-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
Kto mi odszuka wątek Sary? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czy Wy sobie wyobrażacie, że [B]NIK[/B]T nie zadzwonił do tej pory:-o:mad:?! Nooo [B]asika5[/B], być w puszczy i króla nie widzieć...:roll: Niewybaczalne:diabloti:. [B]Jaanna019[/B], za tą [B]wygodną;)[/B] przejażdżkę, to Ty mi comiesięczny haracz powinnaś dozgonnie płacić:evil_lol:. -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
On tu raczej daje wyraz co o Was myśli po tych torturach:diabloti:. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1407/4b9a0c8c602b2accmed.jpg[/IMG][/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ale podziałało, od razu ciotki kasę ślą:). Fajnie:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Kuna[/B] śliczne dzięki za piękne zdjęcia. W sobotę ie mogłam przeżyć, że nie starczyło czasu na miłość;). Mianuję go nowym "Królem Biebrzy". Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu;). [quote name='kaszanka']a ja szukałam linka do konisiowego bazarku - doczłapałam sie cofając do 8 strony i nici nie znalazam :( - Aga przypomnij go jeszcze raz, chyba że się już skończył ?[/QUOTE] Skończył się, zostały jeszcze jakieś niedobitki, możesz zobaczyć. Teraz zbieram fanty na nowy. A propo, ktoś tu się ociąga z deklarowaną kasą;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222855-AŻ-DZIEWIĘĆ-GRUP-TOWAROWYCH-ponad-60-fantów-bazarek-na-psa-z-lasu-do-26II-g.20?p=18605522#post18605522[/URL] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Oooo, jak szybko wieści:lol:. A już myślałam, że wegetarianin się z niego zrobił:). Jak to - wyskakuje z wybiegu:crazyeye:??? Znaczy się sadzi przez płot na zewnątrz:-o?? O rany...:roll: Mam nadzieję, że nie w głowie mu szwendy, pewnie tymczasowej pańci szuka, on towarzyski chłopak jest;). Fajnie, że zobaczył, że zabawa z Nelką to frajda:lol:. A jak z drugą:cool3:? Pilnuj, żeby swojej sportowej męskiej sylwetki nie zatracił:evil_lol: z tego obżarstwa. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zbieram fanty na kolejny bazarek, ktoś coś ma? Ciekawe, jak tam Koń;). -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83'][B]bbgm[/B] jak za TM? :( [B]Dreag[/B] wiesz coś o tym? Pani Grażyna nie dzwoniła do Ciebie?[/QUOTE] Nie dzwoniła, ale to nie ze mną się kontaktuje w sprawie Sary, więc się nie zdziwiłam tym faktem. Skoro [B]bbgm[/B] tak mówi, pewnie ma informacje. Wiem, że Sara miała nieoperacyjnego powiększającego się guza na brzuchu, nie był on ciekawy:shake:. Widziałam na własne oczy. Była konsultowana u wetów i żaden nie podjął się go ruszyć. Jedyne co można było, to, zapewnić jej dobre warunki życia i miłość, czego jej nie zabrakło. Dowiem się, może za ten czas [B]bbgm [/B]napisze coś więcej. Strasznie przykra wiadomość:-(. edit: Już wiem:-(. Zadzwoniłam. Sarunia w niedzielę miała problem z dojściem nawet do swojego posłania, położyła się na połowie, dalej nie dała już rady. W poniedziałek odeszła po cichutku...:-( Guz rósł w zastraszającym tempie, duża jego część rozrastała się do wewnątrz:shake:. Żegnaj Saruniu [*], pół roku byłaś częśliwa. Tylko ...:-( i aż...:roll: Dziękuję [B]p. Grażynie[/B], że się nią troskliwie zajęła i postanowiła dać jej miłość na ten ostatni czas. Jednocześnie proszę od siebie, by teraz nie zawracać głowy p. Grażynie propozycjami wzięcia kolejnego psa, dowiedziałam się, że ona ma teraz inne bardzo poważne problemy...:shake:. -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
[B]psi,[/B] podaj tu wątek swego staruszka i wątek Sary, bo też gdzieś posiałam, a jest mi potrzebny do weny twórczej;). Postaram się coś sklecić o starych schroniskowych psiakach, tych adoptowanych i tych do adopcji, ale nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie. Wrzucę to potem do Pupili i niech zdecydują, czy się nadaje i w jakiej formie - jednorazowo czy w odcinkach;). Jak mówiłam, pierwszą, ogólną część już mam:). -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Cierpisz na bezenność?;) -
Bez nadziei na godną starość? DS i DT na wagę złota!
dreag replied to Lotos's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019']To ja polecam wybieg środkowy za kuchnią ;) i małego rudego psiaka z kulejącą łapką i jednym okiem ;)[/QUOTE] Właśnie, właśnie, to straszny biedaczek:(. -
Tarunia już w swoim DS, od dziś jest Warszawianką :-)
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Jaka grzeczna Niunia:). Pewnie na razie:eviltong:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki [B]kaszanka [/B]za ogłoszonka:). -
[COLOR=black][B][COLOR=royalblue]Ogło na bialystokonline, jak obiecałam (tekst wykorzystałam z FB;)):[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Cywil, pies z podlaskiej pseudohodowli błaga o pomoc...[/B][/COLOR] [IMG]http://www.bialystokonline.pl/oglosz_gfx/2183374[/IMG] [B][COLOR=black]Mam ok.10 lat. W swoim życiu wiele przeszedłem. Przywiązany do łańcucha, głodny, trzęsący się z zimna. Nie wiem dlaczego nasza Pani tak potraktowała mnie i mych psich kompanów. Przecież darzyliśmy ją ogromną psią miłością. Dzień za dniem mijał na łańcuchu. W głębi psiej duszy marzyłem, że nadejdzie taka chwila, w której dobrzy ludzie pomogą mi i psim przyjaciołom. Udało się! Moi koledzy są już bezpieczni. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Ja sam zostałem przeniesiony do ciepłego kojca i nakarmiony. Tak bardzo chciało mi się jeść... Gdy dostawałem miskę ciepły głos szepnął mi do uszka: "Cywilku nie martw się, nie zostawimy cię. Na pewno znajdziemy też dla ciebie dom". [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Bardzo proszę chociaż o dom tymczasowy, żeby też do mnie kolejny raz uśmiechnęło się szczęście. Tel: 797 507 715 lub 511 067 351 [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Kto może pomóc??? [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Link: [URL="http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518"]www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/...ON99/117479518[/URL][/COLOR][/B]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Baby, nie krakać mi tu o nieadopcyjnych dobkach, bo zamorduję:diabloti:. A poza tym w ogłoszeniach na BO on już od jakiegoś czasu nie doberman, tylko zwykły mix;). Tak Wam się wydaje, że on w typie rasy:eviltong:. No chyba, że ktoś by chciał dobermana:cool3:, to jak najbardziej, bardzo podobny, akuratny;). [B]Konik[/B] na wybiegu miał dziś 4 panienki, pewnie byl oszołomiony taka ilością płci pięknej:cool1:. Jedna z wyraźną chęcią zapraszała go do zabawy, ale ten się na razie zastanawia:razz:. -
[COLOR=black][B]Z BO:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Przyjmę haskiego[/B][/COLOR] Witam. Posiadam duży dom na wsi z ogródkiem, poszukuję aktywnego psa typu husky. Obejmę go opieką. [COLOR=#c00000][B]Cena:[/B] d/u [COLOR=#aaaaaa]dodane: 2012-02-27 08:40:37 ID:2181882 Użytkownik: madzia1992 [/COLOR][/COLOR]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaszanka']Agnieszka - ostatnio jakoś opłotkami do mnie doszlo - że dobki są nieadopcyjne :( że ludziska nawet wycofują sie z oferowania dt dla nich :( mam nadzieję - żę Konisia ta plotka ominie.[/QUOTE] Ty nie rozsiewaj plotek;). Ale pocieszycielka się znalazła:mad:. Na szczęście mam znajomego, który ma dobka i go kocha, nie przeszkodziło mu w tym nawet urodzone dziecko, które teraz już ma z 5 lat. Ja też zawsze je lubiłam. To już 2 osoby:eviltong:. Ale tak z ciekawości zapytam - cym to wg tej plotki jest spowodowane:cool3:? Mów jak na spowiedzi. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Uff, dziś z rana, jako pierwsza otrzymałam lepsze wieści od Kuny;). Oby się udało. Ale za to potem przeżyłam koszmar... I nie chodzi o Konika lecz innego psa i bezdomne psy w ogóle. Jestem przerażona tym, że [B]bez względu na sytuację psa[/B], bezdomniak w Białymstoku nie ma na kogo liczyć w sensie pomocy z urzędu... [B]Greta[/B], tak się spieszyłam do pracy;), ale i tak nie dotarłam na czas przez inną bidę. Na szczęście i dzięki temu, że naraziłam się na niemiłe konsekwencje w pracy i nie tylko, wszystko skończyło się szczęśliwie. Uff. Choć jak o całej sytuacji pomyślę, to niewielkie pocieszenie... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Kolejny kontakt spalony:(. Szukamy dalej... Lecę do roboty. -
[COLOR=black][B]Szukam domu tymczasowego (może być za niedużą opłatą). Zapewniam karmę, opiekę weterynaryjną i ogłoszenia. [/B][/COLOR] [B][COLOR=black]Przez ostatni miesiąc Koni mieszkał w bloku w domu tymczasowym, niestety opiekunka wyjechała i Konik musi znaleźć inne lokum. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]W domu psiak zachowuje się wzorowo. Jest grzeczny, spokojny, prosi o wyjście za potrzebą, zostaje bez problemu sam. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]To ok. 3-4 letni pies, który wprost kocha ludzi. Przebywanie z nimi to dla niego największa radość i sens życia. Lubi się przytulać, jest przyjacielski, wpatrzony w człowieka jak w obraz. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Został zaszczepiony i odrobaczony. [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Potrafi chodzić na smyczy, problemu nie stanowi jazda autem. [/COLOR][/B] Tu jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221165-Przestraszony-psiak-w-typie-dobermana-śpi-na-śniegu-w-lesie-POMÓŻMY-MU[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1367/54d180292b967783med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1333/c827e83cf7b79275med.jpg[/IMG][/URL]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jestem w kontakcie z Klementynkaą, na razie brak możliwości jeśli chodzi o dt, ale ogłoszenie zaktualizowane i Koniś będzie dodatkowo promowany przez kilka dni na Nadziei Dobermanów. Dzięki [B]Klementynkaa,[/B] że trzymasz rękę na pulsie:).