Jump to content
Dogomania

jaanka

Members
  • Posts

    3989
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jaanka

  1. Jeżeli uważasz że te zdjęcia zainteresują to wrzuć jedno lub dwa . A ja z chęcią zapisuję się na nauki . Wegielkowa mi tłumoczyła , wydało mi się to proste ale potem zapomniałam :oops:
  2. A będziesz tak dobra i wstawisz ? :loveu:
  3. [quote name='justysiek']ciezko sie nie denerwowac w takiej sytuacji, ale musi byc dobrze![/QUOTE] Jasne ze cięzko , Ty ją wylulałaś z tego co wiem a ja nawet nie widziałam i też mnie krew zalewa .
  4. [quote name='justysiek']jak jej powiedziałam jak to jest, że nie umie wytłumaczyć 10 letniemu dziecku, że pies to żywe stworzenie i że nie można go maltretować to powiedziała, że nie rozumiem powagi sytuacji!:angryy:[/QUOTE] Zadziwiająca odpowiedź , chyba że dziecko jest chore . Zajrzy Erka to powie co i jak . Jezeli będzie trzeba i nie znajdziecie bardziej doświadczonej osoby do wizyty to pojadę . Na podstawie tego co piszesz to nie jest dom dla żadnego stworzenia . Nie bedę się nakręcać bo to nie ma sensu . Wszystkie wiemy co i jak .
  5. [quote name='wisela1']Boniś to do niedawna był dyktator, ale teraz jest już tak rozpaskudzony że zrobił się z przystojniaka terrorysta.....:diabloti:[/QUOTE] A Paniusia rozpływa się jak masełko jak Boniś terroryzuje :) Jesteś mistrzynią rozpaskudzania a ja nie jestem daleko w tyle za Tobą :)
  6. [quote name='justysiek']miala odwiezc ja jutro do mnie, ale napisala, mi wczoraj sms, ze syn obiecal jej nie maltretowac i ze daje mu szanse i alarm odwolany.[/QUOTE] Niech mu pluszaka kupi a szansę da żywemu stworzeniu . Może zobaczyła jaki to koszt i ile czasu zajmie podróż , woli żeby ktoś inny to zrobił . Chyba że źle oceniam kobietę ale jak mysleć o kimś kto przez dziesięć lat nie nauczył małego człowieka szacunku do innych istot .
  7. [quote name='justysiek']tu niech się Pani Ewa wypowie, mi sie wydaje, ze tzreba zabrac ta sunie po takiej akcji.[/QUOTE] Właśnie rozmawiałam z Centralą . Czy ta kobieta mówiła że odwiezie sunię do Kielc ? Jeżeli tak to nie widzę powodu żeby ktoś miał ją wyręczać . Moim zdaniem nie jest dobre miejsce dla zwierzaka , nawet jeżeli matka użyła wybiegu zwalając winę na syna . To oznacza że nie jest to dobry dom a przed sunią całe życie . Nie da się monitorować tego domu cały czas .
  8. Na tzw. "oko" to zobaczę czy żyje i czy chodzi i sprawdzę stan odżywienia . Jeżeli ma urazy wewnętrzne to w czasie takiej wizyty trudno będzie wykryć . Jak długo sunia tam jest ? A jaka jest gwarancja że ten synuś nie zrobi nic jutro ? Wydaje mi się że trzeba małą zabrać zanim będziemy płakać . Czy można mu odnowić na cito ogłoszenia i przekierować na mazowieckie i Warszawę ?
  9. Mozna tylko pojechać tam żeby ewentualnie po nim poskakac :mad:. Skoro matka tak mówi to albo chce się pozbyć psa i zrzuca winę na dziecko albo jest tak jak mówi . Dziesięciolatek to nie jest dziecinka malutka która robi to niechcący to rośnie sadysta . Myślę że nie ma co czekać aż zrobi ze szczeniaka kalekę .
  10. [quote name='justysiek']sprawa bardzo pilna - baba napisala mi niedawno sms, ze alarm odwolany bo syn obiecal nie maltretowac suni!!![/QUOTE] Brzmi to niepokojąco . Czyli co jej robił zanim obiecał nie maltretować ? I czy można wierzyć w obietnice dziesięciolatka ?
  11. [quote name='wegielkowa']Odrażająca, brudna i zła:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i koleżanki nie będą się chciały ze mną bawić , coś Ty narobiła Niedobra Ty :eviltong:
  12. [quote name='wegielkowa']jaanka nie może zrobić wizyty, bo powiedziała, ze ma odrażający wygląd. poradziłam, zeby wzięła Frytę (bo ładna), ale jaanka i tak marudzi. Powiedziała, ze jak nikogo ładnego i mądrego nie znajdziemy, to trudno, Odrażająca w ostateczności pojedzie (bez Fryty).[/QUOTE] Jako odrażajaca i w dodatku brutalna jakie bym miała zadanie specjalne ? Tak przestraszyć panią i dziecinę żeby byli dobrzy dla suni przez najbliższe kilkanaście lat czy nafukać i powiedziec że w Kielcach czeka jeszcze straszniejsza Wegielkowa ? ;) A tak na poważnie to nie mam pojęcia jak się robi takie wizyty i jestem trochę przerażona ale mam najbliżej i jak trzeba będzie ratowac psinę to pojadę .
  13. [quote name='erka']Jaanka, takie same przydały by sie także mamusi. Baba z Wilanowa, sprawiała pozytywne wrażenie.[/QUOTE] W sumie to kwestia większego rozmachu :) A Wilanów w miarę blisko . Robię Perłę na mazowiekie , pakiet Savahny .
  14. Dawaj Erko adres sprawimy bęcki dziecinie ;) . Zacznie kochać zwierzątka . :mad:
  15. Jak ladnie nosek się wygoił i zarasta . Niedługo śladu nie będzie .
  16. [URL]http://allegro.pl/trixie-szelki-psa-easy-walk-roz-m-30-42cm-1302-i2624257945.html[/URL] o tych pisałam
  17. Tekst gotowy dostałam od Savahny i tam to wszystko jest jedynie dopiszę o ogródku . Tylko żeby to bardzo nie zmniejszyło szans . A może uda się ją nauczyć chodzenia na smyczy , lubię te szelki Trixie . Psy na nich nie ciągną bo mają obrożę i troczki pod paszkami .
  18. ja będę ogłaszała Perłę na Mazowszu . Dopisać że do domu z ogródkiem ?
  19. Zrobiłam dla Kuby mazowiecki pakiet [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kuba-wierny-przyjaciel-duzy-aktywny-pies-o-umaszczeniu-bernar-W0QQAdIdZ419112307[/URL]
  20. To daj znać jak bedziesz miała materiał i kiedy zdecydujesz że to już pora . Nie jestem mistrzynią szybkości , dopiero się wprawiam ale jakoś sobie radzę :)
  21. Niestety nie moje rejony . Jeżeli jesteś otwarta na niekonwencjonalne metody to mam namiar na weta który leczy amigdaliną a na wątku Saszy jest jeszcze inny namiar , może bliżej Ciebie . Głownie chodzi o ustalenie dawki .
  22. To dobrze, zawsze sie boję sterylek . Ale niezła jest jak miała siłę na demolkę . Szczęście że to szczebelki a ząbki albo żeberka . Jak będziesz chciała ją ogłaszać to pomogę . Tylko potrzebuję tekstu i zdjęć .
  23. Chyba mogę wkleić link z Allegro ? [URL]http://allegro.pl/kule-laundry-ball-clean-ball-do-prania-bez-proszku-i2674266784.html[/URL] to jakiś przypadkowy , jest więcej , zobacz sama.
  24. A gdzie Skarbek mieszka bo się pogubiłam ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183579-SASZA-guz-na-podniebieniu-i-16zł-na-koncie!-Prosimy-o-wsparcie/page77[/URL] Zobacz tu ale od końca wątku .Dziewczyny próbują z amigdaliną .
  25. Właśnie zauważyłam zmianę tytułu , zastanawiałam się od kiedy . Bo u mnie ostatnio ze spostrzegawczością kiepsko , zamarza :roll:
×
×
  • Create New...