Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Potańcz sobie Gacku na starość [video=youtube;i8mz9uOvFQA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i8mz9uOvFQA[/video]
  2. Przy tej piosence, chciał nie chciał, ciało samo podryguje :-) [video=youtube;t4r7c67XPrA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t4r7c67XPrA[/video]
  3. Tańczymy sobie! [video=youtube;iIXUsywUWOg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iIXUsywUWOg[/video]
  4. :ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper::ylsuper: Świętujemy!!! Jest imprezaaaaaaaaaa!!!
  5. Ładuje mi się. A tymczasem chciałabym bardzo podziękować Camisiowej za jednorazową deklarację 20zł dla Dziadunia Gacunia :loveu: I imprezujemy oczywiście dalej :multi:
  6. Otrzymałam dzisiaj od Camisiowej deklaracje stałe na III i IV. Bardzo dziękujemy.
  7. Otrzymałam informację od Camisiowej o przekazanych na Bojkę deklaracjach na III i IV. Dziękuejmy bardzo. Dopisuję.
  8. Uczniu, wiosna już jest, mrozy odpuściły, musimy wrócić do naszych (właściwie Twoich) lekcji z Bojką i Panem Bossem. Co sądzisz? Dopóki się ruszać mogę :-D
  9. Bardzo dziękujemy! I Antka podnosimy :-)
  10. Malwi, przyznaj się! Wiedziałaś! :-D
  11. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Mamuśka, chyba ninki :eviltong: Poczekaj, aż będziesz w moim wieku! Pewnie, że Ninki ;-) [quote name='Figafiga']mamanabank wysłałam deklaracje na marzec na konto: - Figafiga - 5 zł - P. Magda z Łowicza - 10 zł DZIĘKUJEMY!!!!!!!!! Bardzo dziękujemy! Dopisane.
  12. [quote name='aikowo']od wtorku Nuri nie dostaje sterydów I się nie drapie:) W sobotę jedziemy do weta na szczepienie przed sterylkowe:) Mamanabank mam nadzieje że będzie mi towarzyszyć, hę? ;)[/QUOTE] Oczywiście! Właśnie miałam zapytać, kiedy to będzie. Czyli widzimy się jutro. Super! :-)
  13. Ja już byłam, typowałam i również zapraszam :-)
  14. Paula, czy zgodziłabyś się przekazać mi 3 pierwsze posty wątku Bojki do aktualizacji i rozliczeń? Bardzo proszę :-)
  15. [B]Paula, czy zgodzisz się przekazać mi 3 pierwsze posty wątku Bojki do aktualizacji i rozliczeń? Bardzo proszę :-) [/B]
  16. [B]Kaju, czy zgodzisz się przekazać mi pierwszy post wątku Fary do rozliczeń i aktualizacji? Bardzo proszę :-) [/B]
  17. [QUOTE]Otworzyłam oczy, powiedziałam " jeszcze można uciec", Adam powiedział " no, byle razem".[/QUOTE] Pięknie. I tak TRZYMAĆ!!!!!!!!!!!! 100 LAT!!!!!!!! Młodej Parze!!!!!!!
  18. Jak FIFA mobilizuje, to trzeba zrobić hałas! Do góry!
  19. Uwaga! Zaczynamy śpiewać! Dzień radosny się rozpoczął! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna! I rym cym cym, i hop sa sa idziemy do stołów w podskokach, i tra la la, orkiestra gra, idziemy pić toast do dna!
  20. [quote name='Andzike']Przelałam Ci dziś 245zł na konto Dotarło i zostało przekazane psom: 100zł Bojka 50zł Nina 50zł Antek 45zł Fara
  21. Ze skarbonki Florci dla Fary zostało przeznaczone 45zł. Dopisuję. [B]Dziękuję Ci Figafiga za dzisiaj.[/B]
  22. [quote name='Tofikowa']mamanabank a moja wplata z marca dotarła?:) Tak. 05.03. - 10zł. Przegapiłam, bardzo przepraszam i dziękuję za czujność :-) [quote name='Figafiga']Dotarła deklaracja Bakusiowej 30 zł. Bardzo dziękujemy!! mamanabank poszedł przelew przed chwilką. Dotarła. Dziękujemy bardzo! Dopisałam.
  23. A dobrze, dziękuję, [B]już dotarło :-)[/B] A ja przelewam 50zł z podziału skarbonki Florci [*] dla Antka.
  24. Jak najwyżej! Dotarła marcowa deklaracja od Jolusi 20zł. Bardzo dziękujemy! Dopisałam również 50zł, które wpłynęło dla Ninki z podziału skarbonki Florci Pani Wet. zaleciła Ninie badanie RTG stawów. Musimy je kontrolować. Teraz jest trochę lepiej, ale bywały momenty kiedy tylne łapki odmawiały posłuszeństwa. Wzmacnianie preparatami dało oczekiwany efekt, jednak ze względu na wiek Niny potrzebna jest szczególna czujność. Oby stawy i zdrowie służyło Nince jak najdłużej.
×
×
  • Create New...