-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ma może któraś zdjęcie Brutusa w formacie obsługiwanym przez bialystokonline? Bo te dwa z forum nie przechodzą ... -
We wtorek czy środę jedna pani z osiedla widziała jeszcze dziewczynę na spacerze z Brutusem, jak nie odstępował jej ani na krok... Ale Zuza mówi, że w schronie jak się czegoś wystraszył albo się go goniło, to uciekał, więc może jednak uciekł.... A to kłamstwo o nowym domu, to nie dla mnie, tylko właśnie dla tej pani, którą przypadkowo zagadnęłam o psa w pobliskim parku, gdzie była ze swoim zwierzakiem na spacerku. Podejrzewam, że młodej kilkunastoletniej dziewczynie pewnie głupio było się przyznać starszej osobie, że nie dopilnowała i uciekł...
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Jakby co, o Brutusie na zbiorczym, żeby nie skakać ok? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Monia 3a, był współny dyżurek;)? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[I]Przeklejam ze zbiorczego... [/I]Ja niestety nie mam dobrych wieści. A właściwie tragiczne w sytuacji... Z dt uciekł Brutusek!!!! Podczas spaceru, bo był spuszczany. Chodził przy nodze jak cień, ale widocznie coś się stało, że nabrał rozpędu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że fakt ten został ukryty i minęło juz trochę czasu:shake::shake::shake:. Dowiedziałam sie przez ZUPEŁNY przypadek, tak chyba miało być, bo Zuza911 też nie wiedziała, zaczęlibyśmy szukać od razu. Niby zwiał wczoraj, ale pojechałam go szukać i trafiłam na kobietę z psem i dogadałyśmy się, że wie o kogo chodzi i że dziewczyna powiedziała jej przedwczoraj, że poszedł do nowego domu... A więc uciekł raczej we środę. Nie mogę tego przeżyć - staruszek, niewidomy, nie zna terenu, blisko najruchliwsze ulice... Koszmar:-(:-(:-(! Właśnie wróciłam z poszukiwań, ale niestety 2 godziny nic nie dały, zresztą może być już wszędzie, łącznie z wersją ściągania z asfaltu przez "Czyściocha". Pomieszkiwał w okolicach Żabiej, blisko ostatniego przystanku na Piłsudskiego. Pobiegł podobno w stronę basenu na Włókienniczej. Objeździłam i obchodziłam ten obszar, oczywiście pobieżnie, pozaglądałam, ale nic. A najgorsze jest to, że nikt nie powiadomił. Jak tak można zrobić, tym bardziej wiedząc o stanie psa...:angryy::angryy::angryy: Jeszcze raz proszę i błagam, dla psów idących w nowe ręce - OBOWIĄZKOWO telefon na obrożę, przecież to nie żaden wydatek ani trudność, i obroża nie luźna, zawsze można przebić jedna dziurkę dalej. No i spuszczanie ze smyczy w pierwszych dniach, to też niezbyt udany pomysł. A ja po dzisiejszych niusach mam dość. I to tak rzetelnie, chyba się nie nadaje, wysiadam. Oczywiście to też moja wina, bo to ja pomogłam wyciągnąć psiaka. Ot i trafił mu się lepszy los, cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam prośbę, kto może, niech poszuka psa w rejonie od Włókienniczej do końca Piułsudskiego i do Poleskiej z drugiej strony. Im więcej osób, tym szanse większe. To na szybkiego ogłoszenie, można zmienić, kto mógłby tam porozwieszać? Ja niestety nie mam dobrych wieści. A właściwie tragiczne w sytuacji... Z dt uciekł Brutusek!!!! Podczas spaceru, bo był spuszczany. Chodził przy nodze jak cień, ale widocznie coś się stało, że nabrał rozpędu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że fakt ten został ukryty i minęło juz trochę czasu:shake::shake::shake:. Dowiedziałam sie przez ZUPEŁNY przypadek, tak chyba miało być, bo Zuza911 też nie wiedziała, zaczęlibyśmy szukać od razu. Niby zwiał wczoraj, ale pojechałam go szukać i trafiłam na kobietę z psem i dogadałyśmy się, że wie o kogo chodzi i że dziewczyna powiedziała jej przedwczoraj, że poszedł do nowego domu... A więc uciekł raczej we środę. Nie mogę tego przeżyć - staruszek, niewidomy, nie zna terenu, blisko najruchliwsze ulice... Koszmar:-(:-(:-(! Właśnie wróciłam z poszukiwań, ale niestety 2 godziny nic nie dały, zresztą może być już wszędzie, łącznie z wersją ściągania z asfaltu przez "Czyściocha". Pomieszkiwał w okolicach Żabiej, blisko ostatniego przystanku na Piłsudskiego. Pobiegł podobno w stronę basenu na Włókienniczej. Objeździłam i obchodziłam ten obszar, oczywiście pobieżnie, pozaglądałam, ale nic. A najgorsze jest to, że nikt nie powiadomił. Jak tak można zrobić, tym bardziej wiedząc o stanie psa...:angryy::angryy::angryy: Jeszcze raz proszę i błagam, dla psów idących w nowe ręce - OBOWIĄZKOWO telefon na obrożę, przecież to nie żaden wydatek ani trudność, i obroża nie luźna, zawsze można przebić jedna dziurkę dalej. No i spuszczanie ze smyczy w pierwszych dniach, to też niezbyt udany pomysł. A ja po dzisiejszych niusach mam dość. I to tak rzetelnie, chyba się nie nadaje, wysiadam. Oczywiście to też moja wina, bo to ja pomogłam wyciągnąć psiaka. Ot i trafił mu się lepszy los, cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam prośbę, kto może, niech poszuka psa w rejonie od Włókienniczej do końca Piułsudskiego i do Poleskiej z drugiej strony. Im więcej osób, tym szanse większe. To na szybkiego ogłoszenie, można zmienić, kto mógłby tam porozwieszać? [B][COLOR=#8b0000]UWAGA!!!! Zaginął stary pies. Jest czarny, ma siwy pyski i jest NIEWIDOMY. Wzrost do kolan. Zagubiony sam sobie nie poradzi. Bardzo prosimy o pomoc. Na znalazceę czeka nagroda. Tel. 660636544, 507764557[/COLOR][/B] [IMG]http://i277.photobucket.com/albums/kk57/ChapterOfHistory/Dogomania/uaa2.jpg[/IMG] -
Przeklejam ze zbiorczego... Ja niestety nie mam dobrych wieści. A właściwie tragiczne w sytuacji... Z dt uciekł Brutusek!!!! Podczas spaceru, bo był spuszczany. Chodził przy nodze jak cień, ale widocznie coś się stało, że nabrał rozpędu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że fakt ten został ukryty i minęło juz trochę czasu:shake::shake::shake:. Dowiedziałam sie przez ZUPEŁNY przypadek, tak chyba miało być, bo Zuza911 też nie wiedziała, zaczęlibyśmy szukać od razu. Niby zwiał wczoraj, ale pojechałam go szukać i trafiłam na kobietę z psem i dogadałyśmy się, że wie o kogo chodzi i że dziewczyna powiedziała jej przedwczoraj, że poszedł do nowego domu... A więc uciekł raczej we środę. Nie mogę tego przeżyć - staruszek, niewidomy, nie zna terenu, blisko najruchliwsze ulice... Koszmar:-(:-(:-(! Właśnie wróciłam z poszukiwań, ale niestety 2 godziny nic nie dały, zresztą może być już wszędzie, łącznie z wersją ściągania z asfaltu przez "Czyściocha". Pomieszkiwał w okolicach Żabiej, blisko ostatniego przystanku na Piłsudskiego. Pobiegł podobno w stronę basenu na Włókienniczej. Objeździłam i obchodziłam ten obszar, oczywiście pobieżnie, pozaglądałam, ale nic. A najgorsze jest to, że nikt nie powiadomił. Jak tak można zrobić, tym bardziej wiedząc o stanie psa...:angryy::angryy::angryy: Jeszcze raz proszę i błagam, dla psów idących w nowe ręce - OBOWIĄZKOWO telefon na obrożę, przecież to nie żaden wydatek ani trudność, i obroża nie luźna, zawsze można przebić jedna dziurkę dalej. No i spuszczanie ze smyczy w pierwszych dniach, to też niezbyt udany pomysł. A ja po dzisiejszych niusach mam dość. I to tak rzetelnie, chyba się nie nadaje, wysiadam. Oczywiście to też moja wina, bo to ja pomogłam wyciągnąć psiaka. Ot i trafił mu się lepszy los, cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam prośbę, kto może, niech poszuka psa w rejonie od Włókienniczej do końca Piułsudskiego i do Poleskiej z drugiej strony. Im więcej osób, tym szanse większe. To na szybkiego ogłoszenie, można zmienić, kto mógłby tam porozwieszać? Ja niestety nie mam dobrych wieści. A właściwie tragiczne w sytuacji... Z dt uciekł Brutusek!!!! Podczas spaceru, bo był spuszczany. Chodził przy nodze jak cień, ale widocznie coś się stało, że nabrał rozpędu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że fakt ten został ukryty i minęło juz trochę czasu:shake::shake::shake:. Dowiedziałam sie przez ZUPEŁNY przypadek, tak chyba miało być, bo Zuza911 też nie wiedziała, zaczęlibyśmy szukać od razu. Niby zwiał wczoraj, ale pojechałam go szukać i trafiłam na kobietę z psem i dogadałyśmy się, że wie o kogo chodzi i że dziewczyna powiedziała jej przedwczoraj, że poszedł do nowego domu... A więc uciekł raczej we środę. Nie mogę tego przeżyć - staruszek, niewidomy, nie zna terenu, blisko najruchliwsze ulice... Koszmar:-(:-(:-(! Właśnie wróciłam z poszukiwań, ale niestety 2 godziny nic nie dały, zresztą może być już wszędzie, łącznie z wersją ściągania z asfaltu przez "Czyściocha". Pomieszkiwał w okolicach Żabiej, blisko ostatniego przystanku na Piłsudskiego. Pobiegł podobno w stronę basenu na Włókienniczej. Objeździłam i obchodziłam ten obszar, oczywiście pobieżnie, pozaglądałam, ale nic. A najgorsze jest to, że nikt nie powiadomił. Jak tak można zrobić, tym bardziej wiedząc o stanie psa...:angryy::angryy::angryy: Jeszcze raz proszę i błagam, dla psów idących w nowe ręce - OBOWIĄZKOWO telefon na obrożę, przecież to nie żaden wydatek ani trudność, i obroża nie luźna, zawsze można przebić jedna dziurkę dalej. No i spuszczanie ze smyczy w pierwszych dniach, to też niezbyt udany pomysł. A ja po dzisiejszych niusach mam dość. I to tak rzetelnie, chyba się nie nadaje, wysiadam. Oczywiście to też moja wina, bo to ja pomogłam wyciągnąć psiaka. Ot i trafił mu się lepszy los, cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam prośbę, kto może, niech poszuka psa w rejonie od Włókienniczej do końca Piułsudskiego i do Poleskiej z drugiej strony. Im więcej osób, tym szanse większe. To na szybkiego ogłoszenie, można zmienić, kto mógłby tam porozwieszać? UWAGA!!!! Zaginął stary pies. Jest czarny, ma siwy pyski i jest NIEWIDOMY. Wzrost do kolan. Zagubiony sam sobie nie poradzi. Bardzo prosimy o pomoc. Na znalazceę czeka nagroda. Tel. 660636544, 507764557
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Kto się wybiera w sobotę, żeby zobaczyć jaki pies gdzie wyrusza w świat? Dobrze by było zerkać, jakie towarzystwo się będzie pojawiać:crazyeye:. Mam nadzieję, że będą adoptować nie tylko ze względu na możliwość wygrania obiadu w "Dąbrówce":cool1:. Ciekawe czy po obiedzie pies nadal będzie miał gdzie mieszkać.... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[B]Dorcia1974[/B], oby Suzi się odnalazła, widziałam ją jeszcze patrzącą zza krat schronu i zapadła mi w serce... Trzymam kciuki:thumbs:. Mogła odbiec dziesiątki kilometrów, więc ogłoszenia wywieszajcie, gdzie się da. Podaj też ogłoszenie na bialystokonline ze zdjęciem, a nóż ktoś skojarzy. I wyślij maila ze zdjęciem do porannego: pupile@poranny to dadzą ją na stronę internetową i poproś jednocześnie o wydanie papierowe, trzeba próbować różnych sposobów.:cool1: [B]Zuza911[/B], jak tam szczeniorki i ich mamusia, są dalsze rezerwacje?;) -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Banerek Brutuska śliczny, ale chyba źle podlinkowany, bo nie chodzi.... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Pierwsze słyszę:crazyeye:. Rodzinka zachwycona, każdy postęp psiaka to wielka radocha. Pierwszy raz jak go zostawili to zamontowali kamerę internetową i złapali złoczyńcę jak próbował zciągać coś ze stołu. Oni pojechali w gości, a psiak był pod podglądem matki. Jeszcze nie zdążyli dotrzeć na miejsce, jak był alarm, że jest penetracja stołu. Na razie jest tak - żeby sam nie zostawał biedak w domu - dziecko do przedszkola, psiak do babci, reszta biegiem do pracy. No cóż, jak mówi znajoma, teraz jest dwójka dzieci:evil_lol:. Jest szczęśliwa, jak tylko mnie zobaczy z daleka, to muszę usłyszeć, co tam nowego i jaki jest mądry. Śpi na posłanku przy łożku swoich pańciów, już lepiej się poczuł w ich towarzystwie, bo pierwsze dni jeszcze nie do końca wierzył, że ma nowy dom i dużo odsypiał. Na spacer musieli zacząć zakładać mu kaganiec, bo jakiś sąsiad... wiecie co... Oczywiście była trochę jazda z nauką, ale chyba poszło gładko. W każdbądź razie totalne zauroczenie:loveu:. A co do Suzi - to CHOLERA!!!!!!! Ja jestem strasznie za tym, żeby wszystkim tłumaczyć, żeby zakładali obrożę z telefonem na stałe, to naprawdę najlepiej działa w przypadku zagubionego psa! -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Zuza911, szansa dla Twoich szczeniaków z BO: Przyjmę szczeniaka, płec i rasa bez znaczenia. Może to być kundelek. Prosze także o dowóz pieska do Augustowa. [COLOR=#c00000][COLOR=#aaaaaa]dodane: 2009-03-31 12:26:29 ID:707604 Użytkownik: Juuustyyy [/COLOR][/COLOR] -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a'][B]dreag[/B] zaproś znajomych na forum[/quote] Rozwij myśl - tych od bokserka? Monia3a nastaw zegar w kompie, bo posty przeskakują:evil_lol: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
No to jeszcze...:loveu: Właśnie przed chwilą dzwoniła Iza cała w skowronkach. Cała rodzinka się cieszy, tak jak mówiła [EMAIL="m@dzi"]m@dzi[/EMAIL]@, jeździli od razu po wyprawkę. Boksio troszkę przestraszony nową sytuacją, ale zadowolony. Oczywiście w mieszkaniu najwygodniejsza jest wersalka, ewentualnie łóżko dzieciaczka. Córka 5-latka stwierdziła, że piesek to najlepszy prezent w jej życiu (choć oczywiście nie wzięty jako prezent). Młody wygłodniały, zaczął żreć chrupki, ale nowa pańcia stwierdziła, że nie tędy droga i ugotowała mu ryżu z mięskiem, co by brzuszek nie ucierpiał. Piesek jest nagradzany za dobre zachowanie itd. Mam nadzieję, że już tak zostanie :multi:. Ma dać mi zdjęcia, jak trochę podtuczy. Gwoli ścisłości - podpisała umowę ze schroniskiem, opłata za psa też schroniskowa, teraz wzrosła do 50 zł. Ale może to i dobrze, bo co poniektórzy może trochę pożałują kasy, myśląc o pozbyciu się psa:cool1:. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
No to bokserek w DS, oby na stałe. Bakteria powie więcej, bo "wydelegowałam" biedaczkę :evil_lol:, żeby sobie popatrzyła, jak zabierają jej zdobycz sprzed nosa:eviltong:. Rodzina miała boksia, więc wie co nieco o charakterkach. Wkrótce najnowsze wieści, bo z jego panią widuję się prawie na co dzień. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Za boksia to Wy lepiej trzymajcie kciuki, bo stał się cud, oby tylko o 10.00 się ziścił:loveu:. Bakteria pamiętaj, szukaj koniecznie następnej ofiary do zgarnięcia, jak już masz pozwolenie:diabloti:. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
A ja właśnie dostałam propozycję przeczytania książki, jak będziesz grzeczna to i Tobie poproszę:evil_lol: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='monia3a']Tylko dzwoń do kierownika bezpośrednio :p i odrazu ustal, że to ma być pies za 1 zł aby Bakteria nie musiała zabulić za niego 40 zł :evil_lol:[/quote] Może nawet wybiorę się bezpośrednio po nadwyżkę;) Bakteria, co za za zęby w Twoim avatarze:crazyeye:? Był ktoś na filmie "Marley i ja"? Wybieram się, może jakieś opinie... Jednego Marleya znam, jego pani właśnie się do mnie dzisiaj odezwała, ale nie w związku z filmem, tylko z szarą rzeczywistością:evil_lol:. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dobra, jutro przed pracą spróbuję załatwić, żebyś w sobotę odebrała. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[B]Bakteria,[/B] jak będzie brzydka pogoda, to może być sobota, ale jak ładna, to niestety wybywam... Teściom się nie odmawia:p. Mogę też w piątek rano albo w poniedziałek po 13.00. Albo w niedzielę..., ale znając realia, to chyba odpada;).