano obudził Natkę, podszedł, trącał nosem i burczał, więc dostał poranny spacer :painting:.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Potem został sam w domu, na początku trochę szczekał, ale zaraz przestał i grzecznie czekał kilka godzin na powrót dziewczyn. One bardzo lubią zwierzaki i nie jeden raz już pomagały. [B]Ania[/B], dzięki za udostępnienie namiarów:calus:, Koniś ma tam naprawdę super:cool2: .[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś po południu był długaśny spacer po mieście, szedł grzecznie, trochę się obawiał tam, gdzie było ruchliwiej, no i nie wszedł na most, a poza tym super. Nie ciągnął zbyt mocno, czekał na prowadzącą. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś już trochę lepiej z sikaniem, prawie nie było krwi. Leczenie może potrwać ok. 2 tygodnie, potem szybko trzeba chłopaka pozbawić ochoty do panienek:eviltong:. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś byłyśmy z [B]maią [/B]na szybkiej wizycie. Kasia zawiozła kagańce, bo to duży kawaler i sprawia swoją posturą odpowiednie wrażenie. Natka zauważyła, że ogląda się za ludźmi, wącha, jakby szukał swego:roll:. Oczywiście do wszystkich z merdającym ogonkiem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Koniś przywitał się z nami słodko, wygląda, jakby od zawsze był domowym pupilkiem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zjada dwie michy żarcia, jak koń:p. I jak koń …. Dziś w czasie spaceru 3 razy;).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Z torbami ich puści jak tak dalej będzie:cool1:, a miały tym tymczasem odrobinę podreperować budżet, jako, że tylko dorywczą pracę mają.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Następna wizyta przewidziana na sobotę, bo wtedy trzeba znowu sprawdzić siuśki i ukochać:lol:. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przywiozłyśmy mu zabawkę, z racji, że maskotki pożera:diabloti:, to tym razem była żywa:evil_lol:. Koniś bardzo się ucieszył, był bardzo czuły i delikatny:lol:. Taki fajny z niego psiur, kochane psisko:loveu:, [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Musi znaleźć cudowny dom:kciuki:!!!![/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1321/9bf2730a81f96c23med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/1292/87f7f3f09525ea0dmed.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1292/87f7f3f09525ea0dmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1276/2f28d01af3efa939.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Maia,[/B] masz zapchaną skrzynkę;). [quote name='zuanna']To ja już wiem, dlaczego Asia odwołała spacer :mad::mad::mad:[/QUOTE] Nie bij, napiszę jej usprawiedliwienie;). -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[quote name='tłamsik']karma przygotowana, Dusiek też dorzuciła coś od siebie :) Jutro do Ciebie przedzwonię i umówimy się na odbiór..([/QUOTE] To czekam:). Co z sunieczką, nie wiesz?:( -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Podrapcie ode mnie Konisia. Wpłata poszła.[/QUOTE] Dzięki za pieniążki:). Mamy też 10 zł miesięcznie od niezawodnej [B]Piove[/B]:). Jest na razie 70 zł deklaracji stałych, rozliczenia w 1 poście. [B]Kto jeszcze coś dorzuci[/B]:razz:? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ogłoszenia dla Konika...[/QUOTE][B]Ziutka[/B], jesteś nieoceniona, wielkie buziaki z wielkiego pysia Konika:loveu:.[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1282/ba5a82b873085221.jpg[/IMG][/URL][quote name='joanna83'][B]Dreag[/B] a jak z jego siuśkami? Udało się złapać? Co wet powiedział?[/QUOTE] Bardzo brzydkie:shake:, brunatne siuśki złapane i zbadane. Wet powiedział, że uszkodził coś sobie będąc na dziewczynach. Dał zastrzyk p/zapalny, p/bólowy i coś tam jeszcze, obejrzał interes i dał antybiotyk na 4 dni. Po tym czasie, czyli w sobotę znowu badanie moczu. Kazał też podawać no-spę przez tydzień. Mam nadzieję, że się poprawi, widać, że go siusiak boli, bo co i raz polizywał i zaglądał. Ten mocz z krwią pojawił się wczoraj po raz pierwszy. Krzysiek zabrał go na spacer i on trochę posikał krwią, a jak zajechałyśmy pod blok joanna083 nasikał na prawie czarno:-o, przestraszyłyśmy sie i pognałyśmy do weta. Czyli jednak tak jak myslałam, coś sie tam cały czas robiło... Wczoraj wypiął się Krzyśkowi ze smyczy (zaszwankował karabińczyk):crazyeye:. Pobiegł ze 200 m dalej, Krzysiek na niego zagwizał to zawrócił, ale obawiał sie podejść blisko. Na szczęście przybiegł zaraz pod kojec, ufff:cool1:, ale sie przeraziłam, jak zobaczyłam go bez smyczy...:roll:. [quote name='joanna83']Konik kota nie zjadł. Troszkę poszczekał, ale nie ma dramatu. Ze Snupkiem trochę poburczeli na siebie, ale później było już nieźle. Niunia chciała połknąć Konika w całości, ale on się tym nie wzruszył i dzielnie się do niej przymilał i machał ogonkiem. Trzeba było użyć perswazji, żeby go namówić na wejście po schodach, bo trochę się zblokował. Jednak kiełbaska zdziałała cuda ;)[/QUOTE] Na początku to ja chciałam zaznaczyć, że to Snup raczej burczał (w końcu nie zapraszał żadnego gościa);), Konik biedny obawiał się go, wolał chować tyłek za Kasią:eviltong:. Ale tak w ogóle to Snup się spisał, choś na swoim terenie, nie próbował go zjeść, grzecznego masz synka Asiu:lol:. Snup i Konik to mniej więcej ta sama liga. Koniś jak zobaczył Niunię-nerwunię:evil_lol:, to chcial jej dać buzi, kręcił ogonkiem i był bardzo miły, niestety ta mala jędza nie dała się mu dotknąć:roll:. Co do kota, to na 100% dalej nie wiadomo:p. Kot się chował za fotelem, a jak już został wystawiony na widok Konika, ten był zainteresowany, patrzył z dużą dozą ciekawości, ale nie szpulnął się ze smyczy, by go natychmiast dorwać (to chyba dobry znak). Gdy kot siedział na parapecie - to Konik praktycznie nie był zainteresowany. Wczoraj jeszcze Konik miał ćwiczenia w terenie:) - uczył się chodzić po schodach, bo widać, że dla niego to nowość. Szybko zatrybił, że łatwiej się wchodzi, jak smaczek w ręku;). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1291/f2f8164ffd119811med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1286/b847b3bacf02ef4f.jpg[/IMG][/URL] Wczoraj był grzeczny w aucie, jak Kasia z nim siedziała z tyłu, leżal sobie, kładł głowę na kolana:). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1318/18850ae68020bc54.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pytałam znajomej, która mieszka za Sowlanami czy nie kojarzy Konika, ale niestety nie..., nigdy go nie widziała na "swoim" terenie.. -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
[B]Tłamsik[/B], karma mile widziana:multi:, właśnie dla Konika:lol:. Kiedy można wpaść, ew., jak zwykle po drodze podrzucisz;). Najprawdopodobniej Konik właśnie wyrzucony, bo czemu spałby w lesie?? Ludzie to dopiero podłe bestie:angryy:. Co do owczarków, jakby dalej były, to może wstaw na bialystokonline, może ktoś szuka...:roll: Pozdrawiam cieplutko Twoje stadko:). -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
dreag replied to yup's topic in Już w nowym domu
[quote name='yup']Ma około roku, czy uda się ją jeszcze jakoś oswoić i przyzwyczaić do człowieka? Chciałoby się dać chociaż namiastkę domu, ale może nie pokazywać tego skoro to ma być tylko na chwilę.[/QUOTE] Ona na pewno by się przyzwyczaiła do człowieka, ale musiałby być ciągle blisko, najlepiej zamknięta z nim w mieszkaniu. Moja Iga była całkiem dzika (i o wiele starsza), nie dawała się podejść, dotknąć, nic:shake:, złapana dopiero dużym podstępem ze szczeniakami;). A jednak... Teraz jest największym przytulasem i kocha mnie najbardziej na świecie. Ale z takim psem niestety trzeba trochę pracy i cierpliwości..., a nie zawsze jest taka możliwość... Śliczna sunieczka:), życzę jej dużo szczęścia. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dostałam pieniążki od [B]astriq[/B] (20zł) i [B]stokrotka.af[/B] (10zł), dziękuję:) [quote name='zachary']Oj, dreag.......Cudna istota z Ciebie!!!:loveu: Maia, też...nie inaczej:loveu:. Ja w tej chwili mogę zadeklarować 20 zł na hotel i coś jednorazowo jak będzie potrzeba.[/QUOTE] Jest i moja ulubiona Ciocia:loveu:, wiedziałam, że nie zostawisz nas bez grosza:lol:. [quote name='mestudio']Ja mam 10 futer kontrolnych, żaden pies im nie straszny, ale cztery mogłyby mi ubyć:diabloti: bo zagęszczenie okrutne.[/QUOTE] Ale kotów na zbyciu:razz:. A fe, takie niecne plany pozbycia sie kociego towarzystwa macie:diabloti:. Myślicie, że Konik to seryjny zabójca:mad:?? On taki potulny niuniuś jest, może on by zakochał takie maleństwa. Jakby przytulił tą swoją długą ciężką łapką, to podejrzewam, aż tchu by zabrakło:evil_lol:. Mam jednak nadzieję, że on wrażliwy i wyczucie ma...:lol:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Aj, aj, trzeba to zglosić do jakiejś prozwierzęcej organizacji - to podchodzi pod szczególne okrucieństwo:eviltong:, jeszcze nie wiadomo czyje, ale jednak:mad:. A ja chętnie na to popatrzę;). To co, 14.30 przy kratach byłoby super:cool1:, ewentualnie ja mogę ze zbirem podskoczyć do Cię;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Ja bardzo chętnie udostępnię swojego tymczasa na spróbowanie :evil_lol: a tak Snupka testowaliśmy na kota (kot przeżył) :lol: [/QUOTE] No to mamy ofiarę...:cool1: Albo kata:diabloti:. Dowóz kota gratis:cool3:?? Ten Twój Snup to też niezły koń:lol:! -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='stokrotka.af']proszę o nr konta na wpłaty[/QUOTE] Mówisz i masz:). [quote name='jaanna019']Chyba za głośno o tych kocich ogonach kłapałaś, bo dziś żadnego nie widziałam. [/QUOTE] Dawać mi tu kota, kto ma na zbyciu:cool3:? Tylko, żeby mi Koniego nie zeżarł:diabloti:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']dziewczyny Jesteście cudne! a za optymizm i poczucie humoru Was uwielbiam :)[/QUOTE] Zaglądaj, zaglądaj:). Na bazarku tez świetnie się bawimy;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221491-Tworzy-się-graciarnia-na-Koniego-psa-z-lasu-na-utrzymanie-JESZCZE-ZAMKNIĘTE-)?p=18443999#post18443999[/URL] -
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Dopiero mi się skojarzyło... [B]Tłamsik[/B], to psiak znaleziony na "Twoim terenie", w lesie za Sowlanami. Może go znasz???? Zastanawiamy się, skąd i kiedy tam się wziął, zerknij proszę, ew. zapytaj kogoś czy go nie zna lub nie widział w okolicy. A przy okazji zapraszam na bazarek dla niego;). [B][FONT=Arial Black][COLOR=#ff8c00]wątek Konika [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221165-Przestraszony-psiak-w-typie-dobermana-śpi-na-śniegu-w-lesie-POMÓŻMY-MU"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2211...e-POMÓŻMY-MU[/COLOR][/URL][/FONT][/B] [B][FONT=Arial Black][COLOR=darkorange]oraz bazarek na niego[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial Black][COLOR=#4444ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221491-Graciarnia-na-utrzymanie-Konika-porzuconego-w-lesie-PILNIE-POTRZEBNY-DT?p=18443977#post18443977"]http://www.dogomania.pl/threads/2214...7#post18443977[/URL][/COLOR][/FONT][/B] -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
dreag replied to yup's topic in Już w nowym domu
Ale super wieści, brawo wszystkim, którzy "maczali" palce w pomoc tym psiuniom:multi:. Szczeniorek i sunieczka śliczności:loveu:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, na horyzoncie pojawił się hotel:multi:, całe szczęście, bo Konik ma czas tylko do środy rano. Czyli jedno zmartwienie z głowy, uff, resztka włosów mi jednak zostanie :cool:. Teraz tylko:roll: potrzebana kasa, a co za tym idzie [B][COLOR=darkorange]MILE WIDZIANE KOLEJNE DEKLARACJE:kiss_2:[/COLOR][/B]. Na razie mamy ze stałych 20 zł, 60 zł jednorazowych. Hotelik 300 zł. No i jeszcze jedna sprawa. Trzeba dorwać koniecznie jakiegoś kota i sprawdzić czy nie zje Konika:diabloti:. A raczej odwrotnie:roll:. Widziałam w okolicy kojca jakieś kocie ogony - [B]szefowa, robota jest;)![/B] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Maia[/B] zadzwoniła i kazała mi brać się za robotę, bo dogo już działa:lol:. A ja wylegiwalam się w cieplutkim łóżeczku...:eviltong: w pierwszym dniu urlopu... ech... nie ma wolności:loveu:, w końcu Konik czeka na pomoc...:cool3: Ale ja już wczoraj się przygotowałam i dziś tylko powklejam:). [quote name='Mazowszanka']Niewiele pomogę ale [B]10 miesiecznie[/B] zdołam wysupłać. No i oczywiście będę zaglądać :)[/QUOTE] [quote name='astridq']Podziwiam Was dziewczyny za tą całą akcję. Podajcie proszę nr konta, wpłacę chociaż 20 zł.[/QUOTE] Dziękujemy:multi:. Konto dziś porozsyłam. [quote name='Maia']Zapraszam na bazarek na hotelik dla Konika [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221491-Graciarnia-na-utrzymanie-Konika-porzuconego-w-lesie-do-20-II-g.-20"]www.dogomania.pl/threads/221491-Graciarnia-na-utrzymanie-Konika-porzuconego-w-lesie-do-20-II-g.-20[/URL][/QUOTE] Za chwilę dorzucę nowe fanty, zaglądajcie;). [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Konika wczoraj odwiedziła psia panienka. W pierwszym momencie na nią nakrzyczał i trochę się bałam wpuścić do niego, ale jak pewnie weszłam zNiką do boksu, to z zaciekawieniem ją sobie obejrzał. Nisia niekoniecznie miała ochotę na tak intymny kontakt, trochę się odgryzała, ale on jej nie odpowiedział tym samym na szczęście. Pozwolił nawet pozaglądać do misek. Nika to w ogóle była zaszokowana takim miejscem jak kojec - wiadomo, to dama z salonów:roll::).[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Potem był wspólny spacerek, spotkaliśmy wczorajszego kolegę, Konik pozostał niewzruszony, za to moje suczydło nieźle się na niego nadarła, oczywiście bez agresji, ona tak ma, że musi.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]No i pojechaliśmy do weta. Okazało się, że Konik to wcale nie taki grzeczniutki w aucie. Szczekał nam (z maią) nad uchem i za wszelką cenę próbował się przepchać na przód. Musiałam nieźle się nadrzeć, żeby go przekrzyczeć[/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman]. Nisia miała go dosyć, wtuliła się biedna w drzwi i nie chciała by się do niej zbliżał, bo wkurzał ją niewłaściwym zachowaniem. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Tak cisnął się z łapami do przodu, że podarł z tyłu pokrowce na siedzeniach, jak zobaczyłam to trochę słabo mi się zrobiło. Jeśli mój TŻ to zauważy, to mnie zamorduje, a co gorsza to więcej mi nie da samochodu, już i tak niejeden raz psy nadszarpnęły jego wizerunek;). Muszę to jakoś po cichu naprawić. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A tak w ogóle, to za każdym razem jak otwierałam bagażnik, by coś z niego wyjąć, od razu wskakiwał mi do niego i kładł się tam. A mam taki zwyczajny, sedan. Czyli pewnie jeździł z tyłu w jakimś kombiaku. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Do budynku bał się wejść, Kasia musiała go trochę wciągać, bał się chyba terakoty, a potem wagi. Poza tym był bardzo grzeczny. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Konik nie ma niestety chipa, za to jest już zaszczepiony i będzie jutro odrobaczony, ma założoną książeczkę. Waży 31 kg. Wiek tak między 3 a kilka lat. Chciałam, żeby mu obcięto przy okazji pazury przy piątym palcu, ale zdaniem wetki nie są wcale takie długie (a mi się wydaje, że długaśne). Najwyżej sama mu utnę, tylko za każdym razem zapominam obcinacza. [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Laska mnie odwiedziła w kojcu;)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1333/26a7fe2505d608b2med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nisia nie była zachwycona ani miejscem, ani wielgaśnym znajomym…[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1314/44a720f60854bd2cmed.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wspólny spacerek[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1315/ca150446b4ec23b3med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Obserwacja terenu. Ktoś znajomy idzie – kto to? Kasia!!!!![/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1270/9aff73e1989c6da0.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1315/e2b07877719a9c00med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1270/20fafe55b67afa49med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziwnie się chodzi po terakocie i nie wiadomo, co oni chcą mi zrobić… Ała, zastrzyk w karczydło:mad:.[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1314/9f4d9e73469d8167med.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Dziewczyny, prześlijcie mi na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Fotki, tekst, mail, telefon i miasto w jakim ogłaszać Konika, zrobię mu pakiet ogłoszeń.[/QUOTE] [B]Ziutka[/B], bardzo Ci dziękuję i jestem wdzięczna:loveu:, info masz już na mailu:).