Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Nasz posikuje na jawie, najchętniej w pokoju dzieci, ale przez sen nie zauważyłam... na Twoim miejscu poprostu zadzwoniłabym do weterynarza i zapytała, chyba, że Pangea się odezwie.
  2. Hej, pokażcie tego pięknisia w nowym domu!
  3. a jaką karmę chcecie jej kupować i gdzie zostawiać tę kasę?
  4. No i co tam u Bureczki słychać? Jak teraz się nie uda następnym razem spróbuję wyróżnić jakoś to allegro.
  5. Bardzo dobra akcja, a co z malutką Jamnisią? Świetnie byłoby, gdyby udało się Wam uporządkować zdjęcia, bo tak trudno psiaka znaleźć, pada imię, ale żeby psinę znaleźć trzeba studiowac wątek od początku :(
  6. zrozumiałam, dziękuję.
  7. ja też trzymam kciuki i się cieszę, robi się zimno, przyda się dom takiemu krótkowłosiakowi.
  8. możecie mnie oświecić co to są CSy? Mowa ciała?
  9. Zaczęłąm się już zastanawiać czy nie wynająć opikunki do psów na miejscu, w Płazówce, gdzie jest świetna chatka do wynajęcia, samodzielna i ogrodzona jako tako, ale jak znaleźc dobrego petsittera.... [url=http://www.plazowka.podhale.biz/index.php?strona,menu,pol,glowna,0,0,1382,ant.html][ nazwa ][/url] Istnieje mozliwośc zostawienia psów pod opieką gospodarzy w innym miejscu ale popołudnaimi, bo przed nikogo nie ma w domu [url]http://www.tyrala.wczasywpolsce.pl/[/url] no i jeszcze ostateczność - hotel dla psów, lub pozostawienie psów w domu pod opieką znajomej, która musiała by sie na ten czas do nas przeprowadzić. Problem chyba polega na tym,że nie znamy innych gór i boimy się takiej nieznanej wyprawy, a potem okaże się, że gór nie widac tylko las i miasteczko, a to akurat mamy tutaj za darmo...
  10. Bardzo dziękuję sprawdzę! My też chętnie pojechalibyśmy w inne góry, ale póki co długie szlaki są nie dla nas, bo mamy czteroletnie bliźniaki, na plecy za ciężkie, rok temu dały radę przejść 10km dolinę jednak trwało to 5h. Serdecznie Wam zazdroszczę tych wędrówek.
  11. ale czy są jeszcze w Tatrach takie szlaki, które nie prowadzą przez TPN? rctr, dziękuję.
  12. Super!!! Bardzo się cieszę.
  13. Ogłoszenia zadziałały? Skąd o niej wiedzą?
  14. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index56.html[/url] na dole i ostatnia strona !!!!!
  15. a widziałaś zdjęcia na stronie hotelu Jamora?
  16. Z Szivą takie cuda się dzieją, a tu taka cisza!!!?
  17. Przyjedzie? Ja dzięki Burce zaczęłam się interesować Corgi.
  18. Skontaktuj się i napisz nam, gdybyś potrzebowała wsparcia finansowego.
  19. A Andrzej Kłosiński? W Krakowie. Amichien - Terapia zachowania zwierząt towarzyszących. Behawiorysta zwierzęcy.
  20. A może pomóżmy Bączkowi znaleźć dobrego behawiorystę z okolic Krakowa? Znacie jakiegoś?
  21. Jak się jest w domu to można poduszką, a jak na spacerze? Bączek się nie poddaje nie będzie nic pod ręką to weźmie kawałek asfaltu z drogi... ale bez żartów, nim się coś znajdzie to psy się zeżrą nawzajem, lepiej chyba rozdzielać jak najszybciej, odciągnąć agresywną Tosię.
  22. To może też być dobry pomysł, widziałam szkoleniowca, który w takiej sytuacji wykorzystywał takie "E!", krótkie i głośne. A to coś do rzucania to może być puszka po coli z jakimiś bardzo twardymi ziarnami, nie proponuję tylko rzucania w psa, bo można psa uszkodzić, również widziałam taką metodę w materiale szkoleniowym, gdy pies dobierał się do niedozwolonych przedmiotów w domu, ale czy zadziała podczas utarczek z innymi psami, nie wiem, można spróbować... Cel jest taki, żeby awersyjnie odwrócić uwagę psa, żeby skojarzył złe zachowanie z nieprzyjemnym dźwiękiem.
  23. Podobno weszły jakieś obostrzenia dotyczące przebywania z psem w Tatrach Zachodnich, czy słyszeliście o tym? rtcr odezwij się, Ty wiesz wszystko. Chcemy jechać na początku października, z baza noclegową w Płazówce, ale teraz zastanawiamy się, czy to w ogóle ma sens :(
  24. Mam nadzieję, że ten behawiorysta, z którym się umówiłaś będzie pomocny i kompetentny, przydałby się na już. Dobrze, że serce Ci nie pękło przez te trzy tygodnie i nie wzięłaś jej spowrotem do domu. Udało Ci się już zmodernizować ten kojec?
×
×
  • Create New...