-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
go-ja dzieki :) psik szuka domu oczywiście :) Kamila, wiem ciagle ta skrzynka głupia... najlepiej pisać na maila :) siedze na nim chyba 20h na dobe :P -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
tak, już wiem :) jak pomoc? rozgłaszać, każda kwota się przyda... ja wrzucę resztę psiaków stamtąd :( są pod opieką beki i golf... -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
podniose psiaki. -
ale dziewczyny, ja rozumiem! nie wiem, skąd te info, że bierzecie na pewno. kilka dni temu Agnieszka, która pracuje w lecznicy, podsyłała mi zdjęcia Sonika i kotki bez oka. Potem napisała, żebym już Sonika nie ogłaszała, bo zabierają go plaskate. też się zdzwiłam i wydawało mi się to niemożliwe. dlatego dziś tam zadzwoniliśmy, dowiedzieliśmy się, że oni nic nie wiedzą, żeby(ście) nie zabierały Sonika i że jutro ma jechać do Warszawy. tyle się dowiedziałam, właśnie sama to chciałam wyjaśnić :) nie ma sprawy przecież. Sonikowi przynajmniej chyba giełda nie grozi... i tak nikt go tam nie zechce... posiedzi jeszcze. ja go wrzucę tu i tam, zobaczymy.
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no amant przedwojennego kina :) -
czyli siedzi w leczniocy, musze to sprawdzic. kurde mi laska z lecznicy mowila, ze go zabieracie, nic nie rozumiem :) nie dostałam nic od Kasi, ma mój telefon i z reszta wie gdzie jest lecznica i juz zabuerała stamtad psy, znaja ja tam i sadziłam ze po prostu zabiera bo ma gdzie. no nic, to czekamy chyba nie ma wyjscia...
-
Pikuś w nowym domu :) mała ale jak wesoła wiadomość :) niepozorny Pikuś, który tyle czasu czekał, doczekał się. pisałam u niego na wątku, napiszę też tu. zdaje się, że psy z Kolonii zostały przeniesione na Dalekie :( to bardzo źle, bo już lepsze te chlewy na kolonii niż kojce na dalekich... Pikus i Diana pochowały się na widok Pawła do bud, a przecież to kochane psy, które lubiły ludzi... psy na Dalekich dziczeją, to okropne. Pikuś nawet zęby Pawłowi pokazał... :( mimo wszystko dał się wyciągnąć i całą drogę był bardzo grzeczny. w ogóle jest strasznie grzecznym i spokojnym psem, ale tam to szkoda gadać :( to jest okropne!
-
[quote name='Osa']Widocznie nie dochodziły PW. Kasia dostała od kogoś wiadomość o nim a potem na jej deklarację zaległa cisza... [/QUOTE] kurcze dziwne! pisałam do Kasi i nie dostałam odpowiedzi... hmmm... ale to zabraliście go? bo jak się dowiadywałam ze 3 dni temu w lecznicy, to mi powiedziano, że zabieracie.
-
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'] P.S. Jak będzie potrzebna wizyta poadopcyjna Pikusia - jestem do dyspozycji ![/QUOTE] dzieki :) na razie daje czas, mam miec wiesci od Beaty od Misia (jej sąsiadka pracuje z nową panią Pikusia), ale i tak juz zapowiadałam że Ciebie podeślę i tak też zrobimy za czas jakiś! -
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pikuś znalazł domek dzięki Beacie, która adoptowała od nas [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178259-nasz-stary-kochany-Mi%C5%9B-doczeka%C5%82-si%C4%99-w-ko%C5%84cu-%29-pojecha%C5%82-do-domku-do-Poznania%21?p=15322828#post15322828"]Misia [/URL][/B]:) bardzo dziękujemy... Pikuś tak długo czekał i to w tak paskudnych warunkach :( -
jejku, tak sie ciesze...! :) aaa, jaki on boski: [url]http://img251.imageshack.us/img251/5976/zdjcie0764.jpg[/url] :D
-
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Weroniu, następnym razem (a podejrzewam, że Poznań jeszcze odwiedzę - coraz bardziej mi się tam podoba!) nie przepuszczę ani Tobie ani Czarusiowi :) ten wyjazd był trochę na wariata, mieliśmy zostać w P. na noc, a skończyło się tak, że musialiśmy wracać do domu i wyruszyliśmy z P. o 22:30... dobrze, że jakoś dojechaliśmy ;) mielismy już pod koniec trasy niezłe zwidy ;) na szczeście kochane TIRy jadące 3m. za nami oświetlały nam wnetrze auta tak, że spokojnie mogliśmy czytać gazetę (znaczy ja na głos czytałam TopGear yeah!) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Teraz będziecie mi wszyscy strasznie zazdrościć ;) bo widziałam się w sobotę z Fidesem! :D Tak, odwiedziliśmy ten wspaniały dom i naszego misiaka :) Miś kwitnąco! jest piękny, jeszcze piękniejszy niż był. z charakteru nic się nie zmienił :) jest kochany a jednocześnie jest indywidualistą :) wie, czego chce. Zdecydowanie ucieszył się na widok gości :):):) ja na jego widok też. nie poznałabym go, gdybym nie wiedziała, że to on :) tak ślicznie wygląda... jest jeszcze dostojniejszy, jeszcze bardziej dumny. I jest u siebie - to widać :) wie, że jest u siebie, podoba mu się to i bardzo lubi swój dom. Chciałabym, żeby każdy adoptowany psiak miał tak dobrze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00620.jpg[/IMG] Fides na swoim posłanku :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00619_2.jpg[/IMG] a to Perć, o której się tak dużo pisze :) koleżanka Fidesa. ta, która go na początku nie chciała a teraz bardzo lubi :lol: no i Fides :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00618_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00617_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00616_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00615_2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak Pikuś jechał po nowe życie :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00611_2.jpg[/IMG] [LEFT]a tak już w nowym domu nieśmiało się rozglądał ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Fides/DSC00612_2.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pikuś odstawiony do domu :) myślę, że będzie mu bardzo dobrze :) ma spore mieszkanie z jedną panią, a niżej w mieszkaniu drugą panią ;) ogródek no i w ogóle... w podrózy pikuś był bardzo grzeczny, trochę się nudził i kręcił się mi na kolanach, patrzył w szybę, ale poza tym spał i spał :) w nowym domu z początku nieśmiało, ale zaraz weselej i z zainteresowaniem. grzeczniutki, spokojniutki, od razu usadowił się na swoim posłaniu ;) patrzył za nami, kiedy wychodziliśmy.... trochę to smutne jak psiak tak patrzy. no ale teraz Pikuś ma dom, spi w cieple, jest przy człowieku... złe wieści są takie, że teraz Pikuś siedział na dalekich :( w tych okropnych lichych kojcach :( pojechał po niego Paweł... normalnie zarówno pikuś jak i Dianka cieszyły się na nasz widok. tam... oboje uciekli do "bud", czyli takich dziur w ścianach.... i wcale nie chciali wyjść :( koszmar jakiś, przecież te boksy na koloni są lespze, cieplejsze mimo, że ciemne. tam psy mają kontak z ludźmi, na Dalekich nie :( od razu widać różnicę... no ale jest taniej... -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie, w sumie nie ma kontaktu :( mimo, że on nas rozpoznaje, wie że są psy, nie ma kłopotów z odnalezieniem jedzenia, picia, swojego posłanka - chowa się do klatki jak się zmęczy chodzeniem, jak chce mieć spokój itd. -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Ta łapa jest krzywa, wygląda na stare nieleczone złamanie. Druga jest ok. Cieszył sie przez kraty i próbował lizać. Może raczej z domieszka boksera niz bulka.[/QUOTE] bek a wiesz coś o suni? -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sika czasem, na spacerze też sika tylko na spacery chodzi raz-dwa dziennie, bo np. rano śpi jak zabity i nie chce ;) na początku robił tylko pod siebie, teraz jakby lepiej z tym.:) -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie i tamci też już nie.... -
starszy wyrzucony z samochodu Pikuś - jest mały, lubi koty... i ma dom :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no to jedziemy jutro :) zabieramy Pikusia i jedziemy. do Poznania :) dla Pikusia po nowe życie. Tak się cieszę... a przy okazji zobaczę Misia spod Stocera... Misia, który teraz jest Fidesem. Ah :) -
Ania, napisz cos wiecej :) gdzie mieszka, jak sie miewa, co z główka i w ogóle :)
-
gdzie, o rany ale fajnie :)