-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
dreag replied to Randa's topic in Już w nowym domu
O matko:(. -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki za info. Może... Ale na razie cisza. A Muniuś miał dziś wycięte co nieco;). Jedno jajko z worka, drugie z pachwiny. No i czyszczenie ząbków przy okazji. Będzie jak nowy:). Na razie obolały, ale szybko doszedł do siebie, co widać zwłaszcza na dworze. Znowu ma przerąbane siedzenie w kołnierzu, ale co zrobić... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Mazowszanka[/B], dziękuję za wpłatę:). [B]Kuna[/B], faktycznie trzeba go ogłaszać jako obrońcę dóbr wszelakich;). -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może widziaŁ, czy Muniek był w Pupilach? Nikt nie dzwoni, a taka okazja na SUPER PSA!:) -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Trochę szkoda, że to nie był Muniek, już by nie marzł:shake:. -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Relacja szczekacza ze spaceru - filmiki;). [URL="http://youtu.be/2Rgq53Pn-v0"] http://youtu.be/2Rgq53Pn-v0[/URL] [URL]http://youtu.be/eOa69dhEYSg[/URL] A swoją drogą, jak sie wstawia miniaturę filmu?? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Kuna[/B], masz robotę, buzi, buzi:evil_lol:. -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ja to przerobiłam dwukrotnie, ale tym razem to będa dobre, ale nie moje ręce;). -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
I jak? Jesli to tej baby, to nie oddam! Muniek jest za fajnym psem dla "byle kogo". Nawet powiem po cichu, że mój TZ go polubił;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='asika5']Jak dobrze pójdzie to jutro Vito dostanie ode mnie buziaki;)[/QUOTE] Ucałuj go w biedne uszko... -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Przecudna malizna:loveu:. Dreag też przecudna:lol:.[/QUOTE] Dzięki, jednak patrząc po psiarni, one urokliwsze:evil_lol:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Elza22,[/B] kochana jesteś, wielkie, obślinione buziaki od Vito:loveu:. -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Totalne lenistwo:). [url=http://naforum.zapodaj.net/9fabee97a91f.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9fabee97a91f.jpg[/img][/url] -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Muniek miał dziś popozycję zostania podwórkowym wiejskim burkiem, jednak takiej opcji dla niego nie przewiduję. To typowy psiak domowy:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na szybki bazar: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236963-Na-ogrodzenie-dla-2-dzikich-suczek-do-16-XII-g-20-licytacje-i-KUP-TERAZ?p=20099552#post20099552"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20099552[/URL] -
Już dłużej nie mogłam wytrzymać i wczoraj poleciałam na rozmowę w sprawie Zuzi i Sarki. Sprawa wygląda następująco. Dopóki trwa budowa, czyli do ok. czerwca, psy raczej nie przeszkadzają. Kierownik, z którym zawsze "załatwiam" sprawy psów, pytał firmy budującej, czy nie przeszkadzają im moje ogony, ale na szczęście powiedzieli, że nie. Może im nawet weselej;)? Potem jednak najprawdopodobniej będzie problem, bo zabraknie wolnego miejsca, wszystko będzie pięknie zagospodarowane:roll:. Muszę im jednak zrobić prowizoryczne, nie rzucające się w oczy (tak mi poradził kierownik, że im mniej się rzucają w oczym tym lepiej;)) jakieś ogrodzenie, bo brama nie jest zamykana. Wczoraj poprosiłam robotnika, obiecał, że zamknie, a jak zajechałam potem, to g... Strasznie mi szkoda psów, one całe życie na wolności, a teraz w więzieniu. Ale bezpieczeństwo ważniejsze. Tak sobie myślę, że będę je wypuszczać w sobotę po południu do niedzieli wieczorem lub poniedziałku rano, wtedy robotnicy nie pracują i brama będzie zamknięta;). Dziś całą noc przeżywałam, ale nie ma wyjścia:shake:. Rozglądałam się za panelami z siatki, żeby zrobić prowizoryczny kojec, trzeba na to ok. 500 zł. Zaraz zrobię jakiś bazarek, bo trzeba się spieszyć, a kasy przed świętami nie tak wiele;). Ale pierwsze zakupy już poczyniłam:roll:. [B]Proszę, miejcie na uwadze, może coś Wam przyjdzie do głowy, gdzie można je przenieść:modla:.[/B]
-
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ten malutki piesek świetnie czuje się też na kanapie:). -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
A kuku, kto to?? [URL="http://naforum.zapodaj.net/93d977a67a71.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/93d977a67a71.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Vicky62']dreag w samą porę zobaczyłaś psiaka, coraz zimniej, a noce mroźne jak ten maluch by przeżył i to z taką dziurą... Miał szczęście, oj miał;)[/QUOTE] Jak zwykle, tylko ja go widziałam:roll:. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]zachary i piove [/B]Wam również serdeczne całuski za kasę:loveu:. -
Muniek malutki psiaczek wielkości jamnika szuka domku!!!!!!!!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Muniek jest fajny chłopak, ale niech znajdzie fajny domek w miarę szybko, bo się przyzwyczaję i będzie rozpacz. Ale oddać oddam na pewno, nie ma zmiłuj;). -
[quote name='zachary']by do schronu nie trafiły...[/QUOTE] Wypluj te słowa:mad:. Nawet gdyby był wolny, potrzebne miejsce na postawienie, a ja muszę do nich codziennie jeździć, czyli dosyć blisko. Może ktoś zna takie miejsce do postawienia kojca na dłużej lub po prostu miejsce, gdzie mogłyby biegać. Zapłacę. Mogę sama ogrodzić;).
-
No i kolejny problem z Zuzią i Sarką:shake:. Tam, gdzie przebywają, rozpoczęła się właśnie duża budowa, a więc wiadomo, jak potrzebne tam kręcące się "nie ich" psy. Dodatkowo ciągle pozostawiona jest otwarta brama, a niedaleko jest ulica i ścieżka rowerowa, a więc one wieczorami tam buszują i nauczyły się obszczekiwać ludzi chodzących z psami. Masakra. Zaraz ktoś się wkurzy, albo jeszcze gdzieś wlazą. Muszę znowu "pójść na rozmowę" i dowiedzieć się co dalej... Może pozwoliliby mi gdzieś postawić tam kojec?? Tylko za bardzo miejsca to tam teraz nie ma. Poza tym musiałoby być to coś ładnego, jak już coś, kiedyś była rozmowa, że ich buda, to nie jest zbyt reprezentacyjna:p. Nie wiem, co to będzie, ale znowu nie sypiam... Co ja z nimi zrobię???? Kto zna kogoś na Wygodzie, Pieczurkach, Grabówce, kto ma jakąś zaniedbaną działkę lub posesję do wynajęcia???????????????????????????????????? [URL="http://naforum.zapodaj.net/c4f67bb2b24a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4f67bb2b24a.jpg[/IMG][/URL] Zuzia :) [URL="http://naforum.zapodaj.net/b23a56d0a0f5.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b23a56d0a0f5.jpg[/IMG][/URL] Sara: [URL="http://naforum.zapodaj.net/2f1e9aedc316.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f1e9aedc316.jpg"][COLOR=#222222][URL="http://naforum.zapodaj.net/2f1e9aedc316.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f1e9aedc316.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/9300eac71394.jpg.html]"][url=http://naforum.zapodaj.net/9300eac71394.jpg.html][/URL][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9300eac71394.jpg[/img][/url]