-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Przy tej piosence, chciał nie chciał, ciało samo podryguje :-) [video=youtube;t4r7c67XPrA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t4r7c67XPrA[/video] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tańczymy sobie! [video=youtube;iIXUsywUWOg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iIXUsywUWOg[/video] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: Świętujemy!!! Jest imprezaaaaaaaaaa!!! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam dzisiaj od Camisiowej deklaracje stałe na III i IV. Bardzo dziękujemy. -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam informację od Camisiowej o przekazanych na Bojkę deklaracjach na III i IV. Dziękuejmy bardzo. Dopisuję. -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Uczniu, wiosna już jest, mrozy odpuściły, musimy wrócić do naszych (właściwie Twoich) lekcji z Bojką i Panem Bossem. Co sądzisz? Dopóki się ruszać mogę :-D -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy! I Antka podnosimy :-) -
Malwi, przyznaj się! Wiedziałaś! :-D
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Mamuśka, chyba ninki :eviltong: Poczekaj, aż będziesz w moim wieku! Pewnie, że Ninki ;-) [quote name='Figafiga']mamanabank wysłałam deklaracje na marzec na konto: - Figafiga - 5 zł - P. Magda z Łowicza - 10 zł DZIĘKUJEMY!!!!!!!!! Bardzo dziękujemy! Dopisane. -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']od wtorku Nuri nie dostaje sterydów I się nie drapie:) W sobotę jedziemy do weta na szczepienie przed sterylkowe:) Mamanabank mam nadzieje że będzie mi towarzyszyć, hę? ;)[/QUOTE] Oczywiście! Właśnie miałam zapytać, kiedy to będzie. Czyli widzimy się jutro. Super! :-) -
Ja już byłam, typowałam i również zapraszam :-)
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Paula, czy zgodziłabyś się przekazać mi 3 pierwsze posty wątku Bojki do aktualizacji i rozliczeń? Bardzo proszę :-) -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[B]Paula, czy zgodzisz się przekazać mi 3 pierwsze posty wątku Bojki do aktualizacji i rozliczeń? Bardzo proszę :-) [/B] -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
e tam, nic nie słyszę! :-D -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[B]Kaju, czy zgodzisz się przekazać mi pierwszy post wątku Fary do rozliczeń i aktualizacji? Bardzo proszę :-) [/B] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Otworzyłam oczy, powiedziałam " jeszcze można uciec", Adam powiedział " no, byle razem".[/QUOTE] Pięknie. I tak TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!! 100 LAT!!!!!!!! Młodej Parze!!!!!!! -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jak FIFA mobilizuje, to trzeba zrobić hałas! Do góry! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Uwaga! Zaczynamy śpiewać! Dzień radosny się rozpoczął! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ze skarbonki Florci dla Fary zostało przeznaczone 45zł. Dopisuję. [B]Dziękuję Ci Figafiga za dzisiaj.[/B] -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Tofikowa']mamanabank a moja wplata z marca dotarła?:) Tak. 05.03. - 10zł. Przegapiłam, bardzo przepraszam i dziękuję za czujność :-) [quote name='Figafiga']Dotarła deklaracja Bakusiowej 30 zł. Bardzo dziękujemy!! mamanabank poszedł przelew przed chwilką. Dotarła. Dziękujemy bardzo! Dopisałam. -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
A dobrze, dziękuję, [B]już dotarło :-)[/B] A ja przelewam 50zł z podziału skarbonki Florci [*] dla Antka. -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak najwyżej! Dotarła marcowa deklaracja od Jolusi 20zł. Bardzo dziękujemy! Dopisałam również 50zł, które wpłynęło dla Ninki z podziału skarbonki Florci Pani Wet. zaleciła Ninie badanie RTG stawów. Musimy je kontrolować. Teraz jest trochę lepiej, ale bywały momenty kiedy tylne łapki odmawiały posłuszeństwa. Wzmacnianie preparatami dało oczekiwany efekt, jednak ze względu na wiek Niny potrzebna jest szczególna czujność. Oby stawy i zdrowie służyło Nince jak najdłużej.