Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [quote name='Hope2']Dobranoc ! odpocznij troszkę....[/QUOTE] Nie w tym życiu, jutro przyjeżdza jamniczka ze sparaliżowanymi tylnymi łapkami
  2. Pozostaje wierzyć że się kiedyś wszyscy spotkamy
  3. Pozdrowienia dla malutkiej
  4. [quote name='phase']Przeglądając stronę Gdańskiego schroniska natknęłam się na takie cudeńko... [B][URL="http://schroniskopromyk.pl/jogi-3/"]JOGI[/URL][/B] [COLOR=#000000][B]PIES JOGI OK. 13 LAT 941000013855904 (281/13)[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]WIELKOŚĆ: MAŁY[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]SZCZEPIENIA: TAK[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]KASTRACJA: TAK[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]OGRÓDEK[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][B]„Witam! Trafiłem tu w kwietniu zeszłego roku. Nie, nie wyrzucono mnie, ani też nie zagubiłem się. Oboje wraz z moją opiekunką byliśmy już staruszkami. Niestety moja pani zaniemogła, trafiła do szpitala, a stamtąd do placówki opieki społecznej. Nawet nie wiem czy jeszcze żyje. To było straszne przeżycie trafić w takim wieku tutaj. Ale dałem radę, przyzwyczaiłem się, bo musiałem. Wiem, ze my seniorzy nie cieszymy się zbyt wielkim zainteresowanie wśród osób odwiedzających schronisko w celu przygarnięcia jakiegoś psiaka. A szkoda, bo przecież też potrzebujemy odrobiny uczucia, ciepła i bezpiecznego, spokojnego kąta. Teraz jeszcze daję sobie radę i zima łagodna, ale to się może w każdej chwili skończyć. Czy naprawdę nikt z Was nie może zapewnić mi lepszego życia niż schroniskowe? Chociaż na chwilę.” Pozdrawiam Jogi.[/B][/COLOR] [/QUOTE] [B]Uroczy psiak, już na stronie Fundacji SOS dla Jamników - ma promowaną adopcję:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1608[/url]
  5. melduję ze kciukowanie nadal trzymane
  6. super, prosże małej moc mizianek przekazać
  7. [quote name='Anette']Suni.e widziałam na żywo -jest przeurocza :)[/QUOTE] [quote name='Anette']Będę u DIF w poniedziałek :)[/QUOTE] [quote name='Anette']Myślimy o tym a u DIF spore zajamniczenie :)[/QUOTE] Dojamniczam DIFunie od wielu miesięcy. Ajcha skradła i moje serce dlatego zabrałam mała do Fundacji. Jest przemiła i nie sposób jej nie kochać. Kierownik z Brodnicy miał chwile załamania czy jej nie zostawić. Wg mnie ma wiecej lat niż podał. Takie miałam zdanie jak tylko zobaczyłam, a gdy poznałam osobiście to się w tym utwierdziłam. Nie zmienia to faktu, zę jest bardzo urokliwa i ciepła jamnisia. Musi tak działać na wiele osób bo jak tylko pokazałam panienkę to odezwały się dwie osoby z zapytaniami z którymi rozmawiałam o małej. Polecam malutką jest naprawde urokliwa.
  8. [quote name='bianka0']Dziękuję wszystkim za kciuki :loveu: A Goliacik ćwiczy teraz swój instynkt łowiecki z piłeczką po kilka godzin dziennie, jest coraz sprawniejszy. Dzisiaj rano zobaczyłam zdjęcie, a na nim prześliczną sunię, moje serce wymiękło od pierwszego spojrzenia. Na razie trafiłam na beton. :-( [/QUOTE] [B]Coś bliżej o tym betonie?[/B]
  9. [quote name='MalgosMalgos']Dzisiaj dzwonila do mnie wolontariuszka. Prosze zdjac z SOS jamniki. Ciesze sie! Malgos[/QUOTE] [quote name='barb']dziekuję Ci za informację. Dam znać do Isadory. Nie wiesz nic więcej o adopcji Bronxa ?[/QUOTE] [quote name='barb']Napisalam u jamników. Fakt zgłoszenia Roya Na stronę SOS dla Jamników od razu zglosilam mailowo do schroniska w dn.25.01.2014 r. - nie otrzymalam informacji, ze jest adoptowany lub zarezerwowany. Na stronie schronu na razie tez nic o tym nie ma. Umowilam się z Isadorą, ze jak tylko takowa sie pojawi zgłaszam ten fakt do niej. A co z Rudzikiem ? Dalej szuka domu ? Na jego ogłoszenie na tablicy jest ponad 700 wejść i niestety tylko dwie odsłony telefonu.[/QUOTE] [quote name='weronika1']Jamniczek jest zarezerwowany do adopcji, na razie musi być w kwarantannie. :lol: [URL]http://soz-nadzieja.cba.pl/[/URL][/QUOTE] no to czekamy nq ostateczne potwierdzenie i wtedy [B]przeniesiemy w zakładkę W DOMU[/B]
  10. [quote name='barb']Isadoro, na wątku Orzechowiec pojawiła sie informacja o adopcji jamniczka z prośbą abym dala znać "jamnikom". Na stronie schroniska jeszcze nie ma aktualizacji. Może poczekajmy na nią nim go zdejmiesz ze strony ?[/QUOTE] Oczywisćie że poczekamy
  11. [quote name='Mika31']doktor mówi że to już tak będzie niestety ale jak go wezmę do okna to zaraz zainteresowany i nawet szczeknie na przechodnia[/QUOTE] Maksiuniu tony ciepłych myśli dla Ciebie
  12. [quote name='Ellig']Niutka jest sliczna, na pewno ja ktos pokocha, powodzenia malutka!:)[/QUOTE] Tak jest śliczna, dzisiaj byłam w hoteliku kilka godzin i poznałam małą. Ona przeprasza, że żyje a jednoczesnie ten smutek w oczach i strach poraża. Boi się podniesionego głosu, gwałtownego ruchu, trzeba być przy niej jak na zwolnionym filmie. Poraża też fakt ponad 20 maili dzisiaj w sprawie Niutki. W wiekszości napakowanych serią pytań (nic o sobie) jak do kotów, jak do dzieci, jak do suczek, jak do psów etc etc. Sunia była bita, miała bardzo ciężkie życie. W wydarzeniu jest film, jest informacja że już pierwszego dnia ugryzła, wczoraj po raz kolejny. Dzisiejsze zdjęcia tez nie zostawiaja wątpliwości co do stanu psychicznego suni. A ludzie pytają jak do dzieci, bo dziecku się podoba. Sunia jest u nas tydzień, a ludzie już po tygodniu chca wiedzieć o zachowaniach suni itp. To jak oni poradzą sobie z takim przypadkiem który wymaga wielu tygodni/miesięcy pracy? Niewątpliwa uroda, ale to nie wszystko. Ale znajdziemy jej dom najlepszy z najlepszych.
  13. [quote name='inka33']Nie wszystkie... Isadorka, weź mnie jakoś zamaż czy coś na siódmej fotce, proszę...[/QUOTE] Usunełam :)
  14. [quote name='barb']Taki j piesek w typie jamniczka pojawil sie dziś na stronie Schroniska w Orzechowcach [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=1592&Itemid=7[/URL][/QUOTE] [B]Profil na naszej stronie:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1602[/url]
  15. [B] A teraz?????[/B] [URL="https://plus.google.com/photos/104360245910378875710/albums/5972473676627946881"] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3mUxRrdau8c/UuJ9Nx10C8I/AAAAAAAAKH0/_deBSgT7eK4/w640-h480-no/DSCN4362_wodny_11.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B]Profil SAMANTY na naszej stronie:[/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1600[/URL] [COLOR=#ffffff].[/COLOR]
  17. [quote name='JankaBezZiemii']ciotki jamnicze pokazuję jeszcze raz śliczną Samantę mam jeszcze takie fotki moge jeszcze napisac tyle - jest nieśmiała w pierwszym kontakcie i próbuje straszyć ale jak się lody przełamie to poprostu psiak który do ludzi chce :-( w przytulisku nie ma żadnej szansy żeby sprawdzić jaka na prawdę jest .... czy lubi koty, dzieci - nie wiadomo jest już wysterylizowana - sama ją wiozłam do kliniki i wiem że w aucie się boi ... wyłazi z szelek :roll: ale jest młoda i śliczna zasługuje na szansę... :modla:[/QUOTE] [B]Profil SAMANTY na naszej stronie:[/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1600[/url] [COLOR=#ffffff].[/COLOR]
×
×
  • Create New...