:diabloti: buahahaha! kobiety górą!:diabloti:
[URL=http://img837.imageshack.us/i/pl3g.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2655/pl3g.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/734396_611362408910003_567688205_n.jpg[/IMG]
Kubulek za niespełna 3 tyg kończy 5 miesięcy, kiedy to zleciało:crazyeye:
piękne te wasze foty dzieciaków ze zwierzętami:loveu: ciekawe czy moje chłopaki też się będą tak lubić.
jak byś adoptowała psa z dogo to może się tak stać, że relacje będziesz musiała zdawać, itp, więc pozostaje Ci albo wziąć psa bezpośrednio ze schronu albo kupić szczeniaka.
[quote name='magdabroy']Ale Cezara musiałabyś ciachnąć ;) Bo chyba ciężko upilnować cieczkującą sukę i psa w jednym domu :roll:[/QUOTE]
Cez i tak prawdopodobnie bedzie ciachniety bo jest wnetrem (jeszcze na 100 % nie potwierdzone).
[quote name='magdabroy']To ja bym nie chciała takiego psa na współwłasność :diabloti: Ani pogłaskać, ani wziąć na spacer :eviltong:[/QUOTE]
ona by byla u mnie jak bym sie zgodzila na takie warunki jakie proponuje wlasciciel.
[quote name='magdabroy']No ja miałam tę możliwość, że mogłam pójść na bezrobotne na rok czasu ;) Gdyby nie to, to już bym dawno wróciła do pracy :roll:[/QUOTE]
mozeja tez bede mogla isc na kilka msc, to to wykorzystam.
[quote name='magdabroy']Chyba we wrześniu, jeśli ją znajdę ;)
Od sierpnia Theoś idzie do przedszkola i przez 2-3 tyg. będę musiał chodzić z nim. Więc praca dopiero od września :)[/QUOTE]
acha to jeszcze czasu a czasu.
ja nie wiem czy nie od czerwca zaczne czegos szukac.