[quote name='Od-Nowa']:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
czy tu jeszcze można?
wiedziałam,że tak będzie....:roll:
e ten tego,,, co to ja ... a! no:
Baaju, miej się jak pączek w raju,
jak sarna na polu w podskokach - trwaj
o baj Baaju, baa-aj!
Mądrości nabywaj każdego dnia wiele
i wykorzystuj jak młode ciele
co nie odkrywa do końca wiedzy...
a nóż się zwiedzą o niej koledzy? :eviltong:
Swemu Zymftowi nie dokuczaj nigdy!
ani Wiewiórze czy TeZetoAzaururze :diabloti:
tkaj swoje małe dobre dzieje
tego Ci życzą...
spóźnieni przyjaciele :multi::lol::multi:
wszystkiego najlepszego na kolejne wesołe lata!!
Przegenialne!
[quote name='jbk']http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_29/09_01_29_11.jpg - Baaj jest taki wysoki, czy Ty taka niska? Ile masz wzrostu? A Celar jak widzę też chce być taki duży :)
To kwestia zdjęcia. Ale i ja niska [160 cm] i Baaj duży [?].
Witam wszystkich. U nas snieży. A u was?