Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Na allegro prawie 1000 wejść na teraz. Za 2 godziny ponawiam allegro w tym samym systemie (z wyróżnieniem)
  2. [quote name='Cekinka13*']No przydały by się dwie osoby do tej obroży :razz: Jutro razem z DIF założymy mu ją, obiecuję :evil_lol: a żarełko to ja mu jutro kupię ;) [SIZE=4]Cudnie że jest jeszcze jedna osoba w pobliżu Barego:loveu:
  3. [quote name='danka1234']Do mnie ostatnio sporo osób dzwoni w sprawie jamnisia Lutka który jest u mnie na tymczasie,mogłabym namawiać na Zenka tylko jaki namiar .do kogo kierować ?[/quote] W gratce jest telefon do Hani i to pewnie najwłąsciwszy kierunek: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1089601_zenek_sliczny_roczny_kundelek_slodziak.html[/URL]
  4. Rambo pierwsze 3 lata był chowany z boksiem (14 czerwca Rambo będzie miał 6 lat). Skutek jest taki, że dostaje amoku z miłości do każdego napotkanego boksera. Na zdjęciu Rambo półroczny ze swoim boksio-guru. Musiałam trochę podrasować zdjęcie, bo kolory takie że psiaków w tle nie było widać. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/5329/rambokajtekzz9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='AniaMag']super, że psiaki tak dobrze "schodzą", do mnie niestety jeszcze nikt nie dzwonił w sprawie suni:shake:[/quote] Na pewno po Świętach ktoś zadzwoni. Dużo osób wchodzi i na allegro i na gratce do nich. Obserwatorzy też są. Wiem, że to nie jest wiążące, ale przynajmniej jest wyznacznikiem że jest zainteresowanie. A to ważne.
  6. Hurraaa:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Ha ten młody wygląd to tez pewnie z faktu, że dbają o psiaka. Rewelacja, cudnie że znaleźli się właściciele.
  7. DIF może się jeszcze uda, no na pewno przydałaby sie druga osoba. Ech biedaczysko.:-(
  8. [quote name='Erazm']Masz rację. Już nie mogę się doczekać kiedy mały przyjedzie i będzie mozna bidulka trochę podrasować[/quote] Dokładnie. Zresztą sama wiesz po Sisi ile dało parę dobrych posunięć "marketingowych", które zrobiłaś. Począwszy od zmiany imienia, poprzez pranie i "wizaż" aż do najważniejszego operacji u Garncarza. [SIZE=1]Gumtree pracowite jest bo tak na dobrą sprawę trzeba by codziennie wznawiać[/SIZE]
  9. Ja mu narazie zrobiłam tylko allegro i alegratkę. Informacje dopiero o psiaku się zbiera, na bieżąco poprawiam na allegro i gratce. Najbardziej się skupie na pozostałych już po Garncarzu.
  10. No to super, jakby jednak coś nie tak to na sobotę możesz go przywieźć do mnie.
  11. Te kilka godzin w sobotę myślę ze jest do załatwienia
  12. Lovefigaro uff nareszcie napisałaś. Osobiście uważam, że podjęłaś bardzo słuszną decyzję. Z tego co czytam, to decyzja tej pani tez była praktycznie jedyną możliwą. Teorie można głosić. Pod warunkiem, że zna się jeszcze jedną teorię, że NIE MA TAKIEJ OPCJI ABY NA 100% PRZEWIDZIEĆ REAKCJĘ PSA W SYTUACJI DLA NIEGO EKSTREMALNEJ. A taka sytuacja w odczuciu Lusi miała w tym przypadku miejsce. Sama byłam niedawno w podobnej sytuacji poniekąd. Pamiętać trzeba, ze nawet jak najbardziej rozumiany przez nas pies, ZAWSZE ma coś o czym nie powie, o czym się nie dowiemy (też przy snuciu teorii warto wiedzieć). U mnie absolutny przypadek zrządził, że zorientowałam się, że mój osobisty psiak był po prostu gwałcony przez psiaka przygarniętego. Psiaka młodego, paromiesięcznego. Mój pies daje ze sobą wszystko szczeniakom robić, nie odwarknie, nie rzuci się na szczeniaka. I TO NIE BYŁA PRÓBA DOMINACJI TO BYŁ EWIDENTNY GWAŁT. "Uwielbiam" takie sytuacje: Niedawno usłyszałam od PanaFilozofaPsiego na zwróconą uwagę przez mamę dzieciaka [I]"aby psa (labcia) wziął na smycz, bo to i plac zabaw i dziecko się boi"[/I] odpowiedział: [I]"że nawet zapisy UE kwalifikują te psy do najłagodniejszych i całkowicie bez agresji"[/I]. Cóż spytałam tylko czy jego pies też to czytał. ZAWSZE TEORETYCZNIE trzeba założyć możliwość nieprzewidywalnej sytuacji Lovefigaro to była ciężka ale najlepsza w tej sytuacji decyzja dla Lusi. Trzymaj się dziewczyno. Wiem, że ciężko. Ale nie miałaś wyjścia, ta pani z tego co sama naocznie widziałaś też. [CENTER][COLOR=Red][B] Możesz jeszcze bardzo pomóc Lusi. Dlatego powtarzam za tobą OGŁOSZENIA dla Lusi poprosimy [/B][/COLOR][/CENTER]
  13. Brrr, zimno, smutno, szaro-buro i piekielnie samotnie:-(
  14. Za 9 godzin kończy się allegro Barego. Kurcze prawie 800 wejśc (na innych serwisach tez sporo) czyli PR jest ok. A chętnego brak :-(:-(:-(. No nic oczywiście przedłużę allegro
  15. [quote name='Ulaa']Jakby się nie zgłosili to chyba będzie dla niego domek.[/quote] Też by było wyjście. Szczęście że trafił na ciebie.
  16. Ale biedulek. Przyszłam dołożyć swoje kciuki za znalezienie właścicieli.
  17. Wszystkie zdjęcia śliczne, a tu napatrzeć się nie można: [url]http://img90.imageshack.us/img90/6479/obraz031xl0.jpg[/url]
  18. [quote name='Romek-Zamość']U Krecika zima, ale mogę Was zapewnić, że zimno to mu nie jest ;). Niestety dzisiaj w nocy nie wytrzymał i troszkę nasiusiał, ale ma co mu się dziwić , bo bierze moczopędne leki. Poza tym Krecik zjedł dzisiaj na śniadanko biały serek.[/quote] Nie wątpię, ze u ciebie ma cieplutko. Mnie samej zimno na myśl o tej klatce w której był. A że nasiusiał trudno, jest wytłumaczony. I tak sie pięknie zachowuję. Kochane psisko.
  19. [FONT=Impact][SIZE=4]Dzień Dobry Maciupki[/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Impact][SIZE=4]Brylant młodziku biegusiem w górę [/SIZE][/FONT]:)
  21. [CENTER][FONT=Impact][SIZE=3][SIZE=4]Toffik będzie dobrze [/SIZE]:loveu: Dzień Dobry [/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108083"][IMG]http://images31.fotosik.pl/189/07e3c711aae4229f.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  22. [CENTER][SIZE=3][B]Lori niech wypatrzą ciebie[/B][/SIZE] [IMG]http://www.neeon.pl/ogloszenia/normalne/27029lori4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. [CENTER][FONT=Impact][SIZE=3]Patrzę jaki paskudny dzień dzisiaj, podejrzewam że u ciebie Kreciku też podobnie jak w Warszawie. Jak to dobrze, że ty nie w schronie. [SIZE=5]Witaj Kreciku[/SIZE] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/200/img5181mz7ro5.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
  24. DIF byłaś u Barego? A ja kopiuję i usuwam posty i wstawiam jako "nówki" w celu podbijania w górę :) [SIZE=4]A nasz Bary wybrał się do ogrodu C. Monet'a. Prawda że mu pasuje? :loveu::loveu::loveu: na allegro też wstawiłam, niech zobaczą, ze ten pies pasuje do domu z ogrodem.
×
×
  • Create New...