Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aktualizacja stanu konta Pitka: [B]wpłata:[/B][FONT=Arial][SIZE=2]5.05 figa33 [B]50 zł. [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [B]+ BAZAREK ogłoszeniowy koosiek[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] Bea_204[B] 10 zł. [/B]diana79 [B]13 zł. [/B] [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B]1675 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]645 zł.[/COLOR][/SIZE]
  2. zmieniłam też pierwszy post :) jesli ktoś chciałby ogłaszać marusię to zapraszamy - są tam wszelkie potrzebne informacje!
  3. oj nie wiem czy Ninti dysponuje aparatem:) jesli nie to podjadę do niej jakoś na dniach :)
  4. nowe bannerki dla Maruśki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-Marusia-w-DT-szukamy-DS%21%21%21"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2646-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-Marusia-w-DT-szukamy-DS%21%21%21"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2639-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-Marusia-w-DT-szukamy-DS%21%21%21"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2568-1-2-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184365-jej-rodze%C5%84stwo-gin%C4%99%C5%82o-na-jej-oczach-Marusia-w-DT-szukamy-DS%21%21%21"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2646-1-2-1.png[/IMG][/URL] ten mały 100 na 100 reszta 100 na 150
  5. no właśnie, a to ani NiJa ani ja :( porposzę Renatę o dokładną listę
  6. Odyn, trudno w Tobie rozpoznać tego psa z lecznicy... :)
  7. o ja głupia, ja mam jeszcze ok 300 zł. dla Hena z kalendarzy :) za hotel jeszcze spokojnie, mamy chwilę... ale myślę o przeniesieniu go gdzie indziej... tylko cholera nie ma gdzie, żeby był blisko a on musi siedzieć sam i opiekun nie może się go bać...
  8. za dwa miesiące, jeden miesiąc z karmą (plus vat) nie miałam dostępu do wpłat przez jakiś czas, niestety znaczy nawet nie ja, nieważne - ja nie jestem do konta upoważniona, jestem zależna
  9. dawałam listę wpłat jakiś czas temu: 20 zł. - Piotr C. 15 zł. - Anna K. 10 zł. - Agata L. [B]Atomowka[/B] 20 zł. - Sylwia B. 10 zł. - Katarzyna R. o aktualizację poproszę. a o sprawie Kumpla napisałam jak było dokłądnie i ile wiem od Pana Piotra Kumpel przyjechał do hotelu tydzień temu w niedzielę, dokładnie 25 kwietnia po kilku dniach Pan Piotr zabrał go, powiedział, że być może ma dom Paweł zadzwonił do niego i Pan Piotr powiedział, że dom był ale jednak warunki były nieodpowiednie wszystko ok, tylko Kumpel wylądował na stadionie znów mimo, że hotel czekał o to chodzi, ja nie chcę się z nikim kłócić, bo ludzie z zewnątrz tacy jak pan Piotr i jego żona chcą dobrze i nie wiedzą, że pies w hotelu może nie jest super szczęśliwy jak w domu z ogrodem (chociaż niektóre są a na pewno większość bardzo szybko się przyzwyczaja), ale nie dzieje mu się tam krzywda, socjalizuje się z innymi psami, z ludźmi, uczy się wielu rzeczy. nastąpiło nieporozumienie, bo Pan Piotr chciał dla Kumpla dobrze i chciał, żeby Kumpel miał wolność, no a w naszym przekonaniu bezdomność na stadionie w centurm Warszawy to nie wolność, ale ogromne niebezpieczeństwo... nie mówiąc już o kwestii takiej, że wypuszczanie psa na stadionie to kinda porzucenie. ale macie racje - powinniście wszystko wiedzieć, bo wpłacacie kasę. przepraszam. nie chciałam robić szumu... ale powinnam była napisać jaśniej. nie chcę kłótni, Kumpel za kilka dni trafi na DT, gdzie będzie miał dużo ruchu i dobrą opiekę. tymczas płatny 200 zł. wczoraj Pan Piotr zaszczepił Kumpla :)
  10. dostałam rozliczenie Hena... słabo jest :( -129 zł. ale dokładnie: [FONT=Arial][FONT=Times New Roman]Hen[/FONT] [FONT=Arial]2009-11-30 100,00 PLN MONIKA BEATA W. DĄBROWA GÓRNICZA (malawaszka) [/FONT][FONT=Arial] 2009-12-02 50,00 PLN MARTA W. ŁÓDŹ 2009-12-02 100,00 PLN IWONA O. R. WARSZAWA (IWCIA) 2009-12-03 30,00 PLN MAGDALENA I ANDRZEJ K. PAWŁÓW 2009-12-04 50,00 PLN MARIA G. DĄBROWA TARNOWSKA (JURMARA98) 2009-12-04 40,00 PLN ALICJA S.WARSZAWA 2009-12-04 250,00 PLN WOJCIECH Z. GDAŃSK 2009-12-09 500,00 PLN 'GRAFIX BIS' WARSZAWA 2009-12-10 200,00 PLN MAGDALENA M.WARSZAWA (URANIA) 2009-12-15 20,00 PLN AGATA51 ŁÓDŹ 2009-12-17 300,00 PLN WOJCIECH S. KRAKÓW 2009-12-17 20,00 PLN MARTA KATARZYNA G. WARSZAWA 2009-12-17 25,00 PLN MARIAN K. MIKOŁÓW 2009-12-17 100,00 PLN ALEKSANDRA URSZULA J.M OSTRÓW WLK 2009-12-18 100,00 PLN EUGENIUSZ MACIEJ K. WARSZAWA 2009-12-18 40,00 PLN ILONA J. Bełchatów 2009-12-18 15,00 PLN SYLWIA ZOFIA H.W WARSZAWA 2009-12-21 60,00 PLN URSZULA B. SIEDLC E 2009-12-21 50,00 PLN MONIKA NATALIA S. POZNAŃ 2009-12-22 25,00 PLN MAGDALENA B.S WARSZAWA 2009-12-23 10,00 PLN PAULINA H. POZNAN 2009-12-29 25,00 PLN MONIKA P. OSOBNICA 2009-12-31 50,00 PLN LOLITA C. WROCŁAW 2010-02-01 1 000,00 PLN AKŁAD POLIGRAFICZNY 'GRAFIX BIS' 2010-02-02 50,00 PLN IWCIA 2010-02-17 15,00 PLN AGA ŁÓDŹ 2010-02-25 2010-02-25 20,00 PLN AGATA51 2010-04-02 20,00 PLN AGATA51[/FONT] [B][COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]3245 zł[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]Wydatki:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]120 zł leczenie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]75 zł leczenie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]610 zł hotel[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]1098 zł hotel do 12.IV[/FONT][/COLOR] [B][COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]3001 zł[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]Pozostało: [B]244 PLN[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]mam jeszcze [B]115 zł. [/B]od Pani Zuzanny,[B] co daje 359 zł.[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]trzeba teraz zapłacić za hotel... 488 zł... czyli[B] łącznie -129 zł. [/B][/FONT][/COLOR] [/FONT]
  11. on trochę już odrósł, to już ponad 3 tygodnie na pewno nie jest mu zimno :) ma budę w zadaszonym i częściowo zabudowanym drewnem kącie kojca :) no i słomę!
  12. kochani, zapraszam Was na [B]bazarek szkoleniowy :)[/B] może ktoś z Was lub Waszych znajomych ma wolne weekendy i chciałby ze swoim psiakiem przychodzić do nas na Pola Mokotowskie? w maju lub innym miesiącu? :) to dobra [B]zabawa dla psiaków[/B], dla [B]właścicieli trochę wiedzy[/B] i przy okazji postaramy się rozwiązać [B]Wasze ew. problemy indywidualne[/B]! dochód zostanie przekazany[B] na Pita i Kąska[/B] link: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/184945-przyjd%C5%BA-ze-swoim-psem-na-szkolenie-uratuj-inne!-na-Pita-i-K%C4%85ska-Warszawa-MAJ!?p=14615989#post14615989[/url][/B]
  13. jejku piekne! strasznie Wam kochane dziękuje!!!!!!!
  14. ooooo to wspaniale! cały fanklub Hena mamy w komplecie! to dzięki Pani Hen jest taki przystojny
  15. tak no, ja już wczoraj dostałam palpitacji, że Miki będzie musiała do tego kojca wracać ale nie - cieszę się, że Pani chce dać Miki DT bo bywa bardzo różnie, przeważnie bywa tak, że mam telefon "proszę zabrać" i ludzie mają w nosie psa i nas
  16. oh jejku jejku jeszcze trochę przed nią :/ przydałby sie jej taki ogarnięty dom, rozpoczynamm poszukiwania dalsze, bo pani od goldenki nie zadzwoniła... a tamta pani co do mnie pisała dzwoniła do Ciebie może?
  17. Pani Zuzanno, czy to Pani? :):):) malawaszko, to tak brąż na czerwono wyszedł z oczami Hena wszystko ok, jeszcze sie przyjrzę, ale to nie są zaczerwienienia :)
  18. jejku ja mu ciągle coś poprawiam :P chyba zachowuję się jak nadgorliwa mama :P [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/c74dfec2cc8f78ea5c490ab42def5f75.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/e40dc6ab438bb0a106d0d4f70ae0e055.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/eb9e611a66212a0776f3e739f3c77b49.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/f1ec19448878a5758e2d424ee5be62ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/fb73bb7610af880e310e3bde8e7e2f54.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. mam jeszcze foty z Dnia Ziemi :) zawsze coś, jak można widokiem Heniutka nacieszyć oczy... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/74efa0e21f2884f2c70520de6a9cc8f7-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/706b11423f04d0a7714b11d8c66c140c.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/a035bd0e7309d59152065f974a5a1660.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/b9b895bb5d6ef1f686eff7593b5ed84a.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/DZ/bd3a191a6a8a4ae5e6182b159e514371.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. oto foty, robiła je [B]kaasik91[/B] :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2646.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2639.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2568.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2621.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2563.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. już poprosiłam o przeniesienie wątku, szukamy! aha, zgadzam się z tym, że Pani od Miki mogłaby się zarejestrować i pisać co tam u nich bezpośrednio!
  22. koosiek już się w sprawie Pita nieźle namordowała miała tyle zleceń, że nie wiem jak temu podołała... a jeszcze ze mną trudno było współpracować, wiem. teraz nasza kolej :) zapraszam na bazarek na Pita: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/184945-przyjd%C5%BA-ze-swoim-psem-na-szkolenie-uratuj-inne!-na-Pita-i-K%C4%85ska-Warszawa-MAJ!?p=14615989#post14615989[/url][/B] bazarek jest [B]bazarkiem szkoleniowym[/B] :) czyli Wy przychodzicie z psami na szkolenie a kasa z tego idzie na naszych dwóch przestępców :diabloti:
  23. koosiek, ten tekst dla Pitka to mistrzostwo... naprawdę to aż łzy mi napłynęły do oczu :) cudo! kochana jesteś... zobaczcie jaki piękny... Człowieku, byłeś podły. Byłeś podły i okrutny, bez serca i bez litości. Nigdy nie potraktowałeś mnie jak czującą istotę, nie pogłaskałeś, nie powiedziałeś dobrego słowa. Przez ciebie cierpiałem głód, zimno i strach. Bo dla ciebie byłem tylko przedmiotem... I śmiałeś się, gdy inne psy zatapiały kły w moim ciele. Po to istniałem - miałem być tylko workiem treningowym dla tych, którzy później rozszarpywali się w bratobójczych walkach. Aż w końcu pozbyłeś się mnie, gdy na moje miejsce znalazłeś młodszego, silniejszego, potrafiącego znieść więcej... Człowieku, byłeś podły, ale nie udało ci się zniszczyć we nie nadziei. Cały czas wierzyłem, że świat nie może być tylko zły, że nie każdy z mych braci pragnie mojej krwi. Że są też prawdziwi ludzie, z sercem i sumieniem. I moje nadzieje okazały się prawdą. Z ulicy zostałem zabrany do przytuliska przy klinice. Tam zoperowano mi rozszarpane oko, opatrzono rany. Tam pierwszy raz kilku wolontariuszy okazało mi serce... Z powodu przepełnienia nie mogłem tam zostać. Trafiłem do psiego hotelu, gdzie mieszkają i inne psy po przejściach. Bite, głodzone, przerażone - tutaj, pod okiem szkoleniowca, uczą się na nowo ufać ludziom. I ja także zaufałem. Uwierzyłem, że już nigdy żadna osoba ani zwierzę nie będzie sprawcą mojego cierpienia. Że moje życie będzie od teraz pozbawione strachu i bólu. Że wyciągnięta ręka oznaczać będzie tylko przyjemne drapanie za uchem, że podchodzący pies będzie chciał tylko się przywitać. I wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej, że znajdzie się prawdziwy, odpowiedzialny i doświadczony człowiek, który znajdzie w swoim sercu miejsce dla spragnionego ciepła psa. Który ze swego domu uczyni dla mnie bezpieczną przystań. Który stanie się moim pierwszym Przyjacielem... Kontakt w sprawie adopcji Pita:
  24. słuchajcie, sytuacja Kąska jest słaba a on sam daleko od nas i będzie go trudno stamtąd wyadoptować dlatego mamy możliwość postawienia dla niego kojca pod Warszawą wtedy odszedłby koszt hotelowania no i Kąsek byłby blisko taki kojec to 700 zł minimum dlatego zapraszam na bazarek szkoleniowy :) pierwszy kurs możliwy już w maju! szczegóły na wątku: http://www.dogomania.pl/threads/184945-przyjd%C5%BA-ze-swoim-psem-na-szkolenie-uratuj-inne!-na-Pita-i-K%C4%85ska-Warszawa-MAJ!?p=14615989#post14615989 kursów będzie więcej - będą co miesiąc o ile znajdą się chetni - czyli Wy :)
×
×
  • Create New...