-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w pw tak, bo wysłałam zanim załozyłam wątek ale na tym glownym jest link tu -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][B]i jeszcze foty :)[/B][/SIZE] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3577.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3581.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3582.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3584.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3585.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='beka']Hej, była dziś u państwa w konstancinie. Elwisek bedzie miał dom z ogrodem, ok 6-7bletniego chłopca do zabawy, ale najbardziej wyczekuje psa Pan :). Zazwyczaj to kobiety są takie emocjonalne, ale tu Pan gra pierwsze skrzypce. Pan zakochany w sznaucerach, z poprzednim psem 4 lata jeźdizł na szkolenie na psa ratownika. Zgadzają się na kastracje , zobowiązali się do rehabilitacji, ale proszę dokładnie wytłumaczyc jak ona ma wyglądac. Z poprzednim psem jeździli wszedzie wiec Elwisek też bedzie jeździł na wywczasy nad Bałtyk... Dobrze trafił... Nawet chciałam im wyadoptowac swoja donkę ale nie dali się namówic;). Za jakis czas mogę wpac zobaczyc jak sie malec aklimatyzuje.[/QUOTE] o matko, ale super :) ps: nie chce ktoś szczeniakow? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-4-SZCZENIAKI-mamy-czas-do-jutra-info-post-1-i-612?p=13689985[/url]
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]a tu maluchy[/SIZE] ;) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3557.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3560.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3572.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3574.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3576.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]a to mama maluszków - [B]TEŻ SZUKA DOMU![/B] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3328.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]maluchy razem[/B][/SIZE] [B](wszystkie wciąż do adopcji!)[/B] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3563.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3554.jpg[/IMG] [IMG]http://www.youtube.com/watch?v=bqf9InyWvfI&feature=player_embedded[/IMG][video=youtube;bqf9InyWvfI]http://www.youtube.com/watch?v=bqf9InyWvfI&feature=player_embedded[/video] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]a to BRAT Poli i Pestki [/B][B]:)[/B] [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]MA DOM![/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0555.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0576.jpg[/IMG] malutka i samczyk [B][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0706.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0718.jpg[/IMG] [/CENTER] [/INDENT] -
[CENTER][SIZE=4][SIZE=5][SIZE=2] [SIZE=4][B] Pestka i Pola [/B][/SIZE][SIZE=3]ogień i woda :) szaleństwo i stateczność a niby siostry... :cool3: * [SIZE=4][B]Pestka [/B][SIZE=2][B]mała rozbójniczka[/B] - ta odważniejsza, głośniejsza - wszędzie jej pełno ;) mimo to jest w niej wiele czaru, nie da się jej nie lubić! jest mniejsza, ma jaśniejszy pyszczek, delikatniejsze rysy [/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0596.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0614.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]Pola[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]MA DOM![/B][/COLOR][/SIZE] z pozoru dusza romantyczna - trochę zamyślona, trochę nieobecna większa, mądrzejsza od siostry ;) poważniejsza... ale nie do końca :) jak na szczeniaka przystało - szaleństwo ma we krwi! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0637.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0666.jpg[/IMG] obie siostry :smile: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_0661.jpg[/IMG] [SIZE=4][SIZE=5][SIZE=2][SIZE=3] [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][LEFT][U]rozliczenie:[/U] [/LEFT] [LEFT] wpłaty: ziutabenia [B]300 zł.[/B] wydatki: 2 tygodnie hotelu: [B]210 zł.[/B] szczepienie [B]50 zł. x 2 [/B](bo chłopak już miał) preparat na stawy:[B] 22 zł.[/B] razem: 332 zł. [/LEFT] [/CENTER]
-
[CENTER]biegnę - BE AWARE! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0134BiegnBEAWARE.jpg[/IMG] Wiejskie agility - skoki przez pień drzewa [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0275Wiejskieagility-skokiprzezp.jpg[/IMG] Jest! Patrzę w obiektyw! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0280JestPatrzwobiektyw.jpg[/IMG] Sama wskakuję i zjeżdzamy! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0076Samawskakujizjadzamy.jpg[/IMG] ale super, moje psy nie jeżdżą na sankach.... :) [/CENTER]
-
[CENTER]smaczek za przybiegnięcie w bieganego (jaka grzeczna!) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0012Smaczekzaprzybiegniciewbieg.jpg[/IMG] śmigałam w bluzie - wtedy było taak zimno! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0053migamwbluzie-wtedybyataaakz.jpg[/IMG] myszkuję poluję [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0090Myszkujpoluj.jpg[/IMG] łypię okiem [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0096ypiokiem.jpg[/IMG] Kuku przechodzimy przez jezdnię! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0119Kukuprzechodzimyprzezjezdni.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
przynajmniej z Poznania dobre wieści... :lol: tak to załamać się można :roll: najpierw [B]mail od Magdy[/B] :) (a raczej od Kofi, Franka, Magdy i Mateusza!) _________________ Hej hej! Dawno nie pisałam a mam day-off więc wykorzystam go na maksa:) Załączam szereg zdjęć naszej królewny w zimowej odsłonie:) Kofi uwielbia śnieg!!! Biega i skacze i węszy w sniegu, nic jej nie przeszkadza! Gdy było chłodno, nosiła kubraczek. Musze jednak obciąć rękawki na krótsze bo ściągała podczas biegania. Gdy były te solidne mrozy, wychodziłyśmy na krócej bo zimno jej było w łapki strasznie i płakała-wtedy brałam ją na ręce a jak zaczynała się wiercić to znaczyło, że juz jest ok i znowu sama szła. Pamiętasz, jak mowiłam, że Kofi poluje? Poluje!!!!! Ten pies jst po części psem myśliwskim!!! Złapała mysz (powaga! na szczęście ją puściła jak powiedziałam i myszka dała dyla w chaszcze). Niestety z tego powodu Kofi musi chodzić na smyczy w miejscu, gdzie są większe dzikie zwierzęta-kiedyś poszła nam za zającem i sarnami. Na szczęscie przybiega potem, ale wolę nie ryzykować, więc biega wolno tam, gdzie polowac może tylko na myszki, bo nie jesteśmy w stanie jej odwołac. Z psami świetnie się dogaduje, szczeka raczej jak się boi albo właściciel jest wredny i wrzeszczy niech pani weźmie tego psa (a sam ma wielgachnego), to wyczuwa i się piekli. Mamy jednak koleżanki i kolegów wszelkiej wielkości i Kofi bawi się jak szalona nawet z dużymi pieskami:) Wtedy spacerek bardziej męczy, co jest zalecane;)) Coś oczka ma przekrwione i śpioszki ciemne jej się robią, ale zaczęłam przemywać jej rumiankiem i zobaczymy, może pomoze. Jak nie to do weta pojdę za parę dni. Na kilku zdjęciach widać jak Kofia jedzie z nami na sankach. Ona sama wskakuje i jedziemy!!! Jest niesamowita. Mamy taka zabawę (w bieganego), że biega zawołana od jednego do drugiego i dostaje smaczki. Szkoda, że to raczej tylko w wekend robimy, ale tylko wtedy jesteśmy razem wszyscy na spacerze. Sami gotujemy jej kasze/ryż/czasem makaron (czy pyrki z rzaadka jak nam zostaną) z mieskiem i warzywami, do tego dostaje witaminy w tabletce Multi więc chyba jest ok. Obserwuję ją uważnie, ale sierśc ma piękną, błyszczącą, a kupki są zwarte (czyli dobrze trawi) i bez brzydactw typu śluz co podobno wskazuje na nietolerancję pokarmową. Co jakiś czas coś zgryzie niedozwolonego (z nudów, uzależniona od nas nie jest - ta książka o psach co mamy jest naprawdę dobra) i wtedy dostaje opieprz. Uwielbia grzebać w śmieciach ale jak sama musiała w ten sposób zdobywac jedzenie to się nie dziwię. Dajemy radę:) Dostaje co jakiś czas kości ze skór i te denta raski na kamień nazębny, jakoś boję się zabrać za szczotkowanie zębów, mimo, że paste i szcotke do dzieci już mam. Byłabym wdzięczna za wskazówki, jak mam się do tego zabrać. Pozdrawiamy serdecznie z Poznania:) Kofi, Franuś, Magda i Mateusz _________________ bosko, no nie? :) Koficzek to jednak ma szczęście... jestem o nią spokojna no nie prosząc dostaję newsy... strasznie fajnie! a teraz foty księżniczki :cool3: podpisy są Magdy :) [CENTER]taka jestem piękna, najpiękniejsza [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0283Takajestempiknanajpikniejsz.jpg[/IMG] nie lubie patrzeć w migawkę [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/17-12-09_1135Nielubipatrzewmigawk.jpg[/IMG] cała Kofi - obserwuje okolicę! (hehe racja, to cała ona :D) [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/17-12-09_1136CaaKofi-obserwujokolic.jpg[/IMG] zaraz zjeżdżamy! :evil_lol: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/20-12-09_2020Zarazzjedamy.jpg[/IMG] jestem zwinna, jestem skoczna i uwielbiam zabawę w bieganego! [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Kofi/IMG_0011Jestemzwinnajestemskocznaiu.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wiem, foty okropne ale było po 21... jeszcze jest taka suka, znaleziona przez jakąś panią, która niby ją chce, ale... jakoś zbiera się długo (to bardzo typowe) suka jest boska, nazywam ją Paskudka jest moja ulubienicą. [B]z karty Paskudki: [/B]znaleziona 7.02 przez panią M. na ulicy z wypadku, krwawiła z nosa (w lecznicy już nie) waga: 6,3 kg miała jakieś problemy z lewą przednią łapką, miała nawet RTG ale nic nie było widać mimo tego chodziła na tej łapce, została zatrzymana do obserwacji ale ma się dobrze, więc nie idzie na stół pani miała ją zabrać 17 lutego... nie zabrała ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3339.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3338.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3336.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3302.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/paskudka/IMG_3304.jpg[/IMG] [/CENTER] przyznam, że jest ona niesamowita :)
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
słuchajcie! Pit już praktycznie może pakować manatki!!!! -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rudzik wczoraj :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3305.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3337.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/IMG_3340.jpg[/IMG][/CENTER] -
nawet nie wiem jaka płeć ale spokojny, fajny taki, chyba w stresie [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/IMG_3345.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/IMG_3346.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/IMG_3348.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/IMG_3347.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/IMG_3342.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]CZWARTY[/B] - ten obok suki, płeć nn, bardzo przestraszony... tragedia [B]SUKA[/B] - tak samo, przerażona... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3331.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3333.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3328.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3329.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/suka%20i%20czwarty/IMG_3332.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]TRZECI[/B] - najmniejszy, już bardziej przestraszony, samiec [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/trzeci/IMG_3322.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/trzeci/IMG_3326.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/trzeci/IMG_3327.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/trzeci/IMG_3325.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/trzeci/IMG_3323.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[LEFT][B]DRUGI[/B] - największy ze wszystkich, też się prawie nie boi, samiec [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/drugi/IMG_3313.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/drugi/IMG_3318.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/drugi/IMG_3315.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/drugi/IMG_3317.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/drugi/IMG_3319.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT]
-
a teraz kluchy... jak juz pisałam, suka została przygarnięta przez jakichś ludzi ale jak zaszła w ciąże to już zaczęła przeszkadzać - to są słowa dr R państwo postanowili oddać sukę i małe, zostawili sobie piątego szczeniaka... :/ małe oczywiście w niedzielę jadą do Słomczyna... dr R powiedział, że na pewno "się rozda"... [SIZE=4]wątek maluchów: [B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni?p=14146637[/URL][/B][/SIZE] wątek ogólny psiaków z tego miejsca: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-4-SZCZENIAKI-mamy-czas-do-jutra-info-post-1-i-612?p=13689985[/url] [B]PIERWSZY[/B] - najmniej się boi, w sumie pcha się do ludzi, samiec [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/pierwszy/IMG_3312.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/pierwszy/IMG_3309.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/pierwszy/IMG_3306.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/pierwszy/IMG_3311.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/pierwszy/IMG_3310.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
najpierw newsy, potem maluchy... [B]ktoś adoptował haszczaka [/B] nie wiem czy to dobrze czy źle, bo nie widziałam ludzi wiem tylko, ze szukali oni swojego zaginionego ONka dowiedzieli się, że w lecznicy jest DON i przyjechali sprawdzić czy to nie ich okazało się, że nie, ale spodobał im się haszczak. i go zabrali. widziałam, że haszczak został zachipowany. dr R powiedział, że haszczak jest na razie u tych ludzi "warunkowo" (hehe ciekawe jakie są warunki...) no ale chyba zostanie już. [B] w lecznicy jest DON[/B], nie znam płci ale mam foty, wstawię potem [B]w kojcach jest czarny labrador[/B], młody samiec, nie ma chipa ani tatuażu podobno ładny, zadbany, szkoda że nikt go nie szuka... dam cynk labkowym ciotkom tylko kurde foty będą w weekend dopiero [B]w tych samych kojcach jest jakiś kundelek [/B]w obróżce i obróżce przeciwpchelnej też nie mam fot... na razie.
-
mam! dziś wrzucę foty wszystkich 4 :( bidy małe :( 3 to na pewno chłopaki... no i w niedziele pojada na giełdę :( dr R powiedział, że się spokojnie rozdadzą mama też do adopcji :( ludzie ją przygarnęli, potem się oszczeniła to zostawili sobie szczeniaka a ją oddali... przerażona, siedziała w kącie boksu... :/ super... :(:(:(