Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Na pewno lepszy dla nich upał niż mrozy :)
  2. Te nowe psy dorosłe, czy szczeniaki? Szczeniaka ewentualnie na DT może mogłabym przygarnąć, jeśli Inka do mnie po weekendzie nie wróci...
  3. [SIZE=3][B]Może Ktoś ma niepotrzebny kaganiec, który pasowałby na Urgo? I mógłby go pożyczyć do czasu znalezienia DS?[/B][/SIZE] Ja mam, ale za wielki na niego :(
  4. [quote name='__Lara']Idą słabo bazarki, adopcje stoją, coraz mniej ludzi na dogo......... :/[/QUOTE] Oby to było chwilowe.... :(
  5. [B]tobciu,[/B] dziękuję, tak - na Urgo zbieramy na moje konto. [B]Myngey[/B], super, że już po kąpieli i że spokojnie ją zniósł. [COLOR=#006400][/COLOR][COLOR=#000000][B]Czyściutki i pachnący Urgo potrzebuje już tylko domku...[/B][/COLOR][COLOR=#006400] [/COLOR]
  6. [quote name='bric-a-brac']A czy dotarł może unidox?[/QUOTE] Dotarł - byłam pewna, że na PW napisałam :oops: Bardzo dziękuję w imieniu kotów, które skorzystają :loveu:
  7. Myślałam ostatnio o Tyci, tylko z czasem u mnie kiepsko i nie mogłam wątku odnaleźć :oops: Dziękuję za wyczerpujący opis - nie ma wątpliwości, ze jest w idealnym dla siebie domku! Pozdrów tą Szczęściarę ode mnie i wygłaskaj :loveu: a jak będziesz miała chwilę, to chętnie zobaczyłabym nowe zdjęcia.
  8. Pojechała na weekend z nowymi tymczasowymi Opiekunami :multi: mam nadzieję, że po weekendzie już do mnie nie wróci :razz: ...a jeśli wróci, to tragedii nie będzie, bo nie jest problemowym psem. Fajnie by było, gdyby została na stałe, bo byłaby na miejscu i wiedziałabym na bieżąco co u niej słychać...
  9. Proszę o kciuki, bo jest szansa, że Inka pójdzie dziś do DT (na próbę), z szansą na DS :) To, czy będzie mogła zostać, zależy od psa-rezydenta... W razie czego wróci do mnie.
  10. A ja w imieniu Urgo proszę o wsparcie na jedzonko dla niego, bo duży z niego psiak, więc sporo je i na długo mu nie starczy worek karmy...
  11. Trzymam kciuki, żeby sunie okazały się zgubami....
  12. Tak . U nas jest teraz na miejscu otwarta lecznica, ale tylko 2 godz dziennie, a zabiegi tylko w soboty.
  13. Wstępnie na 4. sierpnia umówiona :) Bardzo dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze!
  14. [quote name='Lupi']C wpłata od Cudak z poprzedniego wątku - 36,55 [/QUOTE] + 25 zł w gotówce przekazane z uzbieranych na moje konto pieniędzy + 104 zł uzbierane na Twoje konto (uzbierane 175 zł z tego co wyczytałam i uwzględniłam w rozliczeniu na wspólnym wątku psiaków z działek, wydane przez Ciebie 45 zł na Lusię i 26 zł na szczeniaki) Sprawdź, bo mogę się mylić.
  15. [quote name='yoshi22']Mi się niestety nic nie udało uzbierać dla suniek ani dla Urgo, nikt nic nie kupił... przykro mi sunieczki że się z kasą nie udało:( Pozdrawiam ciepło Was i sunki, ja tam lubię jamnikowate stworzonka ;)[/QUOTE] Twoja obecnośc na wątku też jest ważna :) a bazarki ostatnio bardzo słabo idą :(
  16. [quote name='mgro']będę W Szczecinie w niedzielę wokoło 18 stej. [B]Magdola[/B], jeżeli możemy spotkać się na Krasińskiego koło mojej szkoły to zabiorę karmę do Goleniowa.[/QUOTE] Super by było! Przez ten upał chyba, Ince bardzo łzawi oczko :(
  17. [quote name='Cassi_']paczka dla szczeniaczka w drodze :rolleyes:[/QUOTE] Dziękuję :) [B]El&Udun[/B] przelał(-a?) dla Inki 100zł! Ogromnie dziękuje za wsparcie!
  18. [quote name='magdola']U mnie na poczcie z takimi gabarytami tylko paczka przejdzie, a jak pisałam wysylalam ostatnio dwie w okolicach 2-3 kg i izaplacilam ponad 30 zł......bodajże 17 i 18 zł.... Nie pamietam, w chwili obecnej nie moge sobie pozwolić nawet na wydatek tej sumy;( dlatego moge wspomóc rzeczowo.......[/QUOTE] Ja w sumie też nie mogę sobie pozwolić teraz na wydatki, a z uzbieranych na Inkę pieniędzy nawet na operację jeszcze nie mamy :(
  19. Kurcze, polecony może być do 2 kg, wtedy byłoby 9,50 zł... Paczka 2-5 kg 13 zł
  20. Ile by wysyłka kosztowała poleconym? Chyba najszybciej byłoby...
  21. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2287/kociki.jpg[/IMG] Jeszcze takie 2 piękności szukają domków :)
  22. Brzydkie nie są (chyba, że ktoś nie lubi jamnikowatych psiaków)... tylko wiek pewnie odstrasza :( bo wiadomo - starszy pies, to zwykle więcej wydatków na weta i długo nie pożyje.
  23. [quote name='Cassi_']z kasą u mnie cieniutko ale mam parę fantów na bazarek :rolleyes: jutro mogę wysłać[/QUOTE] Dziękuję :) Mam nadzieję, że coś się ruszy z bazarkami, bo kiepsko ostatnio idą :(
  24. Brakuje jeszcze 30 zł do operacji... Z oczkiem nieciekawie, widać, że ją boli :( łzawi i łapką drapie. [B] BARDZO potrzebne jest również wsparcie na karmę![/B]
  25. Rudy zarezerwowany :) więc zostanie tylko szylkretka u mnie w klatce i 2 koteczki (też szylkretka, tylko ślepa na oczko i czarno-popielata) od bezdomnej kotki u mojej siostry w DT...
×
×
  • Create New...