Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Kto mi odszuka wątek Sary?
  2. Czy Wy sobie wyobrażacie, że [B]NIK[/B]T nie zadzwonił do tej pory:-o:mad:?! Nooo [B]asika5[/B], być w puszczy i króla nie widzieć...:roll: Niewybaczalne:diabloti:. [B]Jaanna019[/B], za tą [B]wygodną;)[/B] przejażdżkę, to Ty mi comiesięczny haracz powinnaś dozgonnie płacić:evil_lol:.
  3. On tu raczej daje wyraz co o Was myśli po tych torturach:diabloti:. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1407/4b9a0c8c602b2accmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ale podziałało, od razu ciotki kasę ślą:). Fajnie:).
  5. [B]Kuna[/B] śliczne dzięki za piękne zdjęcia. W sobotę ie mogłam przeżyć, że nie starczyło czasu na miłość;). Mianuję go nowym "Królem Biebrzy". Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu;). [quote name='kaszanka']a ja szukałam linka do konisiowego bazarku - doczłapałam sie cofając do 8 strony i nici nie znalazam :( - Aga przypomnij go jeszcze raz, chyba że się już skończył ?[/QUOTE] Skończył się, zostały jeszcze jakieś niedobitki, możesz zobaczyć. Teraz zbieram fanty na nowy. A propo, ktoś tu się ociąga z deklarowaną kasą;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222855-AŻ-DZIEWIĘĆ-GRUP-TOWAROWYCH-ponad-60-fantów-bazarek-na-psa-z-lasu-do-26II-g.20?p=18605522#post18605522[/URL]
  6. Oooo, jak szybko wieści:lol:. A już myślałam, że wegetarianin się z niego zrobił:). Jak to - wyskakuje z wybiegu:crazyeye:??? Znaczy się sadzi przez płot na zewnątrz:-o?? O rany...:roll: Mam nadzieję, że nie w głowie mu szwendy, pewnie tymczasowej pańci szuka, on towarzyski chłopak jest;). Fajnie, że zobaczył, że zabawa z Nelką to frajda:lol:. A jak z drugą:cool3:? Pilnuj, żeby swojej sportowej męskiej sylwetki nie zatracił:evil_lol: z tego obżarstwa.
  7. No dobra, ja się piszę na tego trzeźwego kierowcę;), jak Wy takie napalone na jabcoki:evil_lol:. W zamian za przegonienie po polu KOnia;) i 5 (a nie 3 minutową) przerwę na oddech:). Wszystkie psiaki są śliczne, ale Kubuś bardzo bardzo:loveu:.
  8. Zbieram fanty na kolejny bazarek, ktoś coś ma? Ciekawe, jak tam Koń;).
  9. [quote name='joanna83'][B]bbgm[/B] jak za TM? :( [B]Dreag[/B] wiesz coś o tym? Pani Grażyna nie dzwoniła do Ciebie?[/QUOTE] Nie dzwoniła, ale to nie ze mną się kontaktuje w sprawie Sary, więc się nie zdziwiłam tym faktem. Skoro [B]bbgm[/B] tak mówi, pewnie ma informacje. Wiem, że Sara miała nieoperacyjnego powiększającego się guza na brzuchu, nie był on ciekawy:shake:. Widziałam na własne oczy. Była konsultowana u wetów i żaden nie podjął się go ruszyć. Jedyne co można było, to, zapewnić jej dobre warunki życia i miłość, czego jej nie zabrakło. Dowiem się, może za ten czas [B]bbgm [/B]napisze coś więcej. Strasznie przykra wiadomość:-(. edit: Już wiem:-(. Zadzwoniłam. Sarunia w niedzielę miała problem z dojściem nawet do swojego posłania, położyła się na połowie, dalej nie dała już rady. W poniedziałek odeszła po cichutku...:-( Guz rósł w zastraszającym tempie, duża jego część rozrastała się do wewnątrz:shake:. Żegnaj Saruniu [*], pół roku byłaś częśliwa. Tylko ...:-( i aż...:roll: Dziękuję [B]p. Grażynie[/B], że się nią troskliwie zajęła i postanowiła dać jej miłość na ten ostatni czas. Jednocześnie proszę od siebie, by teraz nie zawracać głowy p. Grażynie propozycjami wzięcia kolejnego psa, dowiedziałam się, że ona ma teraz inne bardzo poważne problemy...:shake:.
  10. [B]psi,[/B] podaj tu wątek swego staruszka i wątek Sary, bo też gdzieś posiałam, a jest mi potrzebny do weny twórczej;). Postaram się coś sklecić o starych schroniskowych psiakach, tych adoptowanych i tych do adopcji, ale nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie. Wrzucę to potem do Pupili i niech zdecydują, czy się nadaje i w jakiej formie - jednorazowo czy w odcinkach;). Jak mówiłam, pierwszą, ogólną część już mam:).
  11. Cierpisz na bezenność?;)
  12. [quote name='jaanna019']To ja polecam wybieg środkowy za kuchnią ;) i małego rudego psiaka z kulejącą łapką i jednym okiem ;)[/QUOTE] Właśnie, właśnie, to straszny biedaczek:(.
  13. Jaka grzeczna Niunia:). Pewnie na razie:eviltong:.
  14. O rany, ale cudne wieści po powrocie:multi::multi:. HUUUUURRRRAAAA!!!!
  15. Ja używam do tego pustych piłek lub specjalnych zabawek do napychania smaczkami, nie trzeba potem sprzatać;).
  16. Dzięki [B]kaszanka [/B]za ogłoszonka:).
  17. [COLOR=black][B][COLOR=royalblue]Ogło na bialystokonline, jak obiecałam (tekst wykorzystałam z FB;)):[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Cywil, pies z podlaskiej pseudohodowli błaga o pomoc...[/B][/COLOR] [IMG]http://www.bialystokonline.pl/oglosz_gfx/2183374[/IMG] [B][COLOR=black]Mam ok.10 lat. W swoim życiu wiele przeszedłem. Przywiązany do łańcucha, głodny, trzęsący się z zimna. Nie wiem dlaczego nasza Pani tak potraktowała mnie i mych psich kompanów. Przecież darzyliśmy ją ogromną psią miłością. Dzień za dniem mijał na łańcuchu. W głębi psiej duszy marzyłem, że nadejdzie taka chwila, w której dobrzy ludzie pomogą mi i psim przyjaciołom. Udało się! Moi koledzy są już bezpieczni. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ja sam zostałem przeniesiony do ciepłego kojca i nakarmiony. Tak bardzo chciało mi się jeść... Gdy dostawałem miskę ciepły głos szepnął mi do uszka: "Cywilku nie martw się, nie zostawimy cię. Na pewno znajdziemy też dla ciebie dom". [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Bardzo proszę chociaż o dom tymczasowy, żeby też do mnie kolejny raz uśmiechnęło się szczęście. Tel: 797 507 715 lub 511 067 351 [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kto może pomóc??? [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Link: [URL="http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518"]www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518[/URL][/COLOR][/B]
  18. Baby, nie krakać mi tu o nieadopcyjnych dobkach, bo zamorduję:diabloti:. A poza tym w ogłoszeniach na BO on już od jakiegoś czasu nie doberman, tylko zwykły mix;). Tak Wam się wydaje, że on w typie rasy:eviltong:. No chyba, że ktoś by chciał dobermana:cool3:, to jak najbardziej, bardzo podobny, akuratny;). [B]Konik[/B] na wybiegu miał dziś 4 panienki, pewnie byl oszołomiony taka ilością płci pięknej:cool1:. Jedna z wyraźną chęcią zapraszała go do zabawy, ale ten się na razie zastanawia:razz:.
  19. [COLOR=black][B]Z BO:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Przyjmę haskiego[/B][/COLOR] Witam. Posiadam duży dom na wsi z ogródkiem, poszukuję aktywnego psa typu husky. Obejmę go opieką. [COLOR=#c00000][B]Cena:[/B] d/u [COLOR=#aaaaaa]dodane: 2012-02-27 08:40:37 ID:2181882 Użytkownik: madzia1992 [/COLOR][/COLOR]
  20. [quote name='kaszanka']Agnieszka - ostatnio jakoś opłotkami do mnie doszlo - że dobki są nieadopcyjne :( że ludziska nawet wycofują sie z oferowania dt dla nich :( mam nadzieję - żę Konisia ta plotka ominie.[/QUOTE] Ty nie rozsiewaj plotek;). Ale pocieszycielka się znalazła:mad:. Na szczęście mam znajomego, który ma dobka i go kocha, nie przeszkodziło mu w tym nawet urodzone dziecko, które teraz już ma z 5 lat. Ja też zawsze je lubiłam. To już 2 osoby:eviltong:. Ale tak z ciekawości zapytam - cym to wg tej plotki jest spowodowane:cool3:? Mów jak na spowiedzi.
  21. Uff, dziś z rana, jako pierwsza otrzymałam lepsze wieści od Kuny;). Oby się udało. Ale za to potem przeżyłam koszmar... I nie chodzi o Konika lecz innego psa i bezdomne psy w ogóle. Jestem przerażona tym, że [B]bez względu na sytuację psa[/B], bezdomniak w Białymstoku nie ma na kogo liczyć w sensie pomocy z urzędu... [B]Greta[/B], tak się spieszyłam do pracy;), ale i tak nie dotarłam na czas przez inną bidę. Na szczęście i dzięki temu, że naraziłam się na niemiłe konsekwencje w pracy i nie tylko, wszystko skończyło się szczęśliwie. Uff. Choć jak o całej sytuacji pomyślę, to niewielkie pocieszenie...
  22. Kolejny kontakt spalony:(. Szukamy dalej... Lecę do roboty.
  23. [COLOR=black][B]Szukam domu tymczasowego (może być za niedużą opłatą). Zapewniam karmę, opiekę weterynaryjną i ogłoszenia. [/B][/COLOR] [B][COLOR=black]Przez ostatni miesiąc Koni mieszkał w bloku w domu tymczasowym, niestety opiekunka wyjechała i Konik musi znaleźć inne lokum. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]W domu psiak zachowuje się wzorowo. Jest grzeczny, spokojny, prosi o wyjście za potrzebą, zostaje bez problemu sam. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]To ok. 3-4 letni pies, który wprost kocha ludzi. Przebywanie z nimi to dla niego największa radość i sens życia. Lubi się przytulać, jest przyjacielski, wpatrzony w człowieka jak w obraz. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Został zaszczepiony i odrobaczony. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Potrafi chodzić na smyczy, problemu nie stanowi jazda autem. [/COLOR][/B] Tu jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221165-Przestraszony-psiak-w-typie-dobermana-śpi-na-śniegu-w-lesie-POMÓŻMY-MU[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1367/54d180292b967783med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1333/c827e83cf7b79275med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Jestem w kontakcie z Klementynkaą, na razie brak możliwości jeśli chodzi o dt, ale ogłoszenie zaktualizowane i Koniś będzie dodatkowo promowany przez kilka dni na Nadziei Dobermanów. Dzięki [B]Klementynkaa,[/B] że trzymasz rękę na pulsie:).
×
×
  • Create New...