Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. W taki mróz to trzeba być trochę foczką, albo trochę wydrą, tak jak Antoś :-)
  2. [quote name='Florentynka']Zepsuł się nam komputer, ostał się jeno laptok ledwie żywy, więc tylko szybciutko wpadam zameldować, że wychodzi na to, że u nas też siusiak.[/QUOTE] Ha ha ha!!! Bingo! [quote name='majuska']Oj no to gratuluję:loveu:...będzie Paćka przebierać w narzeczonych jak w ulęgałkach:evil_lol: No to nie mam co różowości żadnych dla Was odkładać..to pewnie zrobimy jakiś bazaros:cool3:[/QUOTE] Może poczekasz jeszcze chwilkę? :loveu:
  3. Dzień dobry :-)
  4. Dzień dobry! I do góry zapraszam Korę :-)
  5. Gdyby pluszaków było za mało, proszę o cynk, u mnie jest zapas, chętnie wyślę. No, zrobiły sobie dziewczyny balety!
  6. Oj, w Lasku można się nieźle nabiegać, u Kingusi pewnie też!
  7. Wpadam się przywitać :-)
  8. Przelałam deklaracje argusiowej do skarbonki Florci.
  9. Dziękuję za zaproszenie :-) Zapisuję wątek.
  10. Dotarła deklaracja na luty od Karasy, 15zł - bardzo dziękujemy!
  11. Dotarły deklaracje na luty od Donaty 20zł, od annya4 20zł i od Figifigi 10zł - serdecznie dziękujemy, skarbonka zaktualizowana.
  12. Im tłoczniej, tym cieplej :-) A choróbska precz!
  13. Emilio, bardzo dziękujemy w imieniu psiaków i ich opiekunów! Karma się przyda i to bardzo!
  14. [quote name='Andzike']No to fantastyczne wieści! :) Wielkie brawa za akcję dla wszystkich pomagających maluszkom! :)[/QUOTE] Podpisuję się! Powodzenia maluchy!
  15. Cudowna, piękna, kochana! Aż wróciłam na wątku o ten rok i poczytałam sobie trochę, i pooglądałam. Nie poznałabym jej! :-D
  16. [quote name='jofracy']Jaki on jest przystojny :) Ta rana go nie ciągnie? tak się wydaje, że troszkę za mało tam tej skóry...[/QUOTE] Wg DT trochę ciągnie i potrwa to jeszcze jakiś czas, na szczęście nie jest to duży dyskomfort dla Mikusia i nie sprawia mu bólu. A poza tym Mikuś to pies idealny, cichy, ufny, radosny, zawsze blisko człowieka. [quote name='maja602']Z czasem będzie coraz lepiej. Mikuś to kochany piesek. Czy ktoś pytał o niego?[/QUOTE] Pytała jakaś pani z południa Polski, ale się rozmyśliła, może za daleko... Ogłoszenia trzeba powtórzyć.
  17. Otrzymałam dzisiaj od argusiowej 80zł dla Antka, zaległe deklaracje od VII-X 2011. Przekażę lub przeleję w najbliższym czasie (nie mam aktywnej karty w tym momencie) Bardzo dziękujemy!
  18. Otrzymałam dzisiaj od argusiowej 50zł dla Kory, zaległe deklaracje od VII-XI 2011. Przekażę lub przeleję w najbliższym czasie (nie mam aktywnej karty w tym momencie) Bardzo dziękujemy!
  19. Otrzymałam dzisiaj od argusiowej 50zł dla Florci, zaległe deklaracje od VII-XI 2011. Gdy tylko aktywuję kartę kodów, przeleję do skarbonki Florci. Bardzo dziękujemy!!!
  20. Otrzymałam dzisiaj od argusiowej 80zł dla Fary, zalegle deklaracje od VII-X 2011. Bardzo dziękujemy!
×
×
  • Create New...