Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Piękne zakonczenie, chwilo trwaj, gratulacje dziewczyny!!!
  2. no właśnie, a może by tak kaganiec, np. plastikowy, nie jest dla psa zbytnim ciężarem, pies nie może drugiemu psu zrobić tym krzywdy, a można go puścić i wtedy zrobic ten test, czy to agresja smyczkowa, czy nie, co o tym myslicie?
  3. piszcie w ogłoszeniach, że to mix Corgi, może gdzieś do miłośników rasy trzeba dotrzeć, nie zaszkodzi, a może pomoże...
  4. [quote name='Vitka']Bureczka! Wyszukam więcej Twoich zdjęć! ;) Myślę, że ona ma coś z Corgi :cool3:[/QUOTE] No właśnie, niedawno wpadła mi w oko Burka i miałam dokąłdnie to samo skojarzenie, nic tylko Corgi.
  5. A i oczywiście czekam bardzo na zdjęcia Iskiery ;)
  6. [quote name='maciaszek'] Taka dziwna męska, pokręcona logika :(. A najgorsze, że mówią wtedy rzeczy, które bolą, są przykre[/QUOTE] To ja powiem na pocieszenie, że z facetami nie zawsze jest tak źle. Ile razy miałam nadzieję, że mój mąż wykaże się rozsądkiem i powstrzyma mnie przed przyciągnięciem kolejnego psa do domu na tymczas lub na stałe, a ten zawoził mnie tam gdzie chciałam i pomagał przywozic te psiny do domu, albo zajrzyjcie na wątek Jamora (hotel u Jamora), az trudno uwierzyć, że mężczyźni mogą tak bardzo przjmowac się losem zwierząt
  7. Ja mam jużaka ze schroniska i podobne doświadczenia, ale nam się udało, chodzimy spokojnie.
  8. Życzę Wam powodzenia, konsekwentna praca powinna pomóc, jeśli pies nie będzie odnosił sukcesu, nie uda mu się dopaść psa, wtedy może się z czasem uspokoi.
  9. Ale numer! No to czekajmy...
  10. moim zdaniem iskierka to zdjęcie 7 z pierwszej części zdjęć psów do adopcji
  11. A co tam u Majkela, stemperował się trochę?
  12. kto się jeszcze dołoży, zróbmy listę, proszę.
  13. Jeśli ją weźmiecie, obiecuję dołożyć do każdej wizyty!!! A suczka jest po sterylizacji?
  14. no i te uprzedzenia, ze pies ze schroniska...
  15. literatura piękna, podziwiam, serio. Czasami jednak się zastanawiam, czy nie lepiej w ogłoszeniach podawać suche informacje. Nie cały rok temu wyadoptowałam pudla ze schroniska w Łodzi (bez wątku na dogo), wrzuciałam na allegro, jako, że niby on poprostu do oddania jest, prawdziwe infomacje wysyłałam tylko zainteresowanym, w cągu niespełna miesiąca znalazł dom stały. Wydaje mi się, że ludziom nie chce się czytać historii, kurczę mam nadzieję, że się mylę...
  16. dobrze, dziękuję! Wiem, co mam robić, zakładam plantację marchewki!
  17. Pangea podpowiedz coś, jak Ty to robisz, że Twoje są takie czarne? Dzięki Mienta, a gdzie trymujesz Wadera?
  18. Ja też Hyźka trymuję, ale na razie po trymowaniu jest jasnoszary, po pierwszym trymowaniu wyczernił się, ale kidy odrósł znów pod spodem zrobił się szary, czy trzeba trymować tak długo, aż się zaczerni na dobre, czy to w ogóle jest możliwe, zeby tak się wybarwił?
  19. Ale bossski kudłacz! Co zrobić, żeby Petit miał tak intensywnie czarne łaty, czy to tylko czynnik genetyczny, czy też zasługa trymowania prawidłowego?
  20. Całym swoim ciałem ten pies krzyczy ŚWIAT JEST PIĘKNY!!!
  21. wkleiłam ją do łowickich ciotek, zobaczymy, może się odezwą na wątku.
  22. No i wreszcie się spotkaliśmy! Paco, bo teraz tak się nazywa miewa się świetnie, żaden z niego Pikuś, to prawdziwy pies obronny, nie boi się niczego i nikogo, jest bardzo szybki i rezolutny, wyczyszczone ząbki wygladają pięknie, gdyby nie ten siwy pyszczek, nie uwierzyłabym, ze to staruszek. Znalazł bardzo dobry dom, super. Zrobiłam kilka zdjęc komórką, wkleję w wolnej chwili, jak przerzucę zdjęcia do komputera. To było naprawdę miłe spotkanie! A przy okazji zapraszam na wątek suni, która nie radzi sobie w schronisku, poszukuje domu, choćby tymczasowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-przestraszona-iskierka-potrzebujemy-dt-ds-144058/[/URL]
  23. no, to teraz mogę się sadzić na znawcę, jak wychować petita ;) hahaha Nie wiem z czego to wynika, ze on tak spoko0jnie leży, ale myslę, ze po pierwsze jest trochę zmęczony, bo zwykle, nim gdzieś zawitamy zatrzymujemy się w bezpiecznym miejscu, żeby psy mogły się wybiegać. Poza tym, on czasami piszczy na początku, kiedy jest przypięty, ale jak widzi, że to nie przynosi rezultatu to się uspokaja... a czasami nie :lol: NIedawno w skansenie jednym, w karczmie był tak przypięty, ja się tam czymś zajmowałam, odwracam się, a mój pupilek stoi czterema łapami na stole i buszuje po talerzach :oops: Do perfekcji ma opanowaną komendę "złaź", ale sam jej sobie nie narzuca, bo i po co. Wczoraj byłam z nim na spacerze nad rzeką, towarzyszył nam seter irlandzki, jego właścicielka nie mogła się nadziwić, ze Hyziek jest taki grzeczny, ja z resztą też. Wracał na każde zawołanie, spotkaliśmy mnóstwo psów, żadnych problemów. Seter w tym czasie był albo kilometr przed nami albo za nami, Hyziek niedaleko nas. NIe ciągnął na smyczy, metoda "drzewa" się sprawdza, pies na medal. Nawet nie wiem dlaczego ja do tej pory myślałam, ze to jest wstrętny łobuz. Może dlatego, że nie często chodzi ze mną sam, a co trzy psy to nie jeden. Gdyby jeszcze tylko można go było zostawić spokojnie w domu...
  24. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index40.html#post12793710[/URL] Zobaczcie sami!!!
  25. Leni, a jak u Jamora udało się okiełznac Orena, skoro w schronie tylko łapak skutkował, jak go wepchnęliście do boksu?
×
×
  • Create New...