jaanka
Members-
Posts
3989 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jaanka
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
No wiem Elu . Ale Bonuś wiekowy i chorutki a Fryć młoda i sralucha . 2,5 kg proszku to strasznie dużo a próbowałaś prać takimi kulami które wrzuca się do bębna ? Podobno są skuteczne . Tak słyszalam ale nie mam żadnych własnych doświadczeń . Wystarczają na bardzo dużą ilość prań . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Zdecydowanie fajniej wleźć bosymi w psie siusie niż w ludzkie:)[/QUOTE] to prawda . Nawet jeszcze ciepłe były ;) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
A ja wolę zwierzęta mimo że wiem kto jest autorką wielkich mokrych palm . W nocy w taką wlazłam bosymi stopami :-o -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko jak się dzisiaj czuje Twoja maleńka Minia ? -
Pewnie jestem potworem ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji gdzie jest więcej osób i nie mogą się zaopiekować maleńkim starszym psem . Zwlaszcza jeżeli można wypuścić go do ogrodu na spacer . Jeść też niewiele je . Potrzebny mu ciepły kącik do spania i trochę uczucia . Czy to tak wiele ? Chyba że nie stać ich na leki i operację dla malucha i to jestem w stanie pojąć . Ale nie ma co roztrząsać tej sytuacji bo zakończyła się szczęśliwie . Trzymam kciuki w czwartek .
-
Pies miał szszęściew nieszczęściu . Mam nadzieję że jeszcze duzo szczęśliwego życia przed nim u boku Patkam . A Ona nie poprzestanie na jednym poście na Dogo :)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Henia , Zdzicha i Wiesia trzy kumpele z podwórka . Wiem że Erka nie do mnie . Nie ponosi mnie fantazja niestety a i oryginalna takze nie jestem ( to Wegielkowa mi uświadomiła na innym wątku ) . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A my jesteśmy HAPPY :multi::lol::multi:[COLOR=#a9a9a9](dobrze ortograficznie??)[/COLOR] I wszystko wokół też...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] chyba za dużo pracujesz :-o -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']No niestety, muszę Cię jaanko zmartwić, że nie jesteś oryginalna w tym na dogo:evil_lol:. Obawiam się, że nie ma ni jednej kobity, która napisałaby odwrotnie:evil_lol:. [/QUOTE] A to pech . Marzę żeby być oryginalną , niepowtarzalną i oczywiście szaloną :evil_lol: Niestety prawda jest bolesna . Jestem szarą myszą w znoszonym futerku :) O juz jedna się zgłosiła . Chce być oryginalna ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Teraz jest równość . Ludzie wywalają rasowe i kundelki bez większej różnicy . Jestem za sprawiedliwością ale akurat nie w taka stronę :( Sama przecież wykosiłam od Was sukę rzadkiej rasy , tak rzadkiej że dopiero potem się zorientowałam :) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']dobry wieczór, zaglądam do Pyry:)[/QUOTE] Miło nam :) Pyra jest wiecznie głodna i chyba już jest za gruba ale nie umiem jej odmówić . Uchodziła dzisiaj krótkie nóżki bo spacer był po wiślanej plaży . Mały to się tak zmęczył że trzeba go było nieść . Duży na szczęście zadowolony i jeszcze by polatał . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Ja tam i tej osoby nie rozumiem, a co tu mówić o Savance..........[/QUOTE] byłam przed obiadem a takie u to smakowity kąsek :) Ale nie martw się , wiele osób mnie nie rozumie . Jestem nieszczęsną zdziwaczałą kobietą która woli zwierzęta od ludzi .:diabloti: Przez całe zycie dążę do idealu bycia starą dziwaczką i niebawem osiągnę sukces :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
jaanka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ale cudeńko . Dziwne że jej jeszcze nie zjadłaś ;) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Właśnie wyciągam rzepy z Kartofla . Byliśmy nad skisłą Wisła ( żartuję ). Całkiem ładnie było , wielka plaża i słońce . Nie wiem skąd tyle tego tam .Całe łapki i podwozie . Grzeczna i cierpliwa suczynka z niej , bo tz groził nozyczkami ale nie dam. A co do tej małej , to wiecie że szukałyśmy kudłatej suczynki a ona szkała domu no i jest :) -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']I nic nie mówisz?? [/QUOTE] Byłam ciekawa czy ktoś jeszcze ten wątek przegląda , z braku reakcji wyszło mi że raczej nie . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
Suczydło moich Rodziców . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Toto waży 3kg???????[/QUOTE] Trzy z dokładką , zalezy ile zje . To cioteczka Frytencji . ;) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
jaanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:) Dzięki Bardzo grzeczne sunieczki , to cenna informacja dla przyszłych opiekunów . Jak wiesz mam kochanego szczocha i gryzonia ale wcale mniej bym nie kochała gdyby odzczędziła mi tych atrakcji ;) -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
jaanka replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wprawdzie nie byłam oczekiwana ale wpadłam w odwiedziny . -
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
jaanka replied to ang's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa'] Angowa- jedź do jaanki, bo Ona potrzebuje rąk do pomocy przy remontowaniu domu:).[/QUOTE] Dzięki Wegielkowo droga , najlepiej ogłoś czyn społeczny ( jeżeli jeszcze ktoś takie pamięta ) . Pod hasłem - Kielce odbudowują ruinę warszawską ;) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
jaanka replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
O jak ładnie :( Skąd ja to znam ? Może założymy Spółdzielnię Zębodzieła Psiego ? Mogę zaoferować miseczkę przerobioną na ozdobną ( czyli cały dół to falbana ) . Oraz chinoksy bez palców i ze zwiększoną ilością dziurek .