-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na pewno lepszy dla nich upał niż mrozy :) -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Te nowe psy dorosłe, czy szczeniaki? Szczeniaka ewentualnie na DT może mogłabym przygarnąć, jeśli Inka do mnie po weekendzie nie wróci... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Idą słabo bazarki, adopcje stoją, coraz mniej ludzi na dogo......... :/[/QUOTE] Oby to było chwilowe.... :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='bric-a-brac']A czy dotarł może unidox?[/QUOTE] Dotarł - byłam pewna, że na PW napisałam :oops: Bardzo dziękuję w imieniu kotów, które skorzystają :loveu: -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Myślałam ostatnio o Tyci, tylko z czasem u mnie kiepsko i nie mogłam wątku odnaleźć :oops: Dziękuję za wyczerpujący opis - nie ma wątpliwości, ze jest w idealnym dla siebie domku! Pozdrów tą Szczęściarę ode mnie i wygłaskaj :loveu: a jak będziesz miała chwilę, to chętnie zobaczyłabym nowe zdjęcia. -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Pojechała na weekend z nowymi tymczasowymi Opiekunami :multi: mam nadzieję, że po weekendzie już do mnie nie wróci :razz: ...a jeśli wróci, to tragedii nie będzie, bo nie jest problemowym psem. Fajnie by było, gdyby została na stałe, bo byłaby na miejscu i wiedziałabym na bieżąco co u niej słychać... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Proszę o kciuki, bo jest szansa, że Inka pójdzie dziś do DT (na próbę), z szansą na DS :) To, czy będzie mogła zostać, zależy od psa-rezydenta... W razie czego wróci do mnie. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki, żeby sunie okazały się zgubami.... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tak . U nas jest teraz na miejscu otwarta lecznica, ale tylko 2 godz dziennie, a zabiegi tylko w soboty. -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wstępnie na 4. sierpnia umówiona :) Bardzo dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze! -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']C wpłata od Cudak z poprzedniego wątku - 36,55 [/QUOTE] + 25 zł w gotówce przekazane z uzbieranych na moje konto pieniędzy + 104 zł uzbierane na Twoje konto (uzbierane 175 zł z tego co wyczytałam i uwzględniłam w rozliczeniu na wspólnym wątku psiaków z działek, wydane przez Ciebie 45 zł na Lusię i 26 zł na szczeniaki) Sprawdź, bo mogę się mylić. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='yoshi22']Mi się niestety nic nie udało uzbierać dla suniek ani dla Urgo, nikt nic nie kupił... przykro mi sunieczki że się z kasą nie udało:( Pozdrawiam ciepło Was i sunki, ja tam lubię jamnikowate stworzonka ;)[/QUOTE] Twoja obecnośc na wątku też jest ważna :) a bazarki ostatnio bardzo słabo idą :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']będę W Szczecinie w niedzielę wokoło 18 stej. [B]Magdola[/B], jeżeli możemy spotkać się na Krasińskiego koło mojej szkoły to zabiorę karmę do Goleniowa.[/QUOTE] Super by było! Przez ten upał chyba, Ince bardzo łzawi oczko :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']paczka dla szczeniaczka w drodze :rolleyes:[/QUOTE] Dziękuję :) [B]El&Udun[/B] przelał(-a?) dla Inki 100zł! Ogromnie dziękuje za wsparcie! -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']U mnie na poczcie z takimi gabarytami tylko paczka przejdzie, a jak pisałam wysylalam ostatnio dwie w okolicach 2-3 kg i izaplacilam ponad 30 zł......bodajże 17 i 18 zł.... Nie pamietam, w chwili obecnej nie moge sobie pozwolić nawet na wydatek tej sumy;( dlatego moge wspomóc rzeczowo.......[/QUOTE] Ja w sumie też nie mogę sobie pozwolić teraz na wydatki, a z uzbieranych na Inkę pieniędzy nawet na operację jeszcze nie mamy :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Kurcze, polecony może być do 2 kg, wtedy byłoby 9,50 zł... Paczka 2-5 kg 13 zł -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ile by wysyłka kosztowała poleconym? Chyba najszybciej byłoby... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2287/kociki.jpg[/IMG] Jeszcze takie 2 piękności szukają domków :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Brzydkie nie są (chyba, że ktoś nie lubi jamnikowatych psiaków)... tylko wiek pewnie odstrasza :( bo wiadomo - starszy pies, to zwykle więcej wydatków na weta i długo nie pożyje. -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']z kasą u mnie cieniutko ale mam parę fantów na bazarek :rolleyes: jutro mogę wysłać[/QUOTE] Dziękuję :) Mam nadzieję, że coś się ruszy z bazarkami, bo kiepsko ostatnio idą :( -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Brakuje jeszcze 30 zł do operacji... Z oczkiem nieciekawie, widać, że ją boli :( łzawi i łapką drapie. [B] BARDZO potrzebne jest również wsparcie na karmę![/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Rudy zarezerwowany :) więc zostanie tylko szylkretka u mnie w klatce i 2 koteczki (też szylkretka, tylko ślepa na oczko i czarno-popielata) od bezdomnej kotki u mojej siostry w DT...