Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no okropna ;/ a poza tym wielka krowa! beka - a lecznica teraz wydaje psy na "przechowanie" ;)
  2. [quote name='beka']A może pan z Józefowa chciałby innego psiaka??[/QUOTE] masz jakiegos laba? mogę podać kontakt :) zapytam go czy juz coś ma czy szuka może dalej
  3. [quote name='beka']Do lecznicy wczoraj przyjechały też dwa psy z Cieciszewa, wyłowione z wyspy czy kry na Wiśle. I słyszałam o jakis kaukazie z Zalesia co chyba ma przyjechac... [/QUOTE] o super....:( a nie wiesz czy ten z Jeziorki wyłowiony żyje? nie odbieraja telefonu.
  4. hihi a Heban jest jeszcze na obserwacji po tamtym pogryzieniu tydzień temu... ;)
  5. akurat w przypadku Hebana wierzę temu panu i w to, że nie dało się tego opanować lub że byłoby to bardzo trudne musiałby ktoś miec niezłe zacięcie, cierpliwość i siłę Heban waży niecałe 40 kg i jak obudzi się w nim agresja to to jest niestety naprawde agresja i ciągnie tracąc rozum. dobrze, że żadnego kota nie zabil :P tego się bałam jakby ten pan go puścił luzem to pewnie juz by nie miał kotów :P o ile te by nie uciekły no ale nie wiem pewnie da się to wypracować, ale nie wiem z jakim skutkiem i po jakim czasie... :( szukamy domu bez psów i kotów - trudno no, akurat w tym przypadku potwierdzam :( i kogoś silnego ;)
  6. Heban to labek, adoptował go pan z Józefowa w sobotę i w sobotę oddał niestety Heban mimo, że wszyscy się w nim zakochali, bardzo agresywnie reagował na koty :( a pan ma koty... to wszystko wiem od tego pana 8) a w lecznicy nie odbierają telefonu...
  7. oooj ten pan by zajrzał! (a najlepsze jest to, że jak zadzwonił pierwszy raz to myślałam, że to kobieta - po głosie...)
  8. nie wiem o co chodzi, ale ja tez pisze w ogłoszeniach ze pies wykastrowany/wysterylizowany to od razu połowa telefonów odpada :) no chyba ze kto nie doczyta ;) ostatnio pan był oburzony, że "on chce dać psu scchronienie (podwórko) i podpisać zobowiązanie (umowe) a ja mu chce dać NIEPEŁNOWARTOŚCIOWEGO psa" proponował mi nawet łapówkę :D ahahahahahahahahahahaha (datek na schronisko)
  9. 26 lutego ostatnie ogłoszenia były robione
  10. [quote name='Margret']Witam!! Moja mama ,samotna starsza osoba jest bardzo zainteresowana ta suczka. Niedawno stracila swoja ukochana 16 letnia Czilke :placz: Chcialam dowiedziec sie o wiek suni, wielkosc- ile konkretnie wazy, bo ze zdjec trudno to okreslic, i Wasze plany odnosnie ewentualnej sterylizacji lub badan lekarskich????????? Moja mama mieszka niedaleko Krakowa.Dziekuje za odpowiedz.[/QUOTE] witaj :) nie wiem na ile dokładnie wycenił sunię wet, ale może mieć ok 10 lat na moje oko widać, że młoda nie jest ale takim staruchem zupełnym tez nie jest :) ale tak naprawdę nie wiadomo, może mieć kilkanaście i dobrze się trzymać lub mieć 8 i być już trochę zmęczona życiem wielkość? myślę, że tak jak napisałam około 4 kg :) maleńka jest co do sterylizacji można ją zrobić w lecznicy gdzie przebywa - za darmo (na koszt gminy) tylko ja bym najpierw zbadała jej krew (być może już jej krew badali) sunia zostanie też zachipowana na koszt gminy :) co do specjalistycznych badań to tam gdzie jest nic więcej jej nie zrobią, bo nie wygląda jakby jej coś było. myślę, że ta krew z biochemią nam wiele powie. czy Twoja mama zgadza się na wizytę przedadopcyjną? :) powiedz coś bliżej o warunkach, w jakich sunia by mieszkała :) może być na pw lub maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (możesz zadzwonić, ale jestem w pracy teraz i pewnie do 16 nie będę mogła gadać:()
  11. a jak Wam się z rowerem pomyli? :P obejrzałam filmik jeszcze raz - z głosem! to na oskara zasługuje!!! czemu nie dostał? :(
  12. sam Pit super widziałam oko i jest ładne, nic juz się nie sączy :) tylko szybko trzeba go zabrać a transportu nie widać :(
  13. wlasnie mam na telefonie a nie mam kabelka :(:wallbash:
  14. tak mi przykro, że Cie już nie ma maluszku :(
  15. hihi ucieszyłaby sie :) nie no seryjnie, gdzie jej watek? mam ze dwie foty :)
  16. jezusmaria.....!!! :( a to jest Łatka [FONT=Comic Sans MS]Foto:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/181430-maleA-ka-starsza-A-aciata-sunia-bardzo-siAE-boi-potrzebuje-CZA-OWIEKA-na-juA?p=14259136 [FONT=Comic Sans MS]Imię:[/FONT] Łatka [FONT=Comic Sans MS]Plec:[/FONT] suka [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wiek:[/FONT][/FONT] na oko jakieś 8-10 lat [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Waga:[/FONT][/FONT] około 4 kg. [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/FONT] pod Warszawą [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/FONT]tak, zostanie wysterylizowana [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/FONT]: myślę, że spoko tylko byle nie męczyły [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do innych psow[/FONT][/FONT]: neutralny co najmniej ;) [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do kotow:[/FONT][/FONT] myślę, że by nie ganiała [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Dodatkowe informacje:[/FONT][/FONT] jest boska :( więcej w jej wątku [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/FONT]kochana tylko na razie przerażona, ale szybko się otwiera :) [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Kontakt:[/FONT][/FONT] 604 129 008 magda lub 509 075 051 Paweł lub mru.psiaki@gmail. [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS]Wątek: [/FONT][/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/181430-maleA-ka-starsza-A-aciata-sunia-bardzo-siAE-boi-potrzebuje-CZA-OWIEKA-na-juA?p=14259136
  17. no widać, że jest w stresie przy człowieku :(
  18. dzieki kochana :) to dużo! może ktoś się szybko zakocha...
  19. a to ta sunia, o której mowię :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010698.jpg[/IMG] [/CENTER] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181430-maleA-ka-starsza-A-aciata-sunia-bardzo-siAE-boi-potrzebuje-CZA-OWIEKA-na-juA?p=14259136[/URL]
  20. wątek Łatki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181430-maleA-ka-starsza-A-aciata-sunia-bardzo-siAE-boi-potrzebuje-CZA-OWIEKA-na-juA?p=14259136[/url]
×
×
  • Create New...