Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ja też nie mam odpowiedzi :/ z domkiem działamy, nie ma na co czekać :) Ula ma odwiedzić panią, która chce Łatkę i jakby wszystko było ok to Łatka po sterylce, pod koniec miesiąca pojedzie do domu :)
  2. nikt nie dzwonił... ale Hen będzie miał trochę ogłoszeń z fundacji :) być może w autobusach na ekranach :) także superfajnie :) i nowe foty od fotografa będzie miał - pewnie jeszcze w tym tygodniu!!! dzwoniła tylko pani Zuzanna, ten henowy anioł :) załatwiła Henowi przegląd u weta jakby coś za darmo... :)
  3. kochani wszyscy jesteście :) a Ty malibo to w ogóle :) dzięki! ja też się cieszę, szczególnie że Marek nie napisał mi jeszcze nic w stylu "co Ty mi tu przywiozłaś, zabieraj to!" ;) bo się pieni, kąsa i szczerzy - także chyba jest obiecująco :)
  4. po chwili ciszy są dobre widoki dla SM :) w każdym razie cały czas coś się dzieje :)
  5. kurcze przeczytałam wszystko... na razie mam pustkę :( zawsze lepszy Kraków niż nic! choćby dla jednego-dwóch!
  6. juz musi byc Pit ahaha :) ja zapominam o innym imieniu i juz Pit jest Pitem :) na rachunku jest Pit czyli klamka zapadła :P terminu nie ma :) zaraz podesle Ci nr konta! dzieki!!!
  7. tu post Talcott a niżej informacja, że nie żyje...
  8. trudno w ogóle w to uwierzyć.
  9. tak, to wspaniale że jak juz minął ten boom na Hena i sprawa przycichła to znalazł się ktoś, kto znów o nim przypomina :):):) i tyle dobrego robi!
  10. nie wiem, co napisać. znałam Talcott. co prawda tylko z pw i maili... ale znałam i Talcott zawsze bardzo mi pomagała... proszę o nr konta.
  11. widziałam się z Henrykiem w sobotę :) jest kochany... co tu gadać :( jak tylko zrobi się cieplej Hen zostanie wykąpany oraz ostrzyżony przez profesjonalistę :) dziś dostaliśmy też 15 kg karmy dla Hena :D wszystko to dzięki pani, która bardzo przejęła się jego losem :) pani też zbiera pieniądze i w ogóle jest niesamowita :)
  12. o psim aniele nic nie wiem... my means viva załatwiliśmy sterylki sukom i mamy ew. domy, w środę je sprawdzamy
  13. śliczny Sed :) hihi wstydniś co do dyskusji nt. zabijania przez psy kotów i jeży to wszystko zależy od właściciela można mieć psa łowczego tak jak ja mam i być tego świadomym i nie puszczać go luzem za bardzo trzeba bardzo wtedy uważać, ale naprawdę można psa opanować lub zapobiegać ;) ja też nie znoszę jak ktoś mowi, ze jego pies zabił jeża - bo szacunek należy się każdemu zwierzęciu, psy nie są w niczym lepsze od kotów, jeży, świń i karaluchów ALE można być i takim "właścicielem" [QUOTE]Kiedyś miałem takiego psa. Cholernie agresywny i nie był wielki. Ale każdy go się bał, oczywiście oprócz rodziny. Przynajmniej nikt mi nie wchodził na teren domu. Jedyna wada była taka, że potrafił przejść kilkumetrowy płot i rzucić się na inne psy. Do tego czasami uciekał do lasu, wracał po 3 dniach albo po tygodniu. Miał krew na pysku, czyli widocznie się najadł, albo wypełnił swoją żądzę krwi. Lubiłem tego psa bardzo, bo mogłem z nim każdego puścić na spacer o dowolnej porze i wiadomo było, że jak coś to spuszczony ze smyczy Maksio pozamiata... Pewnego razu uciekł i nie wrócił. Był takim outsiderem. [IMG]http://www.forumowisko.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/IMG] Ale to był chyba najlepszy pies jakiego miałem, dodam, że w młodości był wzięty ze schroniska. [/QUOTE] który ma małego źródło już nam znane: [url]http://www.forumowisko.pl/topic/119147-moj-pies-to-morderca-co-mam-zrobic/page__gopid__2336756entry2336756[/url] takiego zachowania jak to suki idusiek nie da się przewidzieć :(
  14. psiaki z tego przytuliska są wyadoptowywane na zasadzie rozdawania chętnym na giełdzie w Słomczynie... :(
  15. [quote name='koosiek']Hm, a jest możliwosć, żeby operacja macicy nie była związana ze sterylką?[/QUOTE] właśnie się zastanawiam... moim zdaniem nie, ale kurcze nie wiem
  16. w schronie siedzą :( jeszcze szczęśliwie nie były gotowe na giełdę...
  17. nasz wet badał na pewno, musiał stwierdzić że cieczka jest skoro ją przerwał.
  18. no właśnie to mi nie pasuje, nie powinna mieć cieczki. także pewnie nie ona. jak możesz to zadzwoń :) może niech podadzą jakiś nr gdzie można wysłać zdjęcie lub maila...
  19. wraca mi mail do tej osoby ;/ gadać nie mogę w pracy... kurcze! czy ktoś może zadzwonić? choćby wziąć maila od tych ludzi, bo muszą jakoś rozpoznać psiaka
  20. [quote name='Ulaa'] Mru, ja będę w Wawie w ostatni weekend marca, mogę zgarnąć sunieczkę prosto do jej nowego domku :D[/QUOTE] super! byłoby cudnie :)
  21. mam pierwsze krótkie wieści o Pitku :) [SIZE=4]Pit jest bardzo temperamentnym psem, złapaliśmy dobry kontakt, jak na razie to musimy go odkarmić i nauczyć trochę posłuszeństwa. Jest nieźle. [/SIZE]
×
×
  • Create New...