Dotarły deklaracje od AniiJanka od IV do VIII - 100zł dla Bojki. Bardzo serdecznie dziękujemy! Przelewam do skarbonki Bojki, Sylwia potwierdź proszę, gdy dotrze.
Dopisałam również stałe deklaracje od Pumy, Marianny i p.Władzia na luty.
Sylwia, miej proszę oko na konto i daj znać, jeśli wpłyną lub wpłynęły w ostatnim czasie deklaracje od Donaty, p.Ewy lub Camisiowej.
Dziękuję z góry! :-)