Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='luka1'][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7382/dscn3024x.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5759/dscn3025x.jpg[/IMG] objecałam mu, że go nie zostawię.[/quote] No i się udało!
  2. [quote name='luka1']cieszę się że się mimo wszystko udało.[/quote] Luka, brawo też dla Ciebie :loveu:
  3. Leni, dzięki, jaka to ulga wiedzieć, ze Oren jest na dobrej drodze. Teraz trzeba zaskórniaki wyciągać i na wątek zaglądać.
  4. [quote name='Jasza']Ogłaszać!! Znaleźć choćby Dom Tymczasowy! Trzymać kciuki! Sama nie wiem! [SIZE=4][B][U]Jeżeli ktoś wziąłby ją na tymczas, to jestem w stanie pomóc finansowo w jej utrzymaniu!![/U][/B][/SIZE] [/quote] Będę gadać o niej gdzie się da, raz już udało mi się znaleźć takiej myszce dom.
  5. co można zrobić, zeby zamieszkała na zamku i stała się księżniczką?
  6. takie psiaki jak ona mają chyba najgorzej na świecie, niewiele z arystokracji, niezauważalne dla odwiedzających, pospolita myszka... cudny kopciuszek.
  7. piękny... ojejejejej, dlaczego tak się dzieje? :placz:
  8. trzymaj się Leni, na pewno dasz radę! Czekamy na wieści.
  9. rewelacyjnie psiurek wyrósł, Grandziara, pokaż go w całości, proszę!
  10. Trzy lata temu znalazłam psinę na ulicy, miał zapalenie trzeciej powieki w jednym oku, zabieg kosztował 100zł, w Łowiczu. Trzecia powieka to te czerwone gulki w kącikach oczu widoczne na zdjęciu.
  11. no to dobrze, mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. W razie gdybys potrzebowała posiłków to dzwoń (608 404 770), od nas to jakieś 20 km. Masz jakieś szelki? Musisz uważać, żeby nie uciekł ze strachu. Trzymamy kciuki!
  12. pies dobrze wpasowany... w trotuar [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d25d75f98a93c8cb82ea1b467096db2c,21,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1da94612ec45c482301d0068e09572d7,21,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/25094b5d987a7dea4a32078c00fc2a52,21,19,0.jpg[/IMG]
  13. w restauracji carskiej, umieszczonej w dawnym dworcu, psy dostały wodę, mile widziane. [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/321a88215708e579686ee77fa8fda212,21,19,0.jpg[/IMG]
  14. to coś pod Bellą to Hyziek [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/cfa140991e9e00d9245626484cb8709e,21,19,0.jpg[/IMG]
  15. w Białowieży z ciotką zwaną, podczas tej wycieczki, Helgą [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6022de40a0d61bbd4f8cb453610b920c,21,19,0.jpg[/IMG]
  16. ło matko. To weź też an wszelki wypadek kaganiec i jakiegoś chłopa, który go do samochodu przeniesie, gdyby smakołyki nie podziałały, musi być jakis sposób, zeby go wyciągnąć.
  17. I co? Bliźniaczki już pojechały, a Oren? Załapał się?
  18. ja też się zastanawiałam, ale już wcześniej zgadłam, a teraz się potwierdziło, super!
  19. Świetnie! Nareszcie ktoś się odezwał! A my lataliśmy po Puszczy Białowieskiej. Żubra nie upolowaliśmy. Wrzucę zdjęcia jakieś. Pangea, a Wy co upolowaliście tym razem?
  20. [quote name='jamor']to w sumie prywatne moje przesłanie do kolegi Arturasa , ale pokaze wam, bo kochacie belgi. Tylko prosze sie nie wystraszyć , Oli sie nic nie stało i nie było jej tam gdzie by sie wydawało. [url=http://pl.youtube.com/watch?v=IX0rxaUJJ6s]YouTube - NICO MALINOIS[/url][/quote] rrrrrewelacja!!!
  21. zazdroszczę Wam tej roboty z psami...
  22. a może dobrze byłoby tytuł zmienić...?
×
×
  • Create New...