Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
  • Posts

    3989
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jaanka

  1. No wiem Elu . Ale Bonuś wiekowy i chorutki a Fryć młoda i sralucha . 2,5 kg proszku to strasznie dużo a próbowałaś prać takimi kulami które wrzuca się do bębna ? Podobno są skuteczne . Tak słyszalam ale nie mam żadnych własnych doświadczeń . Wystarczają na bardzo dużą ilość prań .
  2. [quote name='wegielkowa']Zdecydowanie fajniej wleźć bosymi w psie siusie niż w ludzkie:)[/QUOTE] to prawda . Nawet jeszcze ciepłe były ;)
  3. A ja wolę zwierzęta mimo że wiem kto jest autorką wielkich mokrych palm . W nocy w taką wlazłam bosymi stopami :-o
  4. Erko jak się dzisiaj czuje Twoja maleńka Minia ?
  5. Pewnie jestem potworem ale nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji gdzie jest więcej osób i nie mogą się zaopiekować maleńkim starszym psem . Zwlaszcza jeżeli można wypuścić go do ogrodu na spacer . Jeść też niewiele je . Potrzebny mu ciepły kącik do spania i trochę uczucia . Czy to tak wiele ? Chyba że nie stać ich na leki i operację dla malucha i to jestem w stanie pojąć . Ale nie ma co roztrząsać tej sytuacji bo zakończyła się szczęśliwie . Trzymam kciuki w czwartek .
  6. Pies miał szszęściew nieszczęściu . Mam nadzieję że jeszcze duzo szczęśliwego życia przed nim u boku Patkam . A Ona nie poprzestanie na jednym poście na Dogo :)
  7. Henia , Zdzicha i Wiesia trzy kumpele z podwórka . Wiem że Erka nie do mnie . Nie ponosi mnie fantazja niestety a i oryginalna takze nie jestem ( to Wegielkowa mi uświadomiła na innym wątku ) .
  8. [quote name='savahna']A my jesteśmy HAPPY :multi::lol::multi:[COLOR=#a9a9a9](dobrze ortograficznie??)[/COLOR] I wszystko wokół też...:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] chyba za dużo pracujesz :-o
  9. [quote name='wegielkowa']No niestety, muszę Cię jaanko zmartwić, że nie jesteś oryginalna w tym na dogo:evil_lol:. Obawiam się, że nie ma ni jednej kobity, która napisałaby odwrotnie:evil_lol:. [/QUOTE] A to pech . Marzę żeby być oryginalną , niepowtarzalną i oczywiście szaloną :evil_lol: Niestety prawda jest bolesna . Jestem szarą myszą w znoszonym futerku :) O juz jedna się zgłosiła . Chce być oryginalna ;)
  10. Teraz jest równość . Ludzie wywalają rasowe i kundelki bez większej różnicy . Jestem za sprawiedliwością ale akurat nie w taka stronę :( Sama przecież wykosiłam od Was sukę rzadkiej rasy , tak rzadkiej że dopiero potem się zorientowałam :)
  11. [quote name='ang']dobry wieczór, zaglądam do Pyry:)[/QUOTE] Miło nam :) Pyra jest wiecznie głodna i chyba już jest za gruba ale nie umiem jej odmówić . Uchodziła dzisiaj krótkie nóżki bo spacer był po wiślanej plaży . Mały to się tak zmęczył że trzeba go było nieść . Duży na szczęście zadowolony i jeszcze by polatał .
  12. [quote name='malagos']Ja tam i tej osoby nie rozumiem, a co tu mówić o Savance..........[/QUOTE] byłam przed obiadem a takie u to smakowity kąsek :) Ale nie martw się , wiele osób mnie nie rozumie . Jestem nieszczęsną zdziwaczałą kobietą która woli zwierzęta od ludzi .:diabloti: Przez całe zycie dążę do idealu bycia starą dziwaczką i niebawem osiągnę sukces :)
  13. ale cudeńko . Dziwne że jej jeszcze nie zjadłaś ;)
  14. Właśnie wyciągam rzepy z Kartofla . Byliśmy nad skisłą Wisła ( żartuję ). Całkiem ładnie było , wielka plaża i słońce . Nie wiem skąd tyle tego tam .Całe łapki i podwozie . Grzeczna i cierpliwa suczynka z niej , bo tz groził nozyczkami ale nie dam. A co do tej małej , to wiecie że szukałyśmy kudłatej suczynki a ona szkała domu no i jest :)
  15. [quote name='savahna']I nic nie mówisz?? [/QUOTE] Byłam ciekawa czy ktoś jeszcze ten wątek przegląda , z braku reakcji wyszło mi że raczej nie .
  16. [quote name='wegielkowa']Toto waży 3kg???????[/QUOTE] Trzy z dokładką , zalezy ile zje . To cioteczka Frytencji . ;)
  17. :) Dzięki Bardzo grzeczne sunieczki , to cenna informacja dla przyszłych opiekunów . Jak wiesz mam kochanego szczocha i gryzonia ale wcale mniej bym nie kochała gdyby odzczędziła mi tych atrakcji ;)
  18. Wprawdzie nie byłam oczekiwana ale wpadłam w odwiedziny .
  19. No to wieści dobre , teraz tylko spowolnić rozrost . Czy kontaktowałyście się z tym wetem do którego namiar podałam ?
  20. [quote name='wegielkowa'] Angowa- jedź do jaanki, bo Ona potrzebuje rąk do pomocy przy remontowaniu domu:).[/QUOTE] Dzięki Wegielkowo droga , najlepiej ogłoś czyn społeczny ( jeżeli jeszcze ktoś takie pamięta ) . Pod hasłem - Kielce odbudowują ruinę warszawską ;)
  21. Ślemy , ślemy ,ślemy ile sił . Oby wszystko się udało i ta cholerna narośl poszła w diabły i nigdy nie odrosła .
  22. O jak ładnie :( Skąd ja to znam ? Może założymy Spółdzielnię Zębodzieła Psiego ? Mogę zaoferować miseczkę przerobioną na ozdobną ( czyli cały dół to falbana ) . Oraz chinoksy bez palców i ze zwiększoną ilością dziurek .
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/2424/f4f6ddc2a486b833med.jpg[/IMG][/URL] Rzuci się w nocy taka do gardła i grdykę przegryzie :evil_lol:.
  24. W końcu to francuscy smakosze ( jak nie ciałem to duchem ). Okazuje się że najsmaczniejsze kasztany wcale nie są na placu Pigalle ;)
×
×
  • Create New...