Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. to prawda :) chce im się wychodzić no a samemu na spacery to bez sensu! :)
  2. nie pisałaś :( Czaruś śliczny kochany, ale mu się trafiło... :)
  3. [CENTER][B][SIZE=4]UWAGA![/SIZE][/B] zapraszamy na[B] bazarek na rzecz PITA[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] to bazarek [B]OGŁOSZENIOWY[/B]! także, jeśli ktoś chcciałby wykupić ogłoszonka to proszę bardzo!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca?p=14310837#post14310837[/url] :cool3: [/CENTER]
  4. o Borku dowiem się w sobote lub niedzielę! [CENTER] [B][SIZE=4]UWAGA:[/SIZE][/B] zapraszamy na[B] bazarek na rzecz PITA[/B] :) to bazarek [B]OGŁOSZENIOWY[/B]! także, jeśli ktoś chcciałby wykupić ogłoszonka to proszę bardzo!!! [B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182003-bazarek-OGA-OSZENIOWY-na-Pitka-po-walkach-zapraszamy-do-koA-ca-marca?p=14310837#post14310837[/URL][/B] [/CENTER]
  5. to bylo bardzo fajne z tym, że mam się nie marwtić :) jak przeczytałam od kogo to wiadomość to się nie zdziwiłam :P
  6. no, byle nie zapeszyć jak z tym MP :) ale to bardziej pewne... :)
  7. ej! elegancko napisałać i z podpisem i w ogóle!!!! [QUOTE]Mru sprobuje jutro zalatwic dla Pita 100zl od Marcela.Nie mam netu,korzystam grzecznosciowo.Nie martw sie:) madcat[/QUOTE]
  8. ojej :) przydałoby się!!!
  9. knuje jak tu promować Misia :) być może coś sie ruszy :) byłoby bosko...
  10. chciałam wszystkim podziękować za to, że zgodziliście się przelać 100 zł na Pitka :) z Pitkiem wszystko na szybko poszło, musiałam go szybko zabierać z przytuliska bo miał jechać pod Grójec na giełdę... także zabrałam go dzień przed ;) potem zrobiliśmy razem 600 km i Pit zamieszkał w hotelu a my wylądowaliśmy z długiem :) ale dzięki Wam jest lepiej! dzięki ogromne :D mad - szczególne dzięki Tobie!!!! :loveu: widzę, że Marcelek elegancko bez smyczy nawet chodzi :) no no no! bardzo się cieszę...!
  11. oj tak! czekamy :):):)
  12. wpłaty: [FONT=&quot]2010-02-26 [B]20,00 [/B]PLN EWA R. TORUN 2010-03-02 [B]100,00[/B] PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN 2010-03-02 [B]20,00[/B] PLN SYLWIA ZOFIA H. WARSZAWA 2010-03-03 [B]15,00[/B] PLN AGNIESZKA T. GLIWICE 2010-03-03[B] 20,00[/B] PLN HALIZA[/FONT]
  13. ketunia kasa doszła :D wow! ile kasy! kochana jesteś!!!!!!!
  14. jejku!!! zaraz Ci powiem gdzie :D nowe wplaty [FONT=Arial][SIZE=2]15.03 andzia69 [B]50 zł. [/B]za marzec i kwiecień 16.03 malibo57 [B]50 zł. dziękuję :D! [/B][/SIZE][/FONT]
  15. wpłynęło: malibo57 230 zł. (transport do Bogatyni) 17.03 małgosiu, dziękuję :):):)
  16. wow Zocha dobrze ci :)
  17. w ogole nie daj boże żeby jakikolwiek pies do kogoś takiego trafił a niestety trafi na pewno :(
  18. musi się ruszyć, szczeniaki wygladają coraz lepiej :) samczyk powoli zarasta i już prakycznie normalnie chodzi :) także dzięki dobrej karmie od Ewy i Elling, dzięki witaminom od Was i nas ;) oraz dzięki ruchowi przezde wszystkim szczeniaki zaczynają przypominać psy :) będą miały sesję zdjęciową u profesjonalistki i wtedy to już musi się coś ruszyć!!!
  19. [CENTER][SIZE=5]POMOCY! [/SIZE][/CENTER] [SIZE=4][B] na Ursynowie zaginęła szylkretowa kotka![/B][/SIZE] wątek na [B]miau[/B]: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=109104[/URL] wątek na [B]dogo[/B]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181990-UrsynA-w-zaginAE-A-a-szylkretowa-kotka-1000-zA-nagrody?p=14309687#post14309687[/URL]
  20. nikt wlasnie :( w ogole cisza... poza tym domem dla kaukaza, który nie wiem czy wypali, bo pani na razie nie ma kojca na niego :( a R. mi psa nie przetrzyma... to cisza :( także do d...
  21. spróbujemy w sobotę :) zrobiłam im trochę ogłoszeń... nie rozumiem tej ciszy! fajne młode psy kurcze...
  22. oby tym właścicielem nie był pan Heniek ze składu metalu lub skupu palet pod Słomczynem :/
×
×
  • Create New...