Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. I witamy się z Ninką w sobotni śnieżny poranek.
  2. Tylko, że sylwiaso (nie sylwija :-)) ma takich staruszków więcej... Kamyk, Erni, Florcia, Ninka, Bingo, schorowany Toluś i Next, gdyby wszyscy opiekunowie prosili o zabranie psów do domu, to pewnie rodzina Sylwii musiałaby się przenieść do hoteliku ;-)
  3. załapałam się do tej zmiany :-)
  4. No to 100lat 100lat dla jubilata!!! Śliczna Lucia [url]https://lh4.googleusercontent.com/-YszO-z2Yjvk/Tz6E9aWs7yI/AAAAAAAAHRY/c4QyMXOMhr4/s640/DSC_0691.JPG[/url]
  5. [quote name='Andzike']Czyli to nie jest "norma"? Zdecydowanie mi ulżyło... A może po treningu przy szkodniczych tymczasowiczach będę miała do tego więcej cierpliwości? ;)[/QUOTE] Ja też się zgodzę, że to nie jest norma :-) Kilka czynników składa się na zachowanie dziecka, nie tylko wiek. Każde dziecko ma swoje 5 minut (ale tak po prawdzie to i dorośli często nie panują nad emocjami :-D i dają nieźle popalić), tak jak każdy rodzic ma prawo sobie nie radzić w[I] jakiejś tam[/I] sytuacji, bo nikt maszyną nie jest. Ale Ty po szkodniczym treningu na pewno dasz radę, a poza tym masz przecież dwie kochane babcie i kojec u Ajki!
  6. Jest wiele inicjatyw społecznych i państwowych w związku ze znęcaniem się dorosłych nad dziećmi, nie ma ani jednej, która zajęłaby się znęcaniem dzieci nad dorosłymi.
  7. [quote name='majuska']Wybieram się do gabinetu niebawem, więc jak tylko wrócę to będę mieć świeżutkie wieści i może jakieś foty;)[/QUOTE] Czekamy na dobre wieści.
  8. No to Wam dziękujemy, bo jest naprawdę pięknie.
  9. czasami naprawdę brak słów...
  10. Jak jej nie kochać? [url]https://lh6.googleusercontent.com/-NlBrwD00s4A/TzwN1IbNrfI/AAAAAAAAHOs/K_r9_w4x4B8/s640/DSC_0564.JPG[/url] Mydło i świeczkę? Tłuszczu szuka!
  11. Zdjęcia przepiękne i przecudowne parówy!
  12. nie straszcie, co... bo ciary przechodzą :-D
  13. Aż się nie można napatrzeć!
  14. [quote name='Juldan']Mamanabank Twoje Dzieci kochliwe są, ale co się dziwić jak coraz to nowa ciotka z jakimś cudnym cudakiem przyjeżdża:lol: Przypomniała mi się nasza wizyta u Ciebie z Zuzą:lol: Andzike zazdroszczę Ci weekendu w Takim Towarzystwie:loveu:[/QUOTE] Bardzo, bardzo kochliwe, ale co zrobić jak takie cudowne suńki nas odwiedzają, chciałam się zamienić i dać Andzike Hyźka, ale jakoś nie chciała... buuuu!
  15. Moim zdaniem dzisiaj jest po prostu pięknie! Nie wieje, nie pada, nic tylko wybrać się na dłuuuugi spacer w okolice Lasku Brzozowego...
  16. [quote name='necianeta89']kurcze, jest trochę przy sobie, karczycho ma ogromne i nieproporcjonalną główkę, ale i tak jest urocza... ;)[/QUOTE] chyba nie widziałaś prawdziwej parówy :-D To jest ogromne karczycho? Mnie Migotka wydaje się filigranowa :loveu: [quote name='Akrum']które zdjęcie proponujecie do gazety?[/QUOTE] wg mnie dobre jest to [url]http://images47.fotosik.pl/1370/0a24759cfe7acaf8.jpg[/url]
  17. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Nie jestem pewien na 100%, tak na 98, że ona akurat tej przyjemności nie dostąpiła.[/QUOTE] Mnie też się tak wydaje... nadrobimy przy kolejnej wizycie. Klauzunko, ja też się rozpływam nad Twoją sunią :loveu: i marzę o tym, żeby tak wyglądała Nuri...
  18. Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:
  19. Dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='Donata']Dziewczyny dopiszcie mnie do listy deklarowiczów- daję Antkowi 25,- zl od m-ca 03 2012. Podajcie konto ; będę przelewać w terminach wpłacanych na Bojkę i Farę.[/QUOTE] Dziękujemy! :multi: :multi: :multi: Do góry Antosiu skacz!
  21. [quote name='sylwiaso']A my juz krzyczymy z Bojcią wiosenko przybądż do "lasku":scream_3::scream_3::scream_3:[/QUOTE] Dołączam się!!!
  22. Dotarły deklaracje Andzike za I i II. Bardzo dziękujemy!
×
×
  • Create New...