Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no dooobra :eviltong: aaa, masz gluty w podpisie :D:D:D:multi:
  2. już u orphy? :D łaaaał
  3. Lola Lola ciekawe co tam u Ciebie :D
  4. staruszki do domków :(:(:( eeh Babulinko
  5. ojezusie! cudo :D:D:D:D [url]http://img509.imageshack.us/my.php?image=37533340rm7.jpg[/url]
  6. czyli co? :) transport jakby... gotowy? :roll: mogę kasować posty na transportowym? :eviltong:
  7. Gacucha! domek by się przydał... :roll: taka pocieszna psinka...
  8. czekamy czekamy na wieści o maluszku :roll:
  9. Buźka... :( biedaku...
  10. jak duże to boli, tzn. jak jest wysokie ciśnienie to ponoć jakby cały czas go głowa bolała...
  11. aaa to czekamy na JoSi :D
  12. [quote name='orpha']jak juz Oskarek bedzie u siebie na salonach to przyłoze sie do Ralfa :)[/quote] orphaaaaaaa.... :loveu: (nic juz nie mowie zeby nie zapeszac, ale dziekuje)
  13. aaaaa więc TO jest [B]ta[/B] Śnieżka :p
  14. czyli może się udać ze środą? :)
  15. łojezusmaria :loveu: czad, orpha! dobra jesteś następny :cool3::cool3::cool3:
  16. cieszymy :loveu: ale... jak to? :crazyeye: aaaa :multi:
  17. łojeza, to pewnie nic z tego :( nie jest łatwo chyba zabrać ją stamtąd do Rzeszowa do 19
  18. aaa, trzymam kciuki za Kozaka... no a filmy super :) Kozak taki majestatyczny! :loveu:
  19. którego dnia? :) dziewczyny, czy dacie radę? :roll:
  20. Czarecki na imprezie :evil_lol: :Cool!:
  21. ej ale ja w ogóle nie wiem, co takiej osobie odpowiedzieć :eviltong: bo co to za różnica i co to znaczy, że piękny czy nie piękny ;) i co to w ogóle za pier...:plenie, że kochany skoro nie ma pojęcia czy kochany :cool3:
  22. ej, wiecie co ostatnio usłyszałam :eviltong: że moje psy "ładne to nie są, ale kochane" haha od osoby, która pojęcia nie ma czy są kochane :evil_lol: :diabloti: no i tak myślałam, że... jak dla mnie to oba są ładne (tak obiektywnie) i jak to się ma do posiadania psa czy jest on ładny ja np. lubie takie bidy, cudaczne [I]brzydoty[/I]... Gacek jest wszystkim tym, czego nie lubię ;) hahahaha :D bo lubię psy stare i duże a Gacek... :cool3: no ten... niemniej uważam, że Dymek może się ludziom nie podobać dlaczego... hmmm... nie wiem! ale ludzie zawsze zwracają uwagę na Gacusia bo on jest taki uroczy i delikatny i taki wiecie... :eviltong: słodki. podbiega, cieszy się jak szczeniak... itd. ;) ja bym np. nie zwróciła na niego uwagi na ulicy pewnie :eviltong: a na Dymka... mało kto patrzy :-o a przecież ma śliczne futerko lśniące, ładną postawę odkąd nogi mu się wydłużyły ;) po obcięciu no i wspaniała kitę... ;) mordkę może i ma kaprawą :loveu: i dwa kły z czterech... :evil_lol: ale... nie uważam, że jest brzydki! :eviltong: ale to tak generalnie mówię o ludziach na ulicy (wiele osób w ogóle ucieka widząc psy... haha ostatnio ide z Gackiem, a z naprzeciwka nadchodzi taki wiecie luźny koleś, cały rozbujany madafaka :eviltong: i przechodzi obok nie, Gacek zrobił krok w jego stronę a koleś... odskoczył :crazyeye::evil_lol:) np. orpha i sbd były Dymkiem oczarowane :eviltong:
  23. mi się Bąbelek podoba :D http://img410.imageshack.us/img410/1040/46016610uk7.jpg śliczny karakan :D:D:D klusek kochany ale co z tego :eviltong:
  24. co u naszych panów? biedaki, zima idzie... o maaatko, oni wymiatają... :D [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/3082/1001546gk1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...