-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwonił... ale Hen będzie miał trochę ogłoszeń z fundacji :) być może w autobusach na ekranach :) także superfajnie :) i nowe foty od fotografa będzie miał - pewnie jeszcze w tym tygodniu!!! dzwoniła tylko pani Zuzanna, ten henowy anioł :) załatwiła Henowi przegląd u weta jakby coś za darmo... :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochani wszyscy jesteście :) a Ty malibo to w ogóle :) dzięki! ja też się cieszę, szczególnie że Marek nie napisał mi jeszcze nic w stylu "co Ty mi tu przywiozłaś, zabieraj to!" ;) bo się pieni, kąsa i szczerzy - także chyba jest obiecująco :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
juz musi byc Pit ahaha :) ja zapominam o innym imieniu i juz Pit jest Pitem :) na rachunku jest Pit czyli klamka zapadła :P terminu nie ma :) zaraz podesle Ci nr konta! dzieki!!! -
Nova już... w novym domku :) u siebie na Woli - trzymaj się, kochana!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tu post Talcott a niżej informacja, że nie żyje... -
staruszek Kosteczek już w DOMU! u pani Eli w Łodzi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trudno w ogóle w to uwierzyć. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, to wspaniale że jak juz minął ten boom na Hena i sprawa przycichła to znalazł się ktoś, kto znów o nim przypomina :):):) i tyle dobrego robi! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
widziałam się z Henrykiem w sobotę :) jest kochany... co tu gadać :( jak tylko zrobi się cieplej Hen zostanie wykąpany oraz ostrzyżony przez profesjonalistę :) dziś dostaliśmy też 15 kg karmy dla Hena :D wszystko to dzięki pani, która bardzo przejęła się jego losem :) pani też zbiera pieniądze i w ogóle jest niesamowita :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podnosimy! :) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
śliczny Sed :) hihi wstydniś co do dyskusji nt. zabijania przez psy kotów i jeży to wszystko zależy od właściciela można mieć psa łowczego tak jak ja mam i być tego świadomym i nie puszczać go luzem za bardzo trzeba bardzo wtedy uważać, ale naprawdę można psa opanować lub zapobiegać ;) ja też nie znoszę jak ktoś mowi, ze jego pies zabił jeża - bo szacunek należy się każdemu zwierzęciu, psy nie są w niczym lepsze od kotów, jeży, świń i karaluchów ALE można być i takim "właścicielem" [QUOTE]Kiedyś miałem takiego psa. Cholernie agresywny i nie był wielki. Ale każdy go się bał, oczywiście oprócz rodziny. Przynajmniej nikt mi nie wchodził na teren domu. Jedyna wada była taka, że potrafił przejść kilkumetrowy płot i rzucić się na inne psy. Do tego czasami uciekał do lasu, wracał po 3 dniach albo po tygodniu. Miał krew na pysku, czyli widocznie się najadł, albo wypełnił swoją żądzę krwi. Lubiłem tego psa bardzo, bo mogłem z nim każdego puścić na spacer o dowolnej porze i wiadomo było, że jak coś to spuszczony ze smyczy Maksio pozamiata... Pewnego razu uciekł i nie wrócił. Był takim outsiderem. [IMG]http://www.forumowisko.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/IMG] Ale to był chyba najlepszy pies jakiego miałem, dodam, że w młodości był wzięty ze schroniska. [/QUOTE] który ma małego źródło już nam znane: [url]http://www.forumowisko.pl/topic/119147-moj-pies-to-morderca-co-mam-zrobic/page__gopid__2336756entry2336756[/url] takiego zachowania jak to suki idusiek nie da się przewidzieć :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a gdzie tam :/ ogloszenia robię. -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
psiaki z tego przytuliska są wyadoptowywane na zasadzie rozdawania chętnym na giełdzie w Słomczynie... :( -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w schronie siedzą :( jeszcze szczęśliwie nie były gotowe na giełdę... -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam pierwsze krótkie wieści o Pitku :) [SIZE=4]Pit jest bardzo temperamentnym psem, złapaliśmy dobry kontakt, jak na razie to musimy go odkarmić i nauczyć trochę posłuszeństwa. Jest nieźle. [/SIZE]