-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Mika31']dzięki dziewczyny Pikuś mimo choroby odszedł nagle , Maksiu ma swoje lata ale .......czy to źle że chcę żeby był z nami zawsze[/QUOTE] Absolutnie normalne ze chcesz aby był zawsze. Doskonale to rozumiem. Widzisz Ruda najzdrowsza z moich była, Rambo z ciężką padaczką od wielu lat.... i tak bardzo za nią tęsknię.
-
[quote name='Mika31']trzymaj się Marcel , Maksiu niestety powoli odchodzi leki pomogły ale nie chce ich przyjmować nie ma apetytu , bardzo mu się wzrok pogorszył w dzień śpi całe noce tupta a ja za nim[/QUOTE] Żadne słowa nie sa dobre chyba każdy z nas to wie w takich chwilach ale ja tak po prostu przytulam
-
[quote name='werenn']A Marcelowi się polepszyło po lekach, zresztą leczenie jeszcze nie skończone[/QUOTE] Tak trzymaj Marcel
-
To srebro jest rozczulające
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Może ktoś pokocha. Znaleziona na wiejskiej drodze. Bardzo potrzebuje domu. Aktualnie mieszka w domu tymczasowym w Strzelcach Opolskich.[/SIZE] Spokojna, zgodna do innych zwierząt, lubi jazdę samochodem, została znaleziona na drodze we wsi. W DT zachowuje się ... jak we własnym domu. Sunia ma ok 8 lat, ma zmiany na sutkach. Czuje się zdrowo, ma apetyt, jest w dobrej kondycji. Szuka domu. Może ktoś zechce spokojną sunię do przytulania :) więcej > [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1589[/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/i/40y6.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8130/40y6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/yjrj.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/3201/yjrj.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2051/t2qm.jpg[/IMG] [URL="http://img856.imageshack.us/i/ymza.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4827/ymza.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img827.imageshack.us/i/klle.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7641/klle.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No melduje sie u "KLONA" trzeba ogłaszać ?[/QUOTE] [SIZE=3]Super Ziuta dzięki. Ogarnę tekst i odezwę się do Ciebie. Chłopak będzie miał mała sesyjkę robioną.[/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Agent to klon "naszego" Bobsleja - trzeba zawołać Ziutkę - ona się kocha w takich... psach ;)[/QUOTE] On jest rewelacyjny, taki pluszak. Dawno nie widziałam tak urokliwego psiaka, takiego misiowatego. Jest tak pokraczny że aż piękny. I jedynym jego minusem jest ta karłowatość stawów. -
Matko dziewczyny, wiem ciężko, trzymajcie się kochane. Eeeechhh oby dali obaj jeszcze radę.
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Będzie dobrze, ale kciuki na 29 zapisane :)[/QUOTE] Kciukamy, kciukamy -
[quote name='rytka2']po kuracji antybiotykami i lekami p.bólowymi Atos jest jak szatan, rządzi ....pies nie do zdarcia.[/QUOTE] Ten to ma parę
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
a SE zaglądam -
[quote name='anica']... też bym siemzałapała;) Jasia spokojna[/QUOTE] Jasia miejsce jest dla Wszystkich. Wpadaj :) Ganga Jubilatka
-
[SIZE=4]Serdecznie dziękuje Wam za życzenia i zapraszam na imprę. Ganga imprezowiczka.[/SIZE] [URL="http://img10.imageshack.us/i/6tiu.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9704/6tiu.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3783/9c0n.jpg[/IMG] [B]Rambo kontroluje[/B] [URL="http://img4.imageshack.us/i/78zl.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7536/78zl.jpg[/IMG][/URL]
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Dorotko, Kubuś jak najbardziej ma wątek na dogomanii:-) Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że za raz wgram na nim jego zdjęcia:-) To jest jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236255-Zapomniany-14-letni-niewidomy-dziadek-zbiera-na-operację-i-DT-prosimy-o-pomoc?p=21754485#post21754485[/URL][/QUOTE] A to super będę tam spamować :) Oszukał mnie mówił ze nie ma wątku :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Super wszystkie pozy Jasi. Isadora - wysłałam do Ciebie 2 x PW w sprawie zaległego bazarku. Daj znać co i jak.[/QUOTE] Dzięki odpisałam -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img34.imageshack.us/i/d4ik.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/322/d4ik.jpg[/IMG][/URL] Pikuś akrobata [URL="http://img18.imageshack.us/i/onmj.jpg/"][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1426/onmj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/ci4k.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5420/ci4k.jpg[/IMG][/URL] Dostojna Łatka [URL="http://img811.imageshack.us/i/9ox5.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4747/9ox5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img834.imageshack.us/i/afez.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8613/afez.jpg[/IMG][/URL] -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Ja bardzo Was przepraszam, ale zawarłam wczoraj umowę również z Kubusiem i Łatką. I zamieszczam zdjęcia współmieszkańców Emi. Pikuś, Kubuś i Łatka nie mają swojego wątku i czują się dyskryminowani. [URL="http://img32.imageshack.us/i/s17o.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7957/s17o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img837.imageshack.us/i/zkjw.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9883/zkjw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img802.imageshack.us/i/q98k.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2087/q98k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img11.imageshack.us/i/4nm0.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4696/4nm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img842.imageshack.us/i/nz3c.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7821/nz3c.jpg[/IMG][/URL] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Obłędna fotka - wywołuje ciepły uśmiech [IMG]http://images61.fotosik.pl/542/40e5cb1cde3d7281med.jpg[/IMG]